Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas taj Olja. U sustini si u pravu, jer generalno gledano i NI i Vladan misle isto, samo sto na razlicite nacine dolaze do istih zakljucaka. A to se meni (ta razlicitost) i dopada. A na kraju dana sto kaze Vladan, sve dodje na isto Jedino sto se meni ne dopada je taj blagi animozitet izmedju njih dvojice. Ali to je najmanje bitno ...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Smisao ovog sam htela da uporedim sa jednom Vladanovom rečenicom... ali na kraju sam se pogubila u ovim postovima, mislim da je ova....

      To je valjda to... razlike su u sitnicama i finesama...i do kog zaključka smo došli? Istog. Suština je ista. Svi zapravo mislimo isto, samo to različito interpretiramo i što je još važnije... svima je stalo.
      Razlika je velika i sustinska, ne radi se o nijansama. Ali to nadilazi tenis i temu ovog foruma. Ulazi u antroplogiju i psihologiju... Zato mi ne pada na pamet da dalje objasnjavam.

      Reci cu samo da vjerujem da Vladanu mnogo vise znace Novakove titule nego meni, iako i meni puno znace. Ovo kazem bez truncice cinizma i ironije.

      Razlika je samo u tome kako Vladan i ja shvatamo koncept lojalnosti. Ja smatram da lojalnost nije emotivna podrska, to je ljubav!


      -------------------------

      @Sandugp

      Animozitet je debelo preteska rijec. Radi se o malom neslaganju karaktera i to je sve.
      Last edited by NI; 18-03-14, 13:56.

      Comment


      • NI zato sam i rekao blagi. A to sam zakljucio iz nekih vasih izjava koje ste uputili jedan drugome. Ja bih bio najsrecniji kada bi ta vasa raprava mogla da se vodi bez tog blagog peckanja koje upucujete jedan drugome, ali mozda je ovako i zanimljivije. To po meni nije nista lose, vec jednostavno posto sam u odlicnim odnosima i sa tobom i sa Vladanom (i sa mnogim ostalim ljudima ovde btw, ali sada govorim konkretno o vama) nekako bi mi bilo tako draze...
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Sandugp,

          Ja sigurno vise peckam Vladana nego on mene. Ako je neko kriv, to sam ja. Ipak moje peckanje nikad nije zlonamjerno, ne izlazi iz okvira prihvatljivog ponasanja na forumu i ima jedan blagi paternalisticki da ne kazem roditeljiteljski ton.

          Primio sam na znanje tvoju blagu kritiku.
          Last edited by NI; 18-03-14, 14:09.

          Comment


          • @NI

            1. S tim nikada nisam imao problem, niti mi smeta kada se neko sa mnom ne slaze, kao sto nije problem da priznam kada pogresim ili nisam u pravu, a slicno se moze reci i za tebe. Od argumentovane rasprave nikada nisam bezao, zapravo je ona i sustina forumske diskusije, ali nisam govorio o tome.

            2. Ovo je potpuno nepotrebno i zapravo je zbog toga krenula cela ujdurma i rasprava koja nas u principu nece daleko odvesti. Ja naravno necu ulaziti u ovu tematiku jer bih time morao zakaciti i Federerove navijace i time otvoriti citav jedan drugi front, a time ne zelim da se bavim jer smatram da nemam dovoljno kredibiliteta i znanja da procenjujem ko je kakav navijac. U svom forumskom bivstvovanju, a pisem po raznoraznim forumima evo skoro deset godina, nikada se nisam bavio drugim forumasima i moram reci da mi je takvo ponasanje drugih uvek islo na nerve jer nismo se mi okupili ovde da procenjujemo jedni druge vec da diskutujemo o aktuelnim temama. Bar ja tako smatram. Argument na argument, utuk na utuk, to uvek moze.

            3. Samo jedan deo, a to je onaj kada pokusavas biti veci novakovac od samog Novaka.

            4. Nema svacije pisanje istu tezinu, kvalitetom svojih komentara stvaramo sebi odredjeni kredibilitet kod ostatka forumske populacije, sticemo odredjeno postovanje u virtuelnom svetu, a samim tim dobijamo odredjenu moc da svojim stavovima uticemo na druge. To je svuda tako. Sto je veci kredibilitet veca je i odgovornost pa je s toga pozeljno izbeci povrsne i pausalne ocene.

