Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Verujem da Nole nije bio svestan da je pogresio.Bilo je napeto, u takvim situacijama, a jos kad uzmemo u obzir Noletov "odnos" sa mrezom, ne mozete ni da predpostavite sta sve mozete nesvesno da uradite....u zelji za pobedom,pod nekom vrstom "treme" od mreze plus adrenalin. Nole se zaista trudi da bude fer plej,cak aplaudira protivnikovom dobrom potezu, cak i preteruje nekad sa tim. Nole bi svakako pobedio , na kraju imao je Marej sansu, uzeo mu brejk, ali Nole je bio bolji i zasluzeno dobio mec.Smesno je reci da je taj poen ista odlucio.
    Na kraju, sudija je bio u idealnoj poziciji da sve vidi, da mu mozda nije trebao dvogled
    Nole ne treba nikom da se pravda, dobro izvinio se Endiju, ali ostalima se pravdati, glupost, koliko su puta njega ostetili pa se ne secam da se digla takva frka

    Edit:ubedjena sam da teniseri ne znaju sva pravila igre ma koliko dugo bili profesionalci(ne znaju sudije sva pravila-a kako bi tek onda igraci mogli bas sve da znaju)
    Last edited by Pertla; 27-03-14, 17:27.
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Originally posted by Navras View Post
      Ukrao sam poen Skotu jer sam bahati olos bi cenim vise bilo po tvom ukusu

      Daj molim te, ne vidim cemu toliki sok i to od sabajle zbog jedne sasvim logicne izjave. Covek se napravio lud, sto treba inace stalno da radi u takvim situacijama, i to je otprilike to.
      Sto je najgore, nije se on uopste napravio lud. Da se napravio lud cutao bi na terenu i bio u fazonu - nemam pojma da sam presao preko mreze, pitaj sudiju. To bi uradila vecina tenisera. I na potencijalno pitanje novinara bi rekao - u tom trenutku nisam bio svjestan da sam presao mrezu, jbg, tu je sudija da sudi. I to bi uradila vecina tenisera.
      Ali reci - pa jesam presao, ali nisam znao da to ne smijem je i gore nego da je rekao jesam, ukrao sam poen Mareju. Ovo je bas onako, nisko (da ne upotrijebim neki gori izraz).

      Comment


      • Originally posted by eM View Post
        Nije bas da je igrao hokej sa drugarima iz kraja pa da je okej sto ne zna pravila. Tenis mu je posao i nesto cemu je posvecen citavog zivota i u cemu je objektivno medju najboljima na svijetu. Za profesionalce koji ne znaju osnove svog posla je tesko naci opravdanje, bar meni.
        Novak radi svoj posao savrseno
        Sto se ne moze reci za sudiju koji za razliku od igraca MORA da zna pravila.

        Comment


        • Originally posted by eM View Post
          Nije bas da je igrao hokej sa drugarima iz kraja pa da je okej sto ne zna pravila. Tenis mu je posao i nesto cemu je posvecen citavog zivota i u cemu je objektivno medju najboljima na svijetu. Za profesionalce koji ne znaju osnove svog posla je tesko naci opravdanje, bar meni.
          Treba ga kazniti zbog nepoznavanja pravila i uvesti mu zabranu prilaska mreži.
          Ovaj presedan će verovatno dovesti do uvođenja obaveznog ispita poznavanja pravila igre kod tenisera.
          Originally posted by gokara
          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

          Comment


          • Servis - odlican
            fh - standardan
            bh - sve bolji
            brejk prilike - umalo odlican
            kondicija - ciljno progresivna
            zelja - evidentna
            buducnost - svetla
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by eM View Post
              Sto je najgore, nije se on uopste napravio lud. Da se napravio lud cutao bi na terenu i bio u fazonu - nemam pojma da sam presao preko mreze, pitaj sudiju. To bi uradila vecina tenisera. I na potencijalno pitanje novinara bi rekao - u tom trenutku nisam bio svjestan da sam presao mrezu, jbg, tu je sudija da sudi. I to bi uradila vecina tenisera.
              Ali reci - pa jesam presao, ali nisam znao da to ne smijem je i gore nego da je rekao jesam, ukrao sam poen Mareju. Ovo je bas onako, nisko (da ne upotrijebim neki gori izraz).
              Prvi deo mu i ja zameram, trebao je da ode na svoju polovinu odmah i pusti Skota da drvi sa sudijom do sutra ako hoce.

              I da je tako odgovorio kao sto ti predlazes bilo bi podjednako smesno jer prakticno samo sto nije preskocio u Skotovu polovinu, tako da mu dodje na isto. Kritika onih osetljivih na glupa objasnjenja ne bi bio postedjen kako god da okrene.

