Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by proudNolee View Post
    Njih dvojica baš vole da treniraju zajedno Stanole

    Nego ljudi, gdje nam je Olja
    olja je na moru
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Previse bromance Novak i Stanislas u poslednje vreme, za moj ukus barem, jos su u istom delu zreba
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        Previse bromance Novak i Stanislas u poslednje vreme, za moj ukus barem, jos su u istom delu zreba
        Keep your friends close and your enemies even closer

        Salim se, mislim da im obojici odgovaraju treninzi na visokom nivou. Meni je to ok

        Comment


        • Djokovic Playing With Extra Incentive In Cincinnati

          http://www.atpworldtour.com/News/Ten...-Djokovic.aspx

          I haven’t been playing as well as I wanted in Toronto. So these couple of days I've put a lot of hours in on the practice court to upgrade my game and get my level of performance where it needs to be in order to have a chance to go far in the tournament.
          Samo tako

          Comment


          • Slab je Novak prema prijateljima Andy living proof .
            Neka trenira, nije tako ni bitno sa kim, a Wawrinka je dobar momak. Neobicno mi je da je bas intenzivno u vreme kada su na dva turnira u istoj polovini zreba.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              Slab je Novak prema prijateljima Andy living proof .
              Neka trenira, nije tako ni bitno sa kim, a Wawrinka je dobar momak. Neobicno mi je da je bas intenzivno u vreme kada su na dva turnira u istoj polovini zreba.
              Sto Bojaninin ljudi kazu? Ko je bolji na treninzima u Sinsinatiju?

              Comment


              • Što se slavilo i veselilo, neka je, valja se.
                Što se računalo i preračunavalo, neka je, i to valja ponekad.
                A sad valja igrati tenis
                sigpic

                Comment












                • Sličice sa treninga
                  Last edited by proudNolee; 11-08-14, 13:10.
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Malo se naježim dok ovo gledam
                    Last edited by proudNolee; 11-08-14, 16:48.
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Ajmo Nole po br.20

                        Comment


                        • Ajmo Nole po br. 20, ali bi mi bi mi bio mnogo drazi broj 8
                          Kad bio uspeo "dubl" od mastersa i GS da uzmes...radost i veselje ihajjjj
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • I'm here in Cincinnati and ready to be back at the top of my game Will you cheer me on, my #nolefam?

                              Evo me u Sinsinatiju, spreman za nove izazove. Hvala vam svima na podršci!
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • http://sport.blic.rs/Tenis/257589/Dj...ojim-Sinsinati

                                Znamo da mu je stalo i nadam se da ce ove godine taj Sinsinati konacno pasti! Vreme je vise...
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X