Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miloolja, takodje se nadam čudu u nedelju. )

    Što se tiče svadbe, hvala na informacijama. ;) Da li znaš ko će biti kum? U švajcarskim novinama kao i u nekim našim tabloidima navode Murray-ja!?

    Comment


    • Vidim da vlada umereni pesimizam,ali cu ponoviti da je finale u Novakovim rukama ako tehnicke stvari koje su potrebne da uradi sprovede u delo .
      1.SERVIS-Drzanje visokog procenta ubacenog 1.servisa kroz ceo mec(nesto poput danasnjeg 1.sea i polovine 2, to ce frustrirati Rogera kad ne moze do brejk lopti i staviti veci pritisak na njegove gemove)
      2.RITERN/najvaznija stvar je sto vise vracenih dubokih riterna da se Roger stavi u defanzivu
      3.AGRESIVA IGRA-igranje sto blze osnovnoj liniji pa i ulazak u teren(sa pasivnom igrom nema sta da trazi)
      4.ADRENALIN-svakim osvojenim vazanim poenom treba "plasiti Rogera"extra radovanjem
      5.VERA-izaci na teren sa ubedjenjem "Rogeru dosao sam da te bijem ,da ti pokazem ko je trenutno najbolji"
      Sa ovim Novak nemoze da izgubi mec.Pianje na koje trenutno nemam odgovor kolo je Novak u staju da drzi ove segmente na visokom nivou bez poznatog pada u igri.Kad bi se kojim slucajem dogodilo da tog pada nema, mogao bih tvrditi da je titula Novakova.

      Comment


      • Prelepo. Hvala Olja.

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Mislim da mu je ova peta stavka nakpotrebnija kao i svima nama... Vidim da smo ovdje gotovo svi bez optimiozma, ne znam kada se to poslednji put desilo, u životu sam uvijek optimista, i na Novakove mečeve sam gledala sa optimizmom, u dubini duše i sada vjerujem da će dobiti, ipak šanse da se to desi jako su male, ali kao što Olja reče čuda se dešavaju
          Zamolila bi samo jednu stvar, znam da to ne možete da ispoštujete ali ajde, nemojte u nedelju da pišete "gotovo je sa njegovom karijerom, nikad slem neće da uzme" i standardne gluposti, to pišite tamo u temu, ali molim vas nemojte ovdje, znamo svi koliko nas porazi u velikim mečevima deprimiraju, pa nam stvarno ne treba i da čitamo takve postove.
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • 1.
            Samo na izged su mecevi protiv Cilica i Dimitrova slicni. Protiv Cilica je Novak bio iskljucivi krivac za gubitak drugog seta. To nije bio slucaj protiv Dimitrova. Novak nema Grigora u malom dzepu a ima Marina.

            2.
            Najbolje je biti realista. Kladionice daju Novaku 60%. Recimo da jako pretjeruju, da je to samo 40%. To jos uvijek znaci da Novak ima sasvim realne sanse da pobijedi u nedjelju.

            3.
            Ono kako je Novak servirao prvih 8 gemova je nenormalno. Taj nivo niko ne moze da drzi. U pvom setu 83%, 80% i 100% (postotak prvog unutra, postotak dobijenih poena na prvi i na drugi).

            Na nivou citavog meca, serviranje je bilo izvrsno, poredim ga sa Federerovim protiv Raonica:

            70%, 73%, 56%
            65%, 81%, 68%

            Znate sto Raonic moze u odnosu na Dimitrova na returnu? Gotovo nista.


            I u trecem setu, u kom se inace igrao fantastican tenis, kad je umor prisutniji i kad se returner navikao na protivnicki servis, brojke su izuzetno impresivne:

            76%, 79%, 78%

            U cetvrtom su respektabilne:

            65%, 71%, 50%

            Jedino su u drugom lose:

            61%, 58%, 33%
            Last edited by NI; 05-07-14, 01:29.

            Comment


            • Ja sam onda skroz lood... ja odavno nisam bio ovoliki optimista i odavno mi Novak nije bio veci favorit nego u nedelju.

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Danas ceo dan u nekoj frci i tek sad stigoh da iscitam sve. Vidim da se ide iz krajnosti u krajnost, od totalnog pesimizma do totalnog optimizma.. a ja se nekako najvise slazem sa Oljom.
                Ja sam zadovoljan i ovim finalom, Novak mi je u zadnje vreme spustio tipicno veoma visoka ocekivanja. Hvala mu na tome, jer je tako uvek lakse ispratiti mec. Neka realnost bi trebala da bude da je Novak blagi favorit, kako god on igrao do sada, kladionice ne lazu. A opet, kada NI te sanse spusti na 40% i to izgleda sasvim realno. To mi onda deluje kao da je sve otvoreno.. mozda jedini rezultat koji bi me iznenadio u nedelju je 3:0 za Novaka. Jednostavno nikako ne vidim nacin da protiv Feda to ide lako, a uz to bi i malo glupo bilo prekinuti dominaciju Vladan - Sando komentara
                Potencijalna titula bi stvarno mogla biti jako bitna (vise nego inace), smirila bi strasti, te nadam se malo razdrmala Novaka za drugi deo sezone. Eventualni poraz bi samo jos pojacao neke negativne utiske, koliko god ga neko ocekivao ili ne..
                Ja jedva cekam mec.. "sta bude bice" je stav sa kojim cu ja uci u to finale.. koji ce se cini se neminovno promeniti u toku meca, ali Boze moj.

                I samo za Vladana
                Spoiler
                AJMO NOLE, SAMPIONE! DO TITULE, KRALJU NAS!

                Comment


                • Comment


                  • Ako bude temperatura kao ova danas i vreme kao ovo danas, uslovi ce vise odgovarati Novaku.
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ne izmišljaj Sany, krivio je sebe što je vratio protivnika i danas i prošli put u igru, a ne neke vanzemaljce.

                      Ne mogu od vas da napišem da u nedelju ništa ne očekujem.
                      Pa šta ako ne osvoji više ni jedan GS.. ne osvoji i gotovo, šta sad. To mu je domet i gotovo.
                      Ajde bre pršti cinizam, patetika i kukumavčenja. Čemu to? Na kraju nije zaslužio. Ne može više od ovoga, ne ume... nećemo ništa promeniti u svakom slučaju.
                      Nervirajte se (il da kažem uživajte) još malo dok igra... nemamo više ni jednog tog ranga.. do ko zna kada...

                      I naravno da ćemo da se nadamo. To je tako normalno i ljudski. Zna se ko se ne nada....
                      Olja, on to kaze na kraju kada se mec zavrsi i kada ohladi glavu. Ali za vreme meca u gro situacija totalno nerezonski razmislja, i ostavlja utisak da su mu svi/sve drugi/drugo krivi/krivo...
                      Taj stav za vreme meca mora da se promeni i vise emocija mora da se unese i kada ide dobro i kada ide lose. A bice sutra sigurno i jednog i drugog. Znam samo da ne moze lako da dobije ali svakako moze da dobije. Ne bih se bavio s tim kolike su mu sanse, bitno je da ih ima...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Svi Noletovi navijaci su svesni sta je on postigao i da skoro necemo imati takvog sportistu.
                        Medjutim, to ne znaci da ne treba ovde da iznesemo neka svoja misljenja.
                        Od 2013 Nole nije uzeo nijedan GS, zasto?
                        To pitanje lebdi vec dosta dugo.
                        Ima igru, iskustvo, sto je veoma bitno, dugo je u vrhu, profesionalac.
                        Pokazao nam one godine, kad je sve rasturao da moze da igra neverovatan tenis-naravno da niko nije ocekivao da moze uvek tako igrati, ali da tako olako gubi vazna finala, zasto?
                        Navijaci ne znaju odgovor, samo nagadjaju, a neka kocnica postoji i sto je najgore ne popusta, bar za sada.

                        Ako je to njegov limit, ok., postujem, samo mi je zao jer je mogao proteklih godina uzeti bar 2 slema, ali to u u mojim ocima nimalo ne umanjuje Noletov planetarni uspeh....videcemo sta ce biti u buducnosti, sport je ovo,zadovoljna sam sto se vise ne nerviram onoliko, a mnogo cu se radovati svakoj Noletovoj pobedi.

                        Sutra, srecno Nole, veruj u sebe, igraj, pokusaj da izbacis iz glave tu neku kocnicu,,,idemoooo
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Nole i danas trenirao sa Lepim






                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Najbolji srpski teniser Novak Đoković rekao je da je vrlo dobro svestan kako treba da odigra protiv Rodžera Federera u finalu Vimbldona.

                            Novaku će predstojeće finale biti treće na Vimbldonu. Đoković je 2011. godine osvojio titulu na najprestižnijem turniru na svetu, a prošle godine je poražen od Endija Marija.

                            „Svaka godina donosi nešto novo, nove izazove, bilo bi loše da nisam naučio neke lekcije iz prethodnih iskustava i tako je i ovog puta. Prošle godine sam igrao finale, sada se osećam bolje u nekom pristupu na terenu, tako da se nadam da će ishod meča biti drugačiji nego prošle godine“, istakao je Đoković.

                            Na konstataciju da publika sigurno neće biti na njegovoj strani, pošto je poznato da Federer uvek ima najveću podršku, Novak je rekao:

                            „Ne znam da li grešim, ali retko kad kada igram sa najvećim rivalima imam veći deo podrške na svojoj strani, to je nešto na šta sam navikao, fokusiraću se na one ljude koji mene podržavaju. On zaslužuje toliku podršku posebno jer je toliko uspešan i toliko godina je ovde bio najbolji. To je nešto što očekujem, spreman sam na razne scenarije, gledaću da dozvolim da me neko ometa i da pružim svoj maksimum na terenu“.

                            Đoković je istakao da je evidentno da Federer u poslednje vreme igra mnogo bolje.

                            „On se na travi najbolje oseća, to je činjenica, a i rezultati tokom njegove karijere to govore. Sigurno je napredovao 30-40 odsto u svojoj igri u odnosu na prošlu sezonu, možda je zbog Edberga ili nečega što je promenio u svom pristupu. Nekoliko stvari su uočljive, da više ide na mrežu, s obzirom da fizički nije spreman kao pre nekoliko godina, i sigurno će rizikovati, da će pokušati da bude agresivniji“, naglasio je Novak.

                            Srpski teniser se potom osvrnuo na samu Federerovu igru.

                            „Bekhend paralelu više koristi i to su neke opasnosti i promene koje sam mogao da uočim, sve ostalo mi je poznato, kao da mu je bolji forhend, da dosta koristi slajs na ovoj podlozi, vrlo dobro se kreće, očekuje poene, izlazi na mrežu, servis mu varira, koristi sve uglove. Ima kompletnu igru za ovu podlogu, s druge sam svestan šta treba da odigram i sprovedem na delo na teren. Ne garantujem da ću pobediti, ali da ću izvući poslednji atom snage iz sebe“, naglasio je Đoković.
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Bori se srcem i do poslednjeg trenutka meča, idemooooo
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X