Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro, i ja se malo šalim, al samo malo i prvi put ne razmišljam o trofejima niti očekujem neki veći.
    Ko zna zašto je to dobro.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • AIR
      Ova slika je stara 5 meseci
      Spoiler

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Dobro, i ja se malo šalim, al samo malo i prvi put ne razmišljam o