Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je namerna provokacija. Cekali su do poslednjeg momenta da vide hoce li Nole igrati( tj. da li ce se predomisliti), i onda odjednom Fed odlucuje da igra, a godinama ga DC nije interesovao
    Dosli su da se izivljavaju sad kad ni Nole ni Tipsa ni Viktor ne igraju, bedno da bednije ne moze biti.Bas su junacine, treba to umeti
    Nole nikako ne treba da igra, on je toliko igrao za svoju zemlju, da nema sta i kome da se opravdava!!!
    Ni pod razno Nole ne treba da igra, sad pogotovu, bacili su mu kao rukavicu kukavci, nadajuci se da ce zaigrati a nema Tipse, Viktora, stvarno nemam reci koliko je to nisko
    Nek Nole skija i kulira, a oni nek igraju, narocito Fed(odjednom je zeljan da igra za svoju zemlju), ajde Vavrinka uvek igra i godinama moli Feda da igra, njemu svaka cast, a ovaj sad nasao da izigrava nekog heroja i kao stalo mu je do reprezentacije, ma ajte molim vas
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Originally posted by Navras View Post
      Bojim se da Novak trenutno nije u stanju da bilo kome sta objasnjava, on mora pazljivo birati bitke u koje ce da ulazi, a ovo definitivno nije ta. Postoji velika opasnost da na svom terenu izgubi od Federera, odnosno slucajnog slem sampiona Wawrinke, sto bi mu definitivno zacementiralo sezonu a da ona prakticno nije ni pocela. I ovako je zesce grogiran, jos mu samo nokaut fali. Samoubistvo u najavi.

      Dobar raspored je kljucan za nastavak sezone, a DC-a u toj prici nema ni pod tackom razno.
      Nije u tolikom kanalu da ne moze dobiti veterana na tri dobijena seta u uslovima koji mu odgovaraju, a onakav pad kao protiv Wawrinke cisto sumnjam da bi se opet desio. To je njegov teren i sad dolaze obojica, a njega nema. Znas kad bi Nadal to dozvolio? Nikad.
      Vec neko vrijeme je u Srbiji, odmorio je malo, zajebavao se, mora im izaci na crtu. A u DCu uvijek igra najbolji tenis. Ta dva meca bi bila isto kao da je odigrao jos dva u Melbourneu. Ovo odigra, ispasce 2:3 i o DCu vise ne razmislja.
      sigpic

      Comment


      • Navras,slazem se... nego ova cela uidurma mi mastu probudila...

        A zamislite da Nole onako "iz gaća" ustane, tj. skine skije, poljubi Jelenu, pozdravi se sa drustvom...
        pobedi obojici, mi zgubimo sa 2:3. O tome bi se pricalo vekovima.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Veoma losa situacija za Novaka. Ukoliko ne igra patrijote ima da ga napljuvaju, govorice da je ostavio reprezentaciju na cedilu, da se uplasio Rodje i Stana.... ukoliko igra sumnjam da ce i dve njegove pobede biti dovoljne za trijumf a sa jednim a kamoli dva poraza srozace ce samopouzdanje na nulu. Da je dosao samo Vavrinka trebao je igrati. U ovoj kombinaciji ne treba jer mnogo vise moze da izgubi nego da dobije.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Nije u tolikom kanalu da ne moze dobiti veterana na tri dobijena seta u uslovima koji mu odgovaraju, a onakav pad kao protiv Wawrinke cisto sumnjam da bi se opet desio. To je njegov teren i sad dolaze obojica, a njega nema. Znas kad bi Nadal to dozvolio? Nikad.
            Vec neko vrijeme je u Srbiji, odmorio je malo, zajebavao se, mora im izaci na crtu. A u DCu uvijek igra najbolji tenis. Ta dva meca bi bila isto kao da je odigrao jos dva u Melbourneu. Ovo odigra, ispasce 2:3 i o DCu vise ne razmislja.
            Problem je sto on DC uopste nije imao u planu, sad sa Kopa na megdan SSS Wawrinki i Federeru koji su ovo ocito planski odradili? Meni to deluje kao samoubistvo. Prosle godine je bila druga prica, DC je bio u rasporedu pa je odmah nakon osvojene titule u Melburnu krenuo put Belgije. Sada je potpuno nespreman plus je momentum na strani Svajcaraca. Jeste ispalo kako je ispalo ali pravi je trenutak da razmislja glavom a ne srcem.
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • Ovoga puta razmišljam kao Vladan.
              Kakve veze ima gde je glavom i telom, pa tolike priče da je najbolji i da sve od njega zavisi, uostalom igrao je do pre par dana, razbistrio mozak, odmorio radeći ono što mnogo voli - skijao i sad bi mogao ovoj dvojici da pokaže na svom terenu da se i premišljanja plaćaja. Meni je ovo mnogo glupa situacija.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post
                Veoma losa situacija za Novaka. Ukoliko ne igra patrijote ima da ga napljuvaju, govorice da je ostavio reprezentaciju na cedilu, da se uplasio Rodje i Stana.... ukoliko igra sumnjam da ce i dve njegove pobede biti dovoljne za trijumf a sa jednim a kamoli dva poraza srozace ce samopouzdanje na nulu. Da je dosao samo Vavrinka trebao je igrati. U ovoj kombinaciji ne treba jer mnogo vise moze da izgubi nego da dobije.
                Jebe mu se sta ce ko reci. Ne radi se o tome uopste, vec da dolaze odjednom obojica na njegov teren, to je njegova teritorija i glupo je da se oni tu pumpaju, a on da se ne pojavi. Pobjediti njih dvojicu bi bilo sasvim dovoljno. Svjestan je i on da Srbija maltene nema sansu sa ovakvim sastavom, ali ovo je vise od igre.
                sigpic

