Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AleksaVP View Post
    Vratio nam se ledeni, sad mora da padne jedna dominacija u pustinji
    ma bio sam ja tu samo me mrzelo da kuckam

    @ Petra nista nema sladje od toga ali i ja ga preterah za medalju

    Comment


    • Originally posted by ledeni 80 View Post
      ma bio sam ja tu samo me mrzelo da kuckam
      Prihvati se kuckanja, potrebna nam je sva moguća podrška

      Comment


      • Originally posted by AleksaVP View Post
        Prihvati se kuckanja, potrebna nam je sva moguća podrška
        ma dzaba kad me ubi ovaj Nocni zivot za volanom

        Comment


        • Originally posted by ledeni 80 View Post
          ma bio sam ja tu samo me mrzelo da kuckam

          @ Petra nista nema sladje od toga ali i ja ga preterah za medalju
          Ne volim jagode, a ni ustogljenu atmosferu
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • da im je malo naseg mentaliteta barem na teniskim terenima ili da se ugledaju na navijace u AO

            Comment


            • Da se moze iskombinovati publika sa AO a trava sa WB to bi tek bila uzivancija za oci

              Comment


              • Originally posted by Petra View Post
                ps.vise necu pisati ovde kad odem na neki turnir
                Možepš sve pisati i kad odeš i kad dođeš, samo je uslov da me povedeš na neki od tih turnira

                Kako je Don Becker došao nema više problema sa žrijebom ali su zato nastali neki drugi problemi

                Comment


                • Bem ti zivot, dodjem ovde nesto da procitam, vezano za Novaka, a kao da sam usao u TADBASSPAM!!!! ....
                  P.M. su zakon drugari.... Znate li kako se pisu ? Ako neko ne zna neka se javi objasnjavam ekspresno ....
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Sta mislite o Tignor-ovom predvidjanju? http://www.tennis.com/pro-game/2014/...-desert/50810/

                    Federer pobedjuje? Kako da ne.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Bem ti zivot, dodjem ovde nesto da procitam, vezano za Novaka, a kao da sam usao u TADBASSPAM!!!! ....
                      P.M. su zakon drugari.... Znate li kako se pisu ? Ako neko ne zna neka se javi objasnjavam ekspresno ....
                      Baruština ko baruština prijatelju. Zamutilo, ribom osiromašilo, zakačke na sve strane, a i krivolovci se navadili.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Maja View Post
                        Sta mislite o Tignor-ovom predvidjanju? http://www.tennis.com/pro-game/2014/...-desert/50810/

                        Federer pobedjuje? Kako da ne.
                        Promašio je prazan gol

                        Comment


                        • Sunce vam poljubim, kad covek procita ovo, mislio bih da ni set nece vise uzeti. Prvo ima on vremena i dalje da slozi sebi kockice i da iskoristi sav potencijal, nema potrebe odmah za tom nekom negativom. Prvo kao Fedov navijac, ako matori moze u ovim godinama,a moze i Novak, a i ne vidim sto ne bi mogao da se vrati, pa nema 35 godina jbt.

                          Comment


                          • Zar ne bi trebao da igra sutra
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Novak trenutno ima snage za nekih 40-ak minuta kvalitetnog tenisa, sto je za vecinu toura dovoljno. Igraci tipa Istomina i Aguta nece predstavljati nikakav problem i prolazice slicno kao sto je pomenuti dvojac prosao u Dubaiju. Sa nesto ozbiljnijim igracima bice povuci-potegni, ali ima sasvim dovoljno kvaliteta da i sa njima izadje na kraj. Problem ce biti top ten teniseri koji su nezaobilazna prepreka na putu do titule. Ove godine jos uvek nema pobedu nad igracem iz tog drustva, doduse iz svega dva pokusaja, ali i to nam nesto govori.

                              Sto se tice ucinka u IW, a posmatrano kroz prizmu gore recenog, mislim da sanse za titulu nisu bas velike. Ukoliko dogura do finala, uz malu pomoc relativno povoljnog ali ne i lakog zreba, za mene ce to biti odlican rezultat i mislim da svi treba da budemo prezadovoljni ako stigne do same zavrsnice. Sve ispod qf-a objektivno bi bio neuspeh; qf solidan rezultat kojim bi ispunio ona osnovna ocekivanja; sf vec mozemo smatrati uspehom, dok za finale rekoh da bi to bio odlican rezultat. Titula bi bila pravi podvig i za mene licno veliko iznenadjenje, ali slobodno neka me iznenadi, nemam nista protiv.
                              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                              Comment


                              • Novak ovdje uzima titulu, ima da samo protutnja turnirom

                                Daj unesite malo optimizna ovdje
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X