            5. Video sam sve isto sto i ti i vrlo dobro znam o cemu pises. Prijatelji, poznanici, rodbina, najveci deo njih dozivljava i prati tenis i samog Novaka na jedan posve drugaciji nacin. Sa njima obicno ne diskutujem o tenisu. Kao sto kaze Mile imamo stav i kad nemamo pojma, to je cini mi se utkano u mentalitet ljudi sa ovih prostora, ali njih nisam ni imao na umu kada sam stao u odbranu navijaca koji nisu bas po tvom ukusu. Govorio sam o svim onim ljudima koji se bude nocu, zanemaruju svoje obaveze, raduju se i tuguju zajedno sa Novakom, koji svaki trenutak prozivljavaju kao da su oni sami akteri na terenu i kao da im zivot direktno od toga zavisi. Da, oni ce i kritikovati Novaka s vremena na vreme, sto smatram sasvim normalnim. Tamo gde nema kritike nema ni zdravog razuma ili je pak sve savrseno sto je utopija slozices se. Ti ljudi nisu losiji ni bolji od drugih navijaca, nisu nista manje lojalni, manje posveceni ili bilo sta drugo sto im se povremeno ucitava. To slobodno mogu reci za sve Novakove navijace na ovom forumu bez izuzetka, a ima ih i na drugim mestima, i iskljucivo iz tog razloga smatram da je tvoje merenje navijacke lojalnosti uvreda za te i takve ljude.
            Last edited by Navras 16950; 18-03-14, 15:37.
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • Navras,

              To je bila jedna konstruktivna kritika. Pogotovo tacke 3. i 4. Rekao si kako su primljeni odredjeni moji postovi. Mala bi bila vajda (ne Marijan) da sad dodatno objasnjavam. Sve mi je bio cilj samo ne da budem najveci novakovac. Ja to nisam i ne mogu biti. I mislim da sam to nekoliko puta eksplicitno rekao. Nebitno. Bitna je percepcija forumasa, a ona je ono sto si ti napisao a ne sto sam ja mislio.

              Comment


              • NI, kako da se ne nađem prozvanim kad u početku napišeš dvojka od trojke fantasticusa Sve je ok, malo sam i ja burno reagovao noćas, kao i ti prije toga. Bitno je da na kraju nađemo zajednički jezik, a sve ostalo ostavimo iza sebe, ipak je ovo forum i restart je sasvim normalan.

                Očekujem da isleđuješ vidiš da ne može izvuče iljadarku pa pravi grimase

                Comment


                • notorious,

                  Nema problema barem do sljedeceg Dubaia.

                  No, reci mi sto ocekujes u Maimiu.

                  Comment


                  • All Access: Inside Novak Djokovic's BNP Paribas Open Title


                    2014 Indian Wells FINAL Novak Djokovic vs Roger Federer [HD]
                    Last edited by Zzz; 18-03-14, 18:18.

                    Comment


                    • Kazem ja, dok se mi ovde ne rasplamsamo - slaba vajda. Kapiram da se sve svede na pojedinacnu percepciju kao i na to kako se i sta zeli prezentovati. Ja verujem da se moje reakcije tokom Novakovih meceva zapisu ovde bi mi, sem obaveznog bana i editovanja istih, donelo i gomilu packi ali ja eto gledam da kad pisem se koncetrisem na ono dobro a to lose sigurno i Vajda i BB, kao i vecina vas ovde,svakako vidi bolje od mene.

                      Sent from my ZTE Blade Q Mini using Tapatalk
                      Last edited by Velja; 18-03-14, 17:50.

                      Comment







                      • Q. You have had Marian here in your corner here this week. Have you had much contact with Boris?
                        NOVAK DJOKOVIC: Yes.

                        Q. What do you discuss? Is it the mental aspects?
                        NOVAK DJOKOVIC: Yeah, every second day we were on the phone, and he was on the phone with Marian, following every match, and of course we talk about everything. I'm looking forward to see him now in Miami, and hopefully we can have another good week.

                        Q. You gave him a couple of hugs in the end.
                        NOVAK DJOKOVIC: I hope, in Miami, I hope I'm going to give that hug to Boris, as well.
                        http://www.asapsports.com/show_interview.php?id=97156

                        Last edited by miloolja; 18-03-14, 21:37.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • I hope, in Miami, I hope I'm going to give that hug to Boris, as well.
                          Idemo po hug

                          Comment


                          • Drugari ima li neko Novakov govor, tema Monte video Bog te video ??

                            Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              notorious,

                              Nema problema barem do sljedeceg Dubaia.

                              No, reci mi sto ocekujes u Maimiu.
                              Uvijek očekujem titulu Nekad sam svjestan da nema previše šanse kao na zadnja 2 finala GS. Vidjećemo kako će reagovati iza titule, vrlo neizvjestan i zanimljiv period.

                              Comment


                              • :::



                                Last edited by miloolja; 19-03-14, 00:26.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X