Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravooo Noleeee kad je krenuo BH nisam sumljao u pobedu.

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment




    • Last edited by proudNolee; 02-07-14, 17:24.
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Namuci ti rode i sebe i mene.
        Ono da si bas moro nisi, ali kad vec jesi, tebi na dusu.
        Mislio si olako ces, pa malo stade.
        Uskopisti ti se ovaj pa polete.
        Valjalo ti ga iz oblaka spustiti.
        Valjda je tako sladje.
        Vazno da ti prodje, a sve drugo, lako cemo.
        Vidim rode snage imas.
        Volje imas, znanja ne manjka, pametan si, znas sta ti je ciniti.
        Ajde rode!
        sigpic

        Comment


        • Muko moja, jos sam ziv!
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Idemo korak po korak Novace pa sta bude bice! Samo tako nastavi, na muci se poznaju junaci!!!
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Teško da čovek može bilo šta pametno da napiše (tu čekam NIa ).. ali strašno sam se iznervirala posle 1:2, pogotovu u drugom setu. Da dozvoli da skoro pa ničim izazvan onako pokloni set, padne bez razloga ikakvog... ne mogu to da razumem A stalno bih nešto da razumem.

              Kaže mi NI tamo u uživo temi...to je mentalna lenjost. Onda još gore, jer mi to ne ide sa najboljim na svetu ili prvim do najboljeg.. Kako tako nešto sme sebi da dozvoli i na kraju zbog čega. To stalno njegovo up-down iz meča u meč, baš postaje frustrirajuće.... što je mnogo, ponekad, mnogo je... Ne mogu da prihvatim da mu je svejedno, ma nije mu svejedno... jedino ako je malo tankovao, jer je mislio da će ipak lako sa Marinom (što je na kraju i trebalo tako da bude, jer je Hrvatt bio očajan u odnosu na prethodne mečeve, ali to ima drugu pozadinu verovatno)... pa se u tom tzv.tankovanju, toj štednji sebe pre svega, malo preračunao, pa otišlo i u peti. Jer ruku na srce, koliko god da je dugo trajao meč (3:21 h) i pored Sunca, meč uopšte nije bio zahtevan...
              Đavo bi ga znao šta je.. al ubija!
              Ne bi trebalo da ima problema sa Grigorom, ali to strašno zavisi od Novaka. Bugarin je stvarno lako i ubedljivo pobedio Mareja, ali ono malo što sam videla, Škot je bio očajan, a i Dimitrov se veoma dobro pripremio.. ono što mislim da Novak často ne radi...
              Last edited by miloolja; 02-07-14, 18:11.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Teško da čovek može bilo šta pametno da napiše (tu čekam NIa ).. ali strašno sam se iznervirala posle 1:2, pogotovu u drugom setu. Da dozvoli da skoro pa ničim izazvan onako pokloni set, padne bez razloga ikakvog... ne mogu to da razumem A stalno bih nešto da razumem.

                Kaže mi NI tamo u uživo temi...to je mentalna lenjost. Onda još gore, jer mi to ne ide sa najboljim na svetu ili prvim do najboljeg.. Kako tako nešto sme sebi da dozvoli i na kraju zbog čega. To stalno njegovo up-down iz meča u meč, baš postaje frustrirajuće.... što je mnogo, ponekad, mnogo je... Ne mogu da prihvatim da mu je svejedno, ma nije mu svejedno... jedino ako je malo tankovao, jer je mislio da će ipak lako sa Marinom (što je na kraju i trebalo tako da bude, jer je Hrvatt bio očajan u odnosu na prethodne mečeve, ali to ima drugu pozadinu verovatno)... pa se u tom tzv.tankovanju, toj štednji sebe pre svega, malo preračunao, pa otišlo i u peti. Jer ruku na srce, koliko god da je dugo trajao meč (3:21 h) i pored Sunca, meč uopšte nije bio zahtevan...
                Đavo bi ga znao šta je.. al ubija!
                Ne bi trebalo da ima problema sa Grigorom, ali to strašno zavisi od Novaka. Bugarin je stvarno lako i ubedljivo pobedio Mareja, ali ono malo što sam videla, Škot je bio očajan, a Grigir se veoma dobro pripremio.. ono što mislim da Novak často ne radi...
                Radi on detalje pripreme o protivniku, samo ga njegova luda glava koci da bude najbolji svih vremena.

