Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Duka pobogu,

    U 3. kolu ima igraca koji je osvojio dva turnira ove godine, imao jos jedno finale i pobijedio Marija. Zanemari za trenutak sto se taj igrac zove Cilic. S druge strane smatras da je Novak u 'kanalu' itd. Pa moras nekako uskladiti svoja misljenja. Ako Novak ima problema, a mislim da se sve slazemo da ima, onda je Cilic tezak protivnik u 3. kolu.
    To što je dobio Murraya ne znači ama baš ništa, Škot se bukvalno raspada. Osvojio je turnire koje je uvijek i osvajao, mislim na taj rang. Neko je napisao nakon poraza u Dubaiju da fali još samo da izgubi od UE Čilića, evo prilike da i to čudo vidimo

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Duka pobogu,

      U 3. kolu ima igraca koji je osvojio dva turnira ove godine, imao jos jedno finale i pobijedio Marija. Zanemari za trenutak sto se taj igrac zove Cilic. S druge strane smatras da je Novak u 'kanalu' itd. Pa moras nekako uskladiti svoja misljenja. Ako Novak ima problema, a mislim da se sve slazemo da ima, onda je Cilic tezak protivnik u 3. kolu.
      A sustinski,kakav mu je zreb? ....vise nego dobar.Pa u 2014 mu je takav zreB,na evo bilo kom turniru,kakav se samo pozeljeti moze,NI..Zamisli opet suicidan epilog..Oces li opet da zivis u iluziji koja kratko traje?

      uz duzno postovanje..


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        To što je dobio Murraya ne znači ama baš ništa, Škot se bukvalno raspada. Osvojio je turnire koje je uvijek i osvajao, mislim na taj rang. Neko je napisao nakon poraza u Dubaiju da fali još samo da izgubi od UE Čilića, evo prilike da i to čudo vidimo
        Ako je u tako velikom kanalu kako ti mislis, onad je Cilic izazov... Nije osim toga samo vazno pobijediti Cilica, vazno je kako ce sve to skupa da izgleda.

        Originally posted by Duka View Post
        A sustinski,kakav mu je zreb? ....vise nego dobar.Pa u 2014 mu je takav zreB,na evo bilo kom turniru,kakav se samo pozeljeti moze,NI..Zamisli opet suicidan epilog..Oces li opet da zivis u iluziji koja kratko traje?

        uz duzno postovanje..
        Nadam se da se nece ponoviti stvar sa Cilicem, ali se ipak pribojavam. Ako se ipak desi korigovacu svoje misljenje.
        Last edited by NI; 05-03-14, 11:01.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Robredo da, dok se Cilic nikako ne moze smatrati "laganicom"
          Ne bih smatrao baš Robreda laganicom. Zna ponekad da iznenadi. Sve u svemu, biće zeznut taj meč protiv Tomija ili Čilića.

          Comment


          • Kažu da optimizam dobrano zavisi od količine istog u tvom okruženju. Što veća koncentracija dobrog oko tebe, veće su i šanse da se dobro i tebi zgodi. Tim sledom kada nespokoj nadvlada on zapreti da ti se u dušu neželjeno nastani. Stoga odluka stara nepunu nedelju dana, bi da valja malo i odmoriti. Odluka bi možda i potrajala, da nije filozofije koje me kroz život nosi i koja veli da bez nade budućnosti nema. To što nadom imenovah želim podeliti i makar malo već ukorenjeni nespokoj rasterati.
            Verom u boljitak, nevericu zameniti i dobrom se nadati. Nada u svom očekivanju uvek izrodi cilj. Ciljevi se menjaju, samo je nada večna.
            Biće bolje!
            sigpic

            Comment


            • Kad igra ovu egzibiciju sa Wawrnkom?

