Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Umesto da se radujem, ja

    "Najbolji teniser sveta odlučio je da se bori za opstanak u Svetskoj grupi Dejvis kupa".
    Nole najbolje zna sta mu valja ciniti
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment



    • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Sve je zavisilo od Novaka- ili pobedi i nista ti nije tesko tog dana, raspolozen si iako nenaspavan...ili izgubi i citav dan si mrzovoljan, nisi sposoban ni za sta + stalno ponavljas "bolje da sam spavao/spavala"

        Cestitke Novaku, iskusno odigran mec i mnogo me raduje koliko brejk lopti je spasio
        Pre neki dan sam citala interview sa Vajdom iz 2007-e g. i pitali su ga sta je specijalno kod Novaka...on je odgovorio da Novak kao da voli i uziva u kriticnim trenucima meca - to je valjda odgovor na pitanje zasto se "uvek muci" iako je mec u njegovim rukama
        Tesko je to izdrzati ali pobeda je posle jos sladja

        Idemo po 5. uzastopno finale USO-a
        Last edited by Zzz; 04-09-14, 12:15.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Mnogo je emocija Novak pokazao u ovom meču, to me jako raduje zato što volim kad pokaže da se nervira i da mu je stalo zbog toga mi je ova pobjeda baš slatka raduje me i činjenica da je Novak bio poprilično dobar na mreži, i servis ga dobro služio u bitnim trenutcima
            Koliko je pozitivna činjenica da je spasio mnogo brejk lopti, toliko je negativno što nikako nije mogao da potvrdi napravljeni brejk, to me najviše nerviralo sve u svemu nije loše, ima dovoljno vremena da se odmori do Nishija (i ako mislim da i nije nešto previše istrošen)

            Idemo po finale i ako Bog da tituli

            Spoiler
            Zna li neko (možda Sonja ) gdje je Basia nestala sa twittera
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Gde bi proud basia nego na pecanje
              Spoiler
              Last edited by pecaros; 04-09-14, 13:32.
              sigpic

              Comment


              • Novaku bi mnogo vise odgovaralo da se 1/2 igra u petak. Onda bi sigurno izasao kao pobednik. Dan odmora duze samo pomaze Nisikoriju.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Vecernji termin, AA Stadium i Novak )

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nikada mi nije žao kada ostanem da ranih jutarnjih satti da gledam naše sportiste. Mada bolje mu je što je pobedio, bio bih mrzovoljan, ovako sve je na svom mestu. Nastavi Novače da melješ, idemo korak po korak i nova GS titula mora doći.

                      Comment


                      • Konstantan je kad je u pitanju USO. Sto i raduje. Valjda ce biti i 5-to uzastopno finale pa i druga titula ovde
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Ispratio sam samo 3. set
                          Bravo Nole. Bravo! Covek pre dve nedelje bio "mrtav opijen" svadbom, "civilnim zivotom" a sada vec u SF GS sa realnim mogucnostima da ga na kraju uzme.

                          Bas se Endi nagruvao, nabacio misicnu masu... pogodio je sa tim potezom. Moze jos malo da nabaci, bice ubitacniji.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Originally posted by AIRBORNE View Post
                            Bas se Endi nagruvao, nabacio misicnu masu... pogodio je sa tim potezom. Moze jos malo da nabaci, bice ubitacniji.
                            Mozda je tu odgovor. Otud ona snaga kod FH-da. S druge strane to moze da djeluje negativno na izdrzljivost.

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Potpuno neočekivana ali vazna pobeda za mene.Znao sam da je Novak u dobroj formi dosao na Uso,ali da ce pobediti Smareja to nisam ocekivao,pre meca tvrdio sam da ce izgubiti najvise zbog toga sto u najvažnijim trenucima u poslednje vreme nije bio bas najbolji,ali ne i zbog igre koja je sasvim zadovoljavajuća.Mada,tvrdim da je izgubio prvi set izgubio bi i mec,ali me je bas tu prijatno iznenadio,ukrao je set protiv Smareja,to je dosad retko radio u njihovim mecevima pa bi cesto gubio.Igra kao igra je bila dobra s obzirom da je igrao protiv njemu neugodnog Smareja.Sad ocekujem minimum finale,a mozda i titulu

                                Comment

                                Working...
                                X