                Comment


                • On tim takozvanim patriotama nema šta da dokazuje jer je on već dosta dao čak možda i previše.A ja mislim da bi on mogao da dobije i Federera i Wawrinku i u ovakvom stanju.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Pa nije ovo licna Novakova bitka, ne razumem zasto tako razmisljate Zar se nije dovoljno iscimao 2013.Neka igra Dusan imace priliku protiv veliikog "tate" da se kali, Ilija se mozda priseti W2008, i ostali momci, Janko neka ih podrzava sad je ionako u NS, treba ove svajcarce nadjacati u navijanju
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Veoma losa situacija za Novaka. Ukoliko ne igra patrijote ima da ga napljuvaju, govorice da je ostavio reprezentaciju na cedilu, da se uplasio Rodje i Stana.... ukoliko igra sumnjam da ce i dve njegove pobede biti dovoljne za trijumf a sa jednim a kamoli dva poraza srozace ce samopouzdanje na nulu. Da je dosao samo Vavrinka trebao je igrati. U ovoj kombinaciji ne treba jer mnogo vise moze da izgubi nego da dobije.
                      Zasto Losa situacija za Novaka?
                      Nole je prosle godine rekao da ove nece igrati DC, i sta sad treba da menja odluku zato sto se Fed tako kukavicki poneo, cutao mudrica jedna i odjednom odlucio da igra, ma daj koji je to lik, sto godinama nije hteo da igra za DC a Vavrinka ga molio, nego bas sad, dosao da se izivljava, bljak-bas je veliki
                      Nek igra sad protiv ovih mladih, zato je i dosao a i da bi Noleta isprovocirao, sramota!!!
                      A ti jos uvek ne mices taj prst, niko ti nije rekao da nije lepo pokazivati prstom
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Pobjediti njih dvojicu bi bilo sasvim dovoljno.
                        Pobedio je on Berdiha i Stepaneka i ... Rodja i Stan su za klasu bolji teniseri od Ceha ali po meni Novak uopste nije favorit u tim mecevima jer on mentalno nije spreman za DC. Pobediti bi bilo super ali sta ako izgubi ili ti tu opciju iskljucujes. Cak i ako pobedi oba meca mi ovaj dvoboj gubimo pa sto onda da se trudi. Srce kaze da, glava ne. Nek sam odluci.

                        Comment


                        • Kad bi se pojavio bio bih ubijedjen u obje pobjede. Wawrinka nikad nije bio u ovoj situaciji, ko zna u kakvom je emotivnom stanju prije svega, onda i fizickom, Federer ako ga dobije na tri do pet setova na sporom hardu onda je situacija ozbiljnija nego ikad. Ni to ne vidim da se moze desiti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Maxx-a View Post
                            Pa nije ovo licna Novakova bitka, ne razumem zasto tako razmisljate Zar se nije dovoljno iscimao 2013.Neka igra Dusan imace priliku protiv veliikog "tate" da se kali, Ilija se mozda priseti W2008, i ostali momci, Janko neka ih podrzava sad je ionako u NS, treba ove svajcarce nadjacati u navijanju
                            Bravo, nije ovo Novakova bitka, izjasnio se da nece igrati ove godine, nije se femkao kao Fed, ko frajla, hoce -nece, pa kad je bio siguran da Nole ne igra , eto ti junaka velikog Feda odjednom patriote , da igra za svoju zemlju.
                            Dosao covek na siguricu, kad nema naseg celog tima da se dokazuje da bude veliki pobednik, bedno zaista
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Novak poručuje -
                              Spoiler
                              što ste došli kad ste znali da ste ovde naj.....
                              sigpic

                              Comment


                              • Mada moram da priznam da nas narod pa i ja obozavam ove "drske" provokacije.
                                Mozda ovo bude Novaku okidac,samo da ga neko napujdra pa kad izadje pitbull ili stafford
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X