Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odgledao sam konacno i tu egzibiciju sa Marijem. Nisam primijetio nesto posebno nenormalno kod Novaka. To se defakto u svakom mecu moze primijetiti. I sto je najvaznije, cak i TB se kretao odlicno. Naravno on voli malo da glumata, pogotovo na egzibicionim mecevima.

    Comment


    • NI
      Sta mislis o zrebu za IW?
      (http://www.bnpparibasopen.com/posting/2014/404/mds.pdf)
      Last edited by Zzz; 05-03-14, 00:48.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Da prostiš i da se ne naljutiš.. al' lupio si ko Maksim i ostao si živ.
        Koji deo uvazenoj gospodi nije po volji,da se ponizno izvinemo.Ko pojedinci iz nase kultne serije,izvinjavamo se ,mnoogo se izvinjavamo.Trudicemo se da ne citiramo pogresne

        Comment


        • Originally posted by Navras View Post
          Bilo je krajnje vreme

          Samo je pitanje odakle ti problemi. Da li je oraganizam do te mere potrosen u prethodnim sezonama ili se pak zapustio fizicki usled brojnih vanteniskih aktivnosti? Jednom napisah da je kombinacija ta dva faktora najverovatniji uzrok slabe fizicke spreme, ali ne znam koji je od njih dominantan. Voleo bih da je zasicenje, na cemu inace i potenciram, ali vise nisam siguran.
          Otkud problemi?

          Ne znam. To je vjerovatno medicinski problem na koji ne mogu imati puni odgovor. Pitam se da li ga ima Novak. Jedna karakteristika tih problema je da su osim 2011, stalno, u manjoj ili vecoj mjeri, bili prisutni tokom Novakove karijere. Druga karakteristika je se ponekada veci a ponekada manji i konacno da dodju i odu tokom samog meca. Pretpostavljam da metoda koju je imao 2011. nije toliko efikasna.

          Da je Novak toliko postigao i pored njih samo govori o raskosnosti njegovog talenta. Inace, skracivanje poena je sigurno jedna od metoda da se problem sa kondicijom (disanjem) umanji.

          @Sonja
          Hanesku - lak
          Dodig - vise lak nego tezak
          Cilic - tezak, veliki test
          Delpo - nepoznata, potencijalno tezak
          Derdih - laksi od Vavrinke
          Finale - tu nema izbora

          Sve u svemu prosjecan zrijeb sa protivnicima koji su dosta tipizirani i koji u principu odgovaraju Novaku ali svi imaju pretenziju na iznad prosjecnu sezonu.

          Nema igraca koje sam ja htio Federera, Vavrinke, Juznog, Marija... Neke zelim zbog revansa a druge da vidim kako novi FH funkcionira.
          Last edited by NI; 05-03-14, 06:38.

          Comment


          • није ваљда такво време дошло да је чилић ђоковићу велики тест...

            Comment


            • Originally posted by nikola_bg View Post
              није ваљда такво време дошло да је чилић ђоковићу велики тест...
              Nikola,

              Prilican test. Cilic je u odlicnoj formi a oko Djokovica ima puno neizvjesnosti. Znam doduse da je Cilic idealan za Novaka. S te strane je zrijeb povoljan. Do finala su Novakovi protivnici dobri igraci ali tipa koji Novaku odgovara. Idealno za bildanje samouvjerenja.
              Last edited by NI; 05-03-14, 06:58.

              Comment


              • Evo mu opet laganica...AO,Dubai,pa sad IW...sve mu se namjesta,a on to ne koristi.Uzas!Vidjecemo kakav ce IW da bude!


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Nikad njemu nece biti Svajcarci laganica. Narocito Wawrinka na AO-u

                  Sad je zreb bas super kakav je mogao biti. Samo se nadam da ce to iskoristiti.

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    Evo mu opet laganica...AO,Dubai,pa sad IW...sve mu se namjesta,a on to ne koristi.Uzas!Vidjecemo kakav ce IW da bude!
                    Duka pobogu,

                    U 3. kolu ima igraca koji je osvojio dva turnira ove godine, imao jos jedno finale i pobijedio Marija. Zanemari za trenutak sto se taj igrac zove Cilic. S druge strane smatras da je Novak u 'kanalu' itd. Pa moras nekako uskladiti svoja misljenja. Ako Novak ima problema, a mislim da se sve slazemo da ima, onda je Cilic tezak protivnik u 3. kolu.
                    Last edited by NI; 05-03-14, 07:55.

                    Comment


                    • Cilic (ili Robredo?) je za 1/8 finala ok protivnik, sigurno bolji od Dimitrova/Gulbisa/Isnera

                      Comment


                      • Slike sa egzibicije
                        https://www.facebook.com/media/set/?...9850665&type=1

                        Comment


                        • Robredo da, dok se Cilic nikako ne moze smatrati "laganicom"
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Odgledao sam konacno i tu egzibiciju sa Marijem. Nisam primijetio nesto posebno nenormalno kod Novaka. To se defakto u svakom mecu moze primijetiti. I sto je najvaznije, cak i TB se kretao odlicno. Naravno on voli malo da glumata, pogotovo na egzibicionim mecevima.
                            Da izvineš i ti NI ali tebi treba bar dva gledanja jednog meča da vidiš sve.
                            Šalu na stranu, nisu naravno bili tamo nikakvi alarmantni događaji, samo s obzirom da je bila opuštena i neobavezna igra, neki mi detalji upali u oči, a čini mi se da im nije tamo bilo mesto.

                            Brinem se koji god da je žreb i ko god da je sa druge strane mreže. Možda preterano, ali ova neizvesnost, nagađanja i uopšte neznanje oko cele situacije me ubijaju.



                            Jedan "mali" gaf iz programa egzibicije

                            Last edited by miloolja; 05-03-14, 09:21.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Da izvineš i ti NI ali tebi treba bar dva gledanja jednog meča da vidiš sve.
                              Bogami ti imas predobro misljenje o meni. Zar mislis da je mogu sve vidjeti poslije dva gledanja?

                              Ali salu na stranu, da li bi mi mogla reci poslije kojih poena si bila posebno zabrinuta Novakovim izgledom. Meni je on citavo vrijeme bio relaksiran, sto je prirodno za egzibiciju. Na momente pokazivao odlican tajming, sto je prirodno kad je opusten i jako dobro kretanje, pogotvo kad pocne sitnim koracima kao masina singerica. Nisam primijetio da se on vise bori za vazduh nego normalno. Nije bilo onih napadnih udisaja, koje si sigurno zapazila na drugim mecevima.

                              Comment


                              • Sto se tice disanja razlika je u tome sto je klimatizovana dvorana u Njujorku i sparno vece u Dubajiu a videcemo sta ce da bude tek u IW

                                Comment

                                Working...
                                X