              Meni licno objasnjenje koje je ponudio je bolje od tog koje ti predlazes, a slazem se da su mu samo te dve opcije bile na raspolaganju. Ako nista bar je simpaticnije

              Originally posted by NI View Post
              E sad da je Mari pravi, treba mu prije pocetka narednog meca pokloniti knjigu: "Pravila teniske igre!"
              To bi bio sasvim prigodan poklon
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Originally posted by jagodica View Post
                Treba ga kazniti zbog nepoznavanja pravila i uvesti mu zabranu prilaska mreži.
                Ovaj presedan će verovatno dovesti do uvođenja obaveznog ispita poznavanja pravila igre kod tenisera.
                To je odlična ideja, stvarno.. pa za dobro položen ispit malo bodova u plusu i obrnuto... kao i za kikseve na mečevima, kao što je Novak uradio.. pa ono kada se bune da li je potrebno ponavljati poen, ko je u pravu a ko u krivu.. odmah oduzimanje poena.. pa da vidiš.. ima da znaju sve u po' noći ko pesmicu Uopšte se ne izmotavam.

                Možda se i unaprdi tako ovaj ATP.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by pecaros View Post
                  Servis - odlican
                  fh - standardan
                  bh - sve bolji
                  brejk prilike - umalo odlican
                  kondicija - ciljno progresivna
                  zelja - evidentna
                  buducnost - svetla
                  Novi trener - bolestan

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Novi trener - bolestan
                    Izlecivo, nije zarazno
                    sigpic

                    Comment


                    • Vidim puno ste pisali ne mogu sve da čitam, nadam se da se priča oko poena završila, Novak ništa nije ukrao, dobio je meč fer i pošteno, odličnom igrom, nije ni prvi ni poslednji pu da se dešavaju takve situacije oko poena, sudija je bio tu da sudi, odlučio je kako je odlučio i kraj priče. Novak mi djeluje jako iskreno kada priča o tome
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Volim je.

                        Btw, svake godine pred start sezone teniseri i teniserke dobiju knjigu pravila za sezonu koja je pred njima. USA Today je na proslogodisnjem IW-u propitivao tenisere i teniserke o pojedinim pravilima, i na opste zaprepastenje vecina odgovora je bila netacna. I to nisu bila neka opskurna pitanja, vec ona sto se ticu samog toka igra. Naravno, teniseri i teniserke koju su bili propitivani su iz samog vrha.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Originally posted by eM View Post
                          Nije bas da je igrao hokej sa drugarima iz kraja pa da je okej sto ne zna pravila. Tenis mu je posao i nesto cemu je posvecen citavog zivota i u cemu je objektivno medju najboljima na svijetu. Za profesionalce koji ne znaju osnove svog posla je tesko naci opravdanje, bar meni.
                          Noletu se izgleda meri sve,svaki potez,korak, da li stavlja kapi u oci , svaka rec, sta god da uradi iz mnogih uglova se to preispituje, analizira, napada besumucno, ali zato ostalima prolaze mnogo veće stvari i nista
                          Last edited by Pertla; 27-03-14, 18:35.
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment




                          • Last edited by proudNolee; 27-03-14, 22:10.
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Originally posted by jagodica View Post
                              Treba ga kazniti zbog nepoznavanja pravila i uvesti mu zabranu prilaska mreži.
                              Ovaj presedan će verovatno dovesti do uvođenja obaveznog ispita poznavanja pravila igre kod tenisera.
                              Bravo jagodice,tako se to radi ..dodju tako neki,kao da se jedva ceka nesto da bi se pljunuo Novak,a o dobrim stvarima koje radi,postenim ..fer...e tu ih nema..e cim izadje nesto za sta ima prostora da se pljuje,evo neko tako dodje...jos jednom,jagodice,odlicno spustanje


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by apacrow View Post
                                Volim je.

                                Btw, svake godine pred start sezone teniseri i teniserke dobiju knjigu pravila za sezonu koja je pred njima. USA Today je na proslogodisnjem IW-u propitivao tenisere i teniserke o pojedinim pravilima, i na opste zaprepastenje vecina odgovora je bila netacna. I to nisu bila neka opskurna pitanja, vec ona sto se ticu samog toka igra. Naravno, teniseri i teniserke koju su bili propitivani su iz samog vrha.
                                Verujem ti da je voliš.

                                O tome je bila rasprava na twitteru.. o tom ispitivanju prošle godine na IW... eto.. dobiju pravila i ne poznaju ih.. kažem, oduzimati poene
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X