                Comment


                • Pa vidiš tu ima neku dublju pozadinu a ne samo "luda glava"....Jer da nas nije navikao jedan dugi vremenski period da može i drugačije i na kraju i da i te kako ume... verovatno bi smo se i manje nadali i na kraju manje očekivali... pa šta uradi...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ali sta mu se desavalo u 3 setu neverovatno , bio me strah da ne zavrsi kao Serena juce
                    Koje greske je pravio za neverovati, da je barem Marin bio mnogo bolji , pa hajde..
                    Last edited by Maxx-a; 02-07-14, 18:47.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Originally posted by Maxx-a View Post
                        Ali sta mu se desavalo u 3 setu neverovatno , bio me strah da ne zavrsi kao Serena juce
                        Koje greske je pravio za neverovati, da je barem Marin bio mnogo bolji , pa hajde..
                        Ma to je nas Nole, navikni se na takve meceve
                        Nebitno kako igra protivnik, majstor da zakomplikuje

                        Broje se pobede, pa hajde da vidimo sta ce uraditi protiv Grise
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Originally posted by AIRBORNE View Post
                          Muko moja, jos sam ziv!
                          Opusti se AIR A baci oko na Tennis Buzz temu, ceka te tamo Paradise

                          ...

                          Mec Novaka protiv Grigora necu moci da gledam...ne znam kako igra Dimitrov ali 3:0 protiv Mareja u W-u izgleda impresivno
                          Ali dobro, ovo je ipak polufinale Slema, ne moze se ocekivati lak protivnik (osim ako te zreb bas ne pomazi )
                          Idemo Nole

                          Comment


                          • Originally posted by Petra View Post
                            Ma to je nas Nole, navikni se na takve meceve
                            Nebitno kako igra protivnik, majstor da zakomplikuje

                            Broje se pobede, pa hajde da vidimo sta ce uraditi protiv Grise
                            Nije samo gubitak dva seta uzrokovao ovu zabrinutost, vec ono beskrajno klizanje i padanje, auti na cistim pozicijama, mlaki udarci zilion gresaka iz BH,prvog serivsa nigde, poklanja Marin, Novak vraca duple poklone, fizicka kriza opet.Mucno, bezidejno.. Koje olaksanje ,kad se zavrsi
                            Ja berem tako mislim , nisam kriticna bez razloga kada je njegova igra u pitanju , ali ovo danas je bilo bas lose
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Originally posted by Maxx-a View Post
                              Nije samo gubitak dva seta uzrokovao ovu zabrinutost, vec ono beskrajno klizanje i padanje, auti na cistim pozicijama, mlaki udarci zilion gresaka iz BH,prvog serivsa nigde, poklanja Marin, Novak vraca duple poklone, fizicka kriza opet.Mucno, bezidejno.. Koje olaksanje ,kad se zavrsi
                              Ja berem tako mislim , nisam kriticna bez razloga kada je njegova igra u pitanju , ali ovo danas je bilo bas lose
                              Jasno mi je, sve videla, samo sto zaista vise nemam snage da se nerviram

                              O ona 2 seta bolje da ne pisem-katastrofalna, ali mi nista ne mozemo, sem po mogucstvu da se naviknemo i izbrisemo iz glave 2011 godinu

                              Videcemo kako ce sa Grisom, nista unapred ne razmisljam, samo od meca do meca
                              Last edited by Pertla; 02-07-14, 20:01.
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Dozvoljava da ga mnoge stvari dekoncentrišu i izbace iz takta, ako ste slušali konferenciju čuli ste kada je rekao da ga nervirala ogromna buka koja je dolazila sa CC, i čak je u jednom trenutku rekao sudiji da pusti na ekranu šta se dešava na CC pošto je to očito mnoge zanima
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X