Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zavisi i od Nadala.
    Osvojice on taj RG do kraja karijere sigurno, jer ja ne vidim ni priblizno neko sem njih dvojica koji ne zavise od toga da im se previse stvari poklope. Tako ce i biti sledecih nekoliko godina, ili jedan ili drugi, vise titula razume se onome ko se vec potvrdio na RG, i ajde 1-2 Novaku. Ovo je bila mala sala ...

    Comment


    • Originally posted by Niki View Post
      Zavisi i od Nadala.
      Osvojice on taj RG do kraja karijere sigurno, jer ja ne vidim ni priblizno neko sem njih dvojica koji ne zavise od toga da im se previse stvari poklope. Tako ce i biti sledecih nekoliko godina, ili jedan ili drugi, vise titula razume se onome ko se vec potvrdio na RG, i ajde 1-2 Novaku. Ovo je bila mala sala ...
      Sta cemo ako Stan ponovo iznenadi Nama dosta jedan, a Nadal neka uzme jos pet komada taman da stigen do magicne cifre 18 i svi zadovoljni Dobro, ne bas svi
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • Originally posted by Navras View Post
        Moram se sloziti, mada mi se taj sudbonosni prizvuk koji ide uz ovogodisnji RG uopste ne svidja, ali tako je kako je. Kako se RG bude priblizavao sve vise ce se potencirati na tome da je to taj dan D, takva atmosfera provejava vec sada, a mogu samo da zamislim kako ce biti u maju narocito ako ostvari dobre rezultate pre toga, bukvalno ce biti sad ili nikad. Mislim da Novak ne treba od toga da bezi nego da vec sada prihvati to breme na svoja pleca i time i sebi i nama pokaze od kakvog je materijala sazdan. Da konacno vidimo moze li ili ne moze da iznese taj pritisak i doraste jedinom preostalom velikom izazovu. O sansama je rano govoriti, dosta ce zavisiti od priprema, izbora turnira kao i rezultata na njima, a potom i od mnogih drugih sitnih stvari koje u konacnici mogu pretegnuti tas na ovu ili onu stranu
        Ne svidja se ni meni. Rekao sam da to ima rizike, ali gubitkom Australije to je tako.

        Comment


        • Originally posted by Niki View Post
          Zavisi i od Nadala.
          Osvojice on taj RG do kraja karijere sigurno, jer ja ne vidim ni priblizno neko sem njih dvojica koji ne zavise od toga da im se previse stvari poklope. Tako ce i biti sledecih nekoliko godina, ili jedan ili drugi, vise titula razume se onome ko se vec potvrdio na RG, i ajde 1-2 Novaku. Ovo je bila mala sala ...
          Od Nadala i strikana
          Pa valjda nesto i od Noleta zavisi
          Opet ne bi trebalo Nole toliko da se opterecuje RG-om, polako, docice i taj dan, dal ove ili neke druge godine, valjda cemo docekati
          Ako i ne osvoji RG-s, brojacemo druge slemove
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Last edited by miloolja; 21-03-14, 00:00.
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • chiara gambuzza ‏@ChiaraGamTWI
              Becker won't be in Miami.According to Vajda Boris is injured and can't fly to Miami.
              ....................
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ne znam moze li se verovati ovoj prici o povredi ali drago mi je da ce sa Noletom biti Vajda

                Comment


                • Na kulturan nacin najavljuju rastanak.
                  Salu na stranu, mozda je covek zaista povredjen.

                  Comment


                  • Ne verujem ja da ce Novak i njegov tim tako brzopleto da se rastane od Borisa. Ali opet mislim da zeli da napadne trofej i ovde u Majamiju (iz nekoliko razloga) a sa Vajdom se nekako oseca sigurnije nego sa Borisom. Znacilo bi mu mnogo kada bi po drugi put u karijeri uspeo da sveze ova dva turnira, svi se secamo kakava mu je bila godina kada je prvi put to uradio ...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Niki View Post
                      Salu na stranu, mozda je covek zaista povredjen.
                      Novak mu je slomio srce kad je onako zagrlio Vajdu posle trijumfa u IW. Naravno da je povredjen, mozda cak i uvredjen.

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Novak mu je slomio srce kad je onako zagrlio Vajdu posle trijumfa u IW. Naravno da je povredjen, mozda cak i uvredjen.
                        Ocigledno je doslo do promjene nekih planova. Prvo, Vajda trenira Novaka u Maimiu a onda se najvljuje da ce pripremati Novaka za MC. Dalje, Mekinro prica da trebaju i Vajda i Beker. Takve price imaju obicno neki drugi izvor.

                        Postoje cetiri mogucnosti:

                        A)
                        Beker je stvarno tako povrijedjen (fizicki) da ne moze putovati. Male su sanse da je to tacno.

                        B)
                        Napravili su novi aranzman, shvativsi da je prethodni bio malo nepraktica. (Vajda IW i Toronto, Beker Miami i Sinsinati) Prirodnije je Vajda IW i Maimi a Beker Toronto i Sinsinati.

                        C)
                        Zeli da tehnicki popravi neke stavri koje su malo pale (npr. BH malo skripi)

                        D)
                        Novak je shvatio da mu jako treba tata Marijan. Pa je trazio da ostane jos malo. Samo da to malo ne bude trajno. Ako hoce da napreduje, treba mu Beker ili neko novi. Odustati tako brzo od Borisa bi bilo malo neozbiljno.
                        Last edited by NI; 20-03-14, 14:24.

                        Comment


                        • Od početka cela ta priča kako se došlo do BB mi malo škripi.
                          Prirodno je bilo da budu obojica tu neko vreme ( Novak je zaista navikao da je Vajda u boxu ) a da BB preuzme na sebe medijskog fokusa i pokuša da utuvi ovom našem da je najbolji i da počne tako i da se ponaša kad se lomi meč
                          Ili sam bar ja to tako skapirao

                          Comment


                          • NI,
                            Znaci Vajda ispravlja ono sto je Beker uradio.
                            Ono pod D ja mislim da je tacno, da je Novaku potrebno to mentorstvo od strane Vajde, s time sto ti to smatras negativnim, a ja pozitivnim.
                            Last edited by Niki; 20-03-14, 14:32.

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Pa šta je BB uradio? Za dva-tri meseca? Sve je to isuviše rano da bi osetio, a pre toga ovaj ostavio neki trag.
                                Zar nije Novak onoliko neskorišćenih šansi i čudnih momentuma imao u karijeri samo pre par meseci pored Vajde?
                                Naravno da mu Vajda više znači, a da li ova povreda ima neku pozadinu i kako će sve da funkcioniše, moraćemo ipak da sačekamo.
                                Ah te spekulacije, ubijaju nas.
                                Last edited by miloolja; 20-03-14, 14:42.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X