              Comment


              • Originally posted by kreso34 View Post
                Kad igra ovu egzibiciju sa Wawrnkom?
                Kako kad igra, vec se zavrsilo

                Comment


                • Fina gomila afirmativnih postova deklarisanih navijača kuckana onomad.
                  Kanali, tuneli, paketi, mentalni patuljak, fizička sprema na nivou za vojsku nesposobnih, gotov je, reket o klin, polaznik Resavske škole za davanje izjava kod mentorke mu Ane....itd.
                  Skoro pa preslikani komentari sa portala na kojima caruju trolovi i slična mitska bića
                  Last edited by pecaros; 05-03-14, 13:16.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mišljenja su podijeljena

                    http://novosti.rs/vesti/sport.296.ht...ra-da-se-vrati

                    http://novosti.rs/vesti/sport.296.ht...Novakov-trener
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      Fina gomila afirmativnih postova deklarisanih navijača kuckana onomad.
                      Kanali, tuneli, paketi, mentalni patuljak, fizička sprema na nivou za vojsku nesposobnih, gotov je, reket o klin, polaznik Resavske škole za davanje izjava kod mentorke mu Ane....itd.
                      Skoro pa prelislikani komentari sa portala na kojima caruju trolovi i slična mitska bića
                      Molim te ne diraj strucne nazive kao: kanal, tunel i paket. To su ozbiljni sindromi, fino i slikovito opisani ovde. Evo, ja kao Rafin navijac preuzimam prva dva za svaki slucaj, jer sam primetila blage naznake istih u Brazilu. Treci vam ostavljam, jer to nama nikad nije ni trebalo sa Uncle Tonijem.

                      Comment


                      • Originally posted by Niki View Post
                        Molim te ne diraj strucne nazive kao: kanal, tunel i paket. To su ozbiljni sindromi, fino i slikovito opisani ovde. Evo, ja kao Rafin navijac preuzimam prva dva za svaki slucaj, jer sam primetila blage naznake istih u Brazilu. Treci vam ostavljam, jer to nama nikad nije ni trebalo sa Uncle Tonijem.
                        Navedeni termini su taman prijemčivi za građevinsku struku, smer niskogradnja, sa osvrtom na ekspediciju u poštanskom saobraćaju.
                        Bude i nadu, jer su kanali često plitki, tuneli uglavnom imaju izlaz, a paketi se uvek otvore.
                        Last edited by pecaros; 05-03-14, 13:46.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by SonjaFan View Post
                          Kako kad igra, vec se zavrsilo
                          Kako je prošlo?

                          Comment


                          • Peca se vratio, Peca se vratio

                            Zašto si ti Peco sada čitao retroaktivno ovde što se piskaralo, kada si zbog tih istih postova i odmarao?
                            Pusti sad to, trebaće nam sva snaga i umeće na više frontova.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pilic i Armenulic se dosta slazu. Izmedju ostalog i na uticaj pauze na igru u Emiratima ali opet impliciraju neophodnost odmora i u principu ocekuju bolje dane.

                              Pilic, koji je bio inicijalno protiv Bekera, sada podrzava Borisa. Cijeni njegovu (tenisku) inteligenciju ali se boji ekstrovertnosti. Mislim da je ovo prvo kljuc a ovo drugo ce se srediti. Uvjeren sam da Pilic daje izjavu dijelom iz lojalnosti prema Novaku. Sada svi 'pucaju Novaku u ledja' tj. uce ga da treba da otpusti Bekera. Pilic razumno kaze da je prerano. Bilo bi sarlatanski da Novak otpusti Borisa.

                              Armenulic, koga vise cijenim od Pilica iako i Nikolu izuzetni cijenim, vidi emotivnu podrsku koju je davao Vajda, osjeca da ta podrska nedostaje i implicira da Beker ne treba Novaku. Kao Novak i onako zna sto treba da radi. Ne zeli da Novak previse eksperimentise sa volejima, sto da popravljas nesto sto je i tako i tako izvanredno. Ali ako je Novak ljuto odlucio da mijenja, onada mu savjetuje Normana ili Gilberta. To su izuzetni treneri. Dodao bih jos i Anakona.

                              Oba savjeta su osnovana, ali se definitivno vise slazem sa Nikolom nego Radmilom.
                              Last edited by NI; 05-03-14, 15:32.

                              Comment


                              • Originally posted by kreso34 View Post
                                Kako je prošlo?
                                Ne znam

                                Spoiler


                                Spoiler


                                Slike
                                Last edited by Zzz; 05-03-14, 14:45.

                                Comment

                                Working...
                                X