Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mora da preskoči Madrid, mnogo je blizu za oporavak.

    Sa Falkaom.

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Prevod prvog dela, koji vas zanima. . .
      Djokovic na prinudnom odmoru
      Djokovic je jos u iscekivanju, no bar na momentu novosti nisu alarmantne. Borio se u polufinalu MC, povredjen na desnu ruku, vec 10 dana, svetski broj 2 je vec rekao u subotu da operacija nije potrebna jer nista nije pokidano. Vec je prosao prvi MRI koji je umirujuci. U nedelju njegov tim je potvrdio da rezultali indiciraju da treba u ovom trenutku da se sledi odmor od 7-8 dana, a potom samo situacija bice re-evauluirana.

      Comment


      • Pozdrav svima,novi sam
        Interesuje me jedna stvar,ko je u novakovom timu zadužen za ove stvari onaj Gebhard Gritsch ili ?

        Comment


        • On i Miljan Amanovic valjda.


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Do sad je taj tim radio vrhunski,iskreno se nadam da "znaju šta rade" i da ćemo Novaka gledati već u Rimu.Madrid treba preskočiti u svakom slučaju,što je sigurno sigurno

            Comment


            • Samo nek se oporavi, a kad to nije bitno, ja sam zadovoljan i da odigra samo Nicu prije RG-a.Ne treba zuriti sa oporavkom.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Gdje sam ja danas chuo-prochitao da Madrid nece preskochit,ne mogu se sjetiti ...
                SignaturE se cheka ...sigpic

                Comment


                • Vjerujem da ni Novak sam ne zna u ovom momentu da li će biti spreman za Madrid i bilo koji naredni turnir. Nadam se da neće ništa rizikovati i da će odmarati od turnira dok god ne bude 100% zdrav.

                  Comment


                  • Pa ako je 10 dana prije MC osjetio bol i to se pogoršalo nakon 3 seta sa GGL,igranje Madrida bi bila vrhunska glupost

                    Comment


                    • Nista ne verujem dok ne vidim zvanicno obavestenje na Noletovom sajtu-prvi turnir na kom ce igrati posle ove povrede

                      Nek se oporavi, to je najvaznije
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • edit: bolje da ne stavljam slike sa twittera kad nisam sigurna da su Noletove
                        Last edited by Zzz; 21-04-14, 20:28.

                        Comment


                        • odmaraj legendo nista 2 nije bitno

                          Comment


                          • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Preskaci Madrid Nole, odmori dobro ...svi putevi vode u Rim pa onda dalje idemooooo
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Originally posted by Petra View Post
                                Preskaci Madrid Nole, odmori dobro ...svi putevi vode u Rim pa onda dalje idemooooo
                                Totalno se slazem, ne vidim poentu igranja u Madridu, ali verujem u odluke Noleta i ekipe

                                Comment

                                Working...
                                X