Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by proudNolee View Post
    Rocky 3 kakva usporedba
    Evo ga Nole danas http://www.youtube.com/watch?v=cvgw2lp7FHU

    Comment


    • Gonzalez Čilić 1/4 1/2 finale

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Gonzalez Čilić 1/4 1/2 finale
        Aman, zabolece te ruke
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Zašto Jelena ove godine nikako nije sa Novakom i timom, da tu nema neki problem
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Organizuje svadbu, nema vremena.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Evo svima ...

              Spoiler
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • notorious,

                Brisi titulu koju si proknjizio. Novak treba da ostavi tenis!

                Spoiler
                Naravno svi znate da se zezam.

                Novak danas nije bio dobar ali ni mec nije bio bitan. Mec bih podijelio u 4 dijela.

                Prvi dio

                To je do 5:0. Novak dobar ali u osnovi je to bio malo jaci trening. Jedino sam nezadovoljan BH. Pogotovo paralelom. Ostalo je dobro ili jako dobro funkcionisalo, pogotovo agresivni FH na duboku i mekanu loptu. To me raduje. To je ujedno jedini dio meca koji ima ikakvi znacaj.

                Drugi dio

                To je do 3:4/30:0 za Gonzaleza u 2. setu. Novak je digao nogu s gasa, Gonzalez je usao u mec, Novak nije iskoristio sanse da rijesi mec u dva. Nista zabrinjavajuce.

                Treci dio

                8 zadnjih poena u 2. setu. Totalni pad Novakove koncetracija, totalno pomanjkenje zelje da sacuva set.

                Cetvrti dio

                To je otprilike 3. set. Novak je povratio koncetraciju u dobio set bez da je bio stvarno testiran. Iako je je Gonzalez igrao mec zivota, iako je na momente znao odlicno da pogodi i sa BH i sa FH strane, iako ima pristojan servis, ipak je to igrac koji treba jos dosta da napreduje da dodje do prvi 50.

                ---------------------

                Sa Novakovim FH sam zadovoljan. Igra na mrezi OK, smes odlica. BH skripi. Return bolji nego protiv Haneskua ali ispod Novakovog nivoa. Pogotovo na BH strain.

                Nisam vidio da je imao problema sa kondicijom. Zabrinjavajuci pad koncetracij i zabrinjavajuce odsustvo gladi.

                Comment


                • Dobro da nije kiksnuo ovo. Nisam gledao meč pa ne mogu da kažem nešto više ali zar mora da gubi setove od ovih tenisera koji su dve klase ispod. Nego dobro, makar dobio treći kako dolikuje. Idemo dalje, očekujem bolje izdanje protiv Marina.

                  Last edited by Lord Aleksoni; 11-03-14, 23:38.

                  Comment


                  • Najviše me sada nervira Ivanišević, negde se naslađuje i očekuje da likuje na kraju.
                    Možda je njega hteo da zavara zapravo Novak.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Previse nonsalantan Novak veceras, formu da izuzmemozahvaljuje se na peskirima , signalizira protivnikuu da trazi ch, sa onim lobom tacno se vidi da bi se nadmudrivao sa protivnikom bez ikakve potrebe
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Uf ta forma kako me brine
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Najviše me sada nervira Ivanišević, negde se naslađuje i očekuje da likuje na kraju.
                          Možda je njega hteo da zavara zapravo Novak.
                          Daj Boze da je to u pitanju-da je Nole hteo Ivanisevica da zavara
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Evo svima ...

                            Spoiler
                            Ova slika zabrinjava vise nego pad forme u zadnje 2 i po godine,daje vam odgovor na sve...

                            Comment


                            • Zašto bi slika zabrinjavala
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Ivanisevic je verovatno pripremio Marina za buduci mec, pre neki dan zajedno trenirali, gde je Nole bas imao problema na istom,cak prekdao set trening da bi Miljan radio sa njim , detalji su to koji se sigurno uocavaju, a i ova danasnja predstava, ne ide u prilog da ce moci znacajno podici igru/formu. Ali , hajde da se nadamo boljem
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X