Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cacanin View Post
    ... a.Novak ce im uzimati titule, Novac i smejati im se u face ;) meni je tako sladje.

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
    Hahaha kako si se ovdje poigrao. Čiki(cheeky)
    sigpic

    Comment


    • Sto Vladane?

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        @NI pitala bih te na sta si mislio kada si rekao da se u poslednja tri meseca nesto promenilo glede Novaka i medijskog kao i organizatorskog odnosa prema njemu? Pa videli smo W dodelu pehara, mec sa Cilicem, ovo sada u 24h u dnevnom terminu igra 3meca to su pozitivne promene? Koliko je puta sam Novak napomenuo da najbolje igra u vecernjim?
        Inace mislim da je za promenu tog kursa poprilicno kasno i on ima vec 27 godina i 7 majora da update-ujemo Goku-a.Nakon odlaska sadasnjih mediskih zvezda promovisce se nostalgija, prazan prostor ce popuniti Dimitrovi, Kyrgiosi primera radi...
        Maxx-a,

        1.
        Toronto je ppodredjen Raonicu i zato je igrao popodnevne termine.

        2.
        Ponasanje publike ce kasniti najmanje 12 mjeseci iza starta medijske kampanje.

        3.
        Ajmo da pricamo o ovome kroz dva mjeseca ako osvoji Sinsinati i USO.

        Comment


        • Vazi
          Klin i ploca,

          Ima li mocnijeg eliksira u svetu tenisa od svetog Grala SW19 ili je odjednom izgubio na znacaju
          Bas me zanima kakvi ce zahtevi biti ukoliko se desi to sto prizeljkujemo
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Sta vam je bre ljudi Novak konacno uci kako da tempira formu i sada kao ozenjen covek ne srlja da pobedi u svakom mecu.Zna se sta je bitno,a to su naredna dva turnira.Bice sve u redu sa Novakom.

            Comment


            • Uglavnom svi mislimo da je Nole tankirao sinoc mec, mislimo da je to dobro i da se pripremi za Sinsi a narocito USO.
              Samo, nisam euforicna, polako, pred AO smo svi bili ubedjeni da osvaja, pa znamo kako je bilo.
              W-don nismo ocekivali, iskreno, osim Zileta koji je to javno napisao i obistinilo se.
              Zato sad, polako, korak po korak, prvo da vidimo formu na Sinsiju pa nadalje, idemo Noleeeeeeee
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Zreb za Cincy danas u 23:30... nadam se da ce ovaj put biti sreca na Noletovoj strani

                Edit: Izgleda da gresim sa ovim zrebom
                Last edited by Zzz; 08-08-14, 22:38.

                Comment


                • Nole u Cincyju ;)



                  A ovde pise da je jos uvek u Torontu, hm

                  Last edited by Zzz; 09-08-14, 21:29.

                  Comment


                  • Most probably, Novak will arrive to Cincinnati today and is scheduled to practice with Stanislas Wawrinka in the evening. He will practice for 3 hours in the noon session and again for 1 hour in evening session. #CincyDjokovic

                    Comment


                    • B92: Nadala obradovao Novakov poraz http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=886687

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • lol, koji naslov

                        Comment


                        • Bezveze, moz misliti sta je izjavio
                          Po to je normalno, sigurno nije suze ronio sto je Nole ispao, kao sto se ni Nole ni Role, da ne nabrajam ostale ne raduju kad ovi pobedjuju, sta je tu tako strasno, stvarno ne vidim
                          Last edited by Pertla; 10-08-14, 20:16.
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Stanole trening

                            Comment


                            • Njih dvojica baš vole da treniraju zajedno Stanole

                              Nego ljudi, gdje nam je Olja
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Da utreniraju dubl
                                Mozda je olja na odmorugodisnji odmori su, vreme za moreeeeeee
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X