Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • From Djokovic camp : full rest to be observed for next 7-8 days. Then only, situation to be evaluated again
    http://www.lequipe.fr/Tennis/Actuali...s-force/458671

    Comment


    • Cekajte ljudi pa i njemu je praznik, zar treba na Uskrs kada se svi porodicno okupljaju da je nesrecan.

      @Ni , lako je seci kolac, kolac ne uzvraca udarac
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Zvuci mi kao da je MRI ranije odradjena , da se ceka reakcija na terapiju.Malo optimizma
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Originally posted by AIRBORNE View Post
          Cekajte ljudi pa i njemu je praznik, zar treba na Uskrs kada se svi porodicno okupljaju da je nesrecan.

          @Ni , lako je seci kolac, kolac ne uzvraca udarac
          Grijesis Airborne. Kolac ne rezes BH-dom.
          Last edited by NI; 20-04-14, 19:07.

          Comment


          • Originally posted by Maxx-a View Post
            Zvuci mi kao da je MRI ranije odradjena , da se ceka reakcija na terapiju.Malo optimizma
            Nema terapije prema tekstu, samo mirovanje, a MRI pokazao da nista nije alarmantno, ali ponovna evaluacija sledi za 8 dana.

            Comment


            • Originally posted by Niki View Post
              Nema terapije prema tekstu, samo mirovanje, a MRI pokazao da nista nije alarmantno, ali ponovna evaluacija sledi za 8 dana.
              Kad je bio taj prvi MRI? Onaj prije 10 dana ili neki jucer ili danas?

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Kad je bio taj prvi MRI? Onaj prije 10 dana ili neki jucer ili danas?
                Prije 7 dana

                NOVAK DJOKOVIC: Well, the good thing is I don't need to have a surgery. I don't have any rupture or something like that. I'm going to go see doctors tonight and then tomorrow again have another MRI, see if anything changed in this seven days since I had the last one.
                Last edited by Zzz; 20-04-14, 19:12.

                Comment


                • Originally posted by SonjaFan View Post
                  Prije 7 dana
                  Pitanje je da li Novak u jucerasnjem intervjuu i L'equipe u danasnjem clanku misle na isti MRI.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Pitanje je da li Novak u jucerasnjem intervjuu i L'equipe u danasnjem clanku misle na isti MRI.
                    Pa kolko sam ja shvatila bio je 2x na MRI...prije sedam dana i jucer/danas. Posle jucerasnjeg/danasnjeg pregleda izasao je ovaj clanak
                    Last edited by Zzz; 20-04-14, 19:32.

                    Comment


                    • Sve ovo me čini previše nervozno, da mi je da konačno dobijemo konkretnu informaciju
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Originally posted by SonjaFan View Post
                        Pa kolko sam ja shvatila bio je 2x na MRI...prije sedam dana i jucer/danas. Posle jucerasnjeg/danasnjeg pregleda izasao je ovaj clanak
                        Odlicno. To sam htio da cujem a tvoj francuski je bolji od mog.

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Malo je takvih nazalost.
                          Ja imam neku informaciju koja nije potvrdjena (od mog Cacanina koji je Zimonji kondicioni) da Nole ima problema sa tetivom...

                          Ostaje nam da cekamo i pozelimo mu svu srecu.


                          Poz.

                          Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока
                          Ako je to,nije naivna povreda,ali iskreno se nadam da ima vrhunsku njegu jer kakvu bi drugu i mogao imat' i da ce se to sve sredit shto prije,jer tenis nije tenis ako nisu prisutni najbolji,tako da bice to sve ok brzo .
                          SignaturE se cheka ...sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by shpageti View Post
                            Ako je to,nije naivna povreda,ali iskreno se nadam da ima vrhunsku njegu jer kakvu bi drugu i mogao imat' i da ce se to sve sredit shto prije,jer tenis nije tenis ako nisu prisutni najbolji,tako da bice to sve ok brzo .
                            Bas tako. Ja na to polazem karte.

                            Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Kad je bio taj prvi MRI? Onaj prije 10 dana ili neki jucer ili danas?
                              Prema tekstu juce, jer iz njegovog tima danas kazu da sledi odmor od 7-8 dana.

                              Comment


                              • Originally posted by Niki View Post
                                Prema tekstu juce, jer iz njegovog tima danas kazu da sledi odmor od 7-8 dana.
                                Dakle za 7-8 dana cemo znati da li igra Rim ili ne. Mislim da preskace Madrid.

                                Comment

                                Working...
                                X