Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • slegao je ramenima zbog one tri krmace (lopte od vrha mreze) koje su mu uzele poene i prakticno odnijele tri gema, tu racunam i tajbrejk.
    to je vjerovatno razlog nervoze. inace u cetvrtom setu je vrlo lako mogao da padne krompir, da bi na kraju ipak bilo borbe.... kakogod, mislim da ovaj mec nikako nije mogao ispustit. cilic je njegova redovna musterija, odlicno ga poznaje, cesto sparinguju, devet nula medjusobni.. iako na prvi pogled djeluje da ovaj pruza dobar otpor to su u principu rutinske pobjede... ne tako lake kao sa sardijem (takodje 9-0) ali ipak rutinske.

    slijedi conga u 1/8 pa raonic u 1/4. nece biti lagano, budite spremni na nove gubitke setova... zo-vilfred ce igrati na krilima publike a i milos je dosta napredovao na sljaci.... ipak cvrsto vjerujem u trijumfe na tim mecevima, iako bi vise volio prvo kanadjanina pa onda domaceg pulena, da se postepeno hvata ritam za zavrsnicu... o event polufinalu jos ne razmisljam jer su u toj cetvrtini kostura sve karte otvorene

    u izjavi za eurosport nakon meca je rekao da je teren na suzan lenglen znatno brzi od glavnog na satrijeu, pa kad bi birao izabrao bih da sve meceve igra na filip satrijeu a finale sa nadalom na lenglenu :_) kad bi moglo bit ;/)

    Comment


    • Na kraju ce nas u cetvrtfinalu cekati Granollers
      (ili Tsongu naravno)

      Comment


      • ja sam za klizana
        ali posto ce i sjutra njih dvojica da se peglaju dobrih par sati, pobjedniku ce sanse za 1/4 biti samo teoretske
        tu mozda padne i w/o za raonica... vidjecemo
        federerova cetvrtina je najneizvjesnija, sva 4 imaju cemu da se nadaju

        Comment


        • Jedna trivijalna stvar... dobro je što je sa Congom u nedelju... biće to večerenji termin i moći ću da gledam

          Tuto... što nas izbegavaš, ajd baci jednu opservaciju...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Vezbanje sa levorukim ne bi bilo lose,tesko ostvarljivo naravno
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by AleksaVP View Post
              Novak Djokovic is Confirmed to attend at The Boodles 2014, held the week prior to Wimbledon, from June 17th - 21st. Source: www.theboodles.com

              Comment


              • The video that Roland Garros uploaded of Nole & the ballboy has almost 6.5 millions views! And a lot of non-tennis fans find it sweet, aw
                ))

                Comment


                • Originally posted by Vanja #66 View Post
                  On nije čovek koji će poput Nadala da ulazi u svaki meč sa jednim nivoom igre jer to ne mora, niti je neko ko će da drži fokus celog meča kao nekad Feki jer ga mrzi. Njega mnogo više izmori da ostane sat i 15 minuta na terenu i odigra svaki minut sasvim fokusiran nego da se cima tri sata negde sa pola gasa (to su te brzine o kojima NI stalno govori). Fizički je spreman i biće spreman uvek, ali mnogo je bitnije da se psihički ne izmori, kao što je umeo ranije...
                  Bravo Vanja
                  Za navedeno, imam identicni stav.
                  Zato sto je takav-kakav jeste, meni je Nole, jedan,jedinstveni i neponovljivi
                  Od mene uvek, samo razumevanje i podrska
                  Last edited by jovan; 31-05-14, 07:23.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Originally posted by Vanja #66 View Post
                    A koja motivacija treba da mu bude da igra pritv Čilića? Njega osrednji teniseri smaraju, on ih ne smatra lovinom kao Federer i Nadal, smatrao ih je lovinom kad se poigravao sa njima tamo početkom 2011, jer mu je bilo interesantno da vidi dokle može da ide i koliko može da ih naređa. On nije čovek koji će poput Nadala da ulazi u svaki meč sa jednim nivoom igre jer to ne mora, niti je neko ko će da drži fokus celog meča kao nekad Feki jer ga mrzi. U nas Srba (i ostale blakanske braće, jer sve je to isto) nije lako biti koncentrisan, opšta nam je genetska osobina... Njega mnogo više izmori da ostane sat i 15 minuta na terenu i odigra svaki minut sasvim fokusiran nego da se cima tri sata negde sa pola gasa (to su te brzine o kojima NI stalno govori). Fizički je spreman i biće spreman uvek, ali mnogo je bitnije da se psihički ne izmori, kao što je umeo ranije...
                    Vidim zato protiv Federera svaki put ulazi u mec max motivisan, a i onda protiv Mareja na W je pucao od motivisanosti.

                    Isto tako vidim kako mu je juce prijala ta igra sa pola gasa. Totalno je bio miran i uzivao je na terenu.

                    Ne kazem da treba da divlja po terenu kao 2011e protiv Andersona, Troickog i ostalih kada je stizao sve sto se ljudski mogli stici, jer bi kad tad zaradio neku tezu povredu. Videlo se kako je 2012 pokusao posle AO da nadje neki svoj ritam gde ce se stedeti i sa sto manje truda dobijati tenisere koji su ispod njegovog kvaliteta. To ga je zato kostalo svih bitnih meceva 2012e, umalo i AO 2013 kada mu je trebao set i po da se probudi, i kosta ga i dan danas( AO ovogodisnji).

                    Vidim ja i na terenu kako ima problem sa paljenjem, jer ponekad ga vidimo kako pokusava gotovo manijakalno da rasiri oci kako bi sto bolje primio retern, udara se reketom po nogama, isfrustrirano vice...itd Jednostavno upadne u zamku svoje taktike ( koja mi nije bas najjasnija )

                    Ono juce statiranje i pasivnost su meni bili totalno nesportski.

                    Posle svega vidjenog jedini nacin koji ja vidim da on moze da uzme ovaj trofej je da prodje kroz golgotu. Zato mi je sad sa te strane i drago sto ce mu protivnici biti Tsonga, Raonic i nadam se Federer. Taman prvo ono sto ga pali , da proradi malo inat protiv publike, pa onda veliki server koji ce ga naterati malo da se pomuci u TB i razraditi mu retern i onda najbitniji momenat a to je da mora imati tezak posao u SF. Zato mi i dalje nije jasno zasto se onoliko namucio protiv Delpa da bi se onakav pojavio u W F
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Kako su twitteraši došli do informacije da će Novak i Jeca dobiti sina
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Originally posted by proudNolee View Post
                        Kako su twitteraši došli do informacije da će Novak i Jeca dobiti sina
                        Ko ce ga znati, verovatno po polozaju Jecinog stomaka
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Trening

                          Comment



                          • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Originally posted by proudNolee View Post

                              Ko je lik ?

                              SMS na 1003

                              Comment


                              • Originally posted by proudNolee View Post

                                Je l` oni ovo o tenisu ili kako Jelena treba trudnicki da dise i kasnije na porodjaju.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X