Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment





    • Comment


      • Comment


        • Traljavo beše ovo. Iako se ne bi reklo posle prva dva seta.
          Korak bliži velikom cilju.
          Vreme u Parizu previše liči na London...

          Comment


          • Danas mi se vratila tužna sećanja sa nekih prethodnih RG-ova.. preživeh opet traume..
            na trenutak sam pomislila da mu ipak nije suđen, iako ne verujem u sudbinu i slične stvari..
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Kako nisam gledala treći (fala Bogu ) mogu hladnije glave da kažem... mada da se razumemo i u ova tri koja sam gledala mnogo toga mi nije po volji... ali... nije dobro da pobeđuje lako, ubedljivo i da ga protivnik ne muči.. nikako nije dobro, za Novaka pogotovu... ne valja... a sigurno je bilo i malo rezervisanosti i malo lošeg ritma, nerviranja, pa sasvim pristojan protivnik... i tako... neće biti nikako lako ko god da dođe sa one strane nedelju, a mislim da nema više kalkulacija... idemooo.....
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ne znam šta reći posle ovog meča, loše je počeo, previše grešaka i propuštenoh prilika, najviše me nervirao što je 2 ili 3 puta ima 0-40 i nije mogao da napravi brejk možda je ovakav meč došao u pravo vrijeme, možda je malo podcijenio Marina ali dobro pobjedi se u zube ne gleda, za jedan korak smo bliži ali put je još dug i trnovit, mora Novak još bolje i jače ali vjerujem da hoće... nisam ni na trenutak pomislila da će izgubiti ali sam se ipak osjećala loše, zašto to ne znam nije još vrijeme da se razmišlja o tituli ali nekako duboko vjerujem da je ovo ta dugo čekana godina
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Uvek ima ovakvih oscilacija... Pa Dodig mu je uzeo set na isti ovakav način na AO 2011, kad je sve ostale demoralisao u prvih sat vremena meča... Osvojio je Wimbledon odigrajući neke jako loše mečeve, kao i USO... Shanghai 2012, anyone? Chillax, što bi rekla urbana omladina sjedinjenih država centralne i severne Amerike...

                  Comment


                  • Lagana, ocekivana pobeda nad nedoraslim protivnikom. U dobar cas dosla da se ispuca sve lose od neiskoriscenih brejk prilika do padova tempa.
                    Taman mu ova pobeda dodje kao katarza na #proknjizenom putu.
                    p.s. vidim bilo neke nervoze, nema potrebe, samo opusteno
                    Last edited by pecaros; 30-05-14, 16:59.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kako Peca to lagano napisa

                      Comment


                      • Jebena stvar je ta sto on do polufinala sa Fedom (eventualno) ima samo mrge, balvane, cepace, servere, buzdovane - nazovite ih kako vam se vise svidja, protiv kojih nece bas imati prilike da udje u "zonu", da uhvati ritam i da se nesto naigra tenisa. Nece tu biti nekog tempa. E onda kada (i ako) ih prodje pa naleti na Federera, koji mu po pravilu uvek na bilo kojoj podlozi zadaje probleme, moze da bude bas zajebano, Ili Mozda Izner ili Berdih umesto Feda, pa onda takav u finale na Nadala.. Najvise bih voleo Gulbisa u polufinalu, mada ni on ne odskace mnogo od sablona malopre pomenutih udaraca.
                        Bice ovo pakleno jeben RG za Novaka, ako ga osvoji kupice me za sva vremena (ako vec i nije) ...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Samo naoko izgleda Novakov deo zreba tezi. Ako je u pitanju cedjenje i iznurivanje onda su Ferer i Marej sinonim za to, a oni su ipak sa one strane ulice.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ferer ce da ga iznuri kao i prosle godine u finalu, a Marej ima sanse samo ako odigra ceo mec onako kako je odigrap prvi set u Rimu, a to je FIZICKI nemoguce da se desi, pa covece, kakav je to zreb kada ti je u CETVRTOM kolu protivnik Duci Lajovic Uporedi protivnike u prva cetiri kola Nadalu i Djokovicu, pa ces vrlo lako videti ko ce do cetvrtfinala doci iznureniji (ne kazem da ce se Novak nesto iznuriti, ali Nadal nece ni-malo)
                            Ako je to tezi zreb od Novakovog onda sam ja slep ... ili me to na oko zeza bas opasno
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Na finale mogu se odraziti samo 1/4 i 1/2 finalni mecevi, a tu nikako Novaku ne bi prijali Ferer i Marej. Tako da opet radije biram Novakov zreb
                              sigpic

                              Comment


                              • Sine (haha kakav paradoks) Novaku ce teze biti po mom skromnom misljenu da udje u finale nego tamo da dobije Nadala, a ti kako hoces, neka on prvo dodje do finala. A na tom putu do finala ja bih izabrao Ferera 17 puta pre nego Raonica i Mareja 13 puta pre nego Federera ...


                                Nadam se da me pratis Pecke, nije meni bitno sta ce da mu prija vec sta ce da pobedi, tj protiv koga mogu da budem siguran u pobedu ...
                                Last edited by Sandugp; 30-05-14, 17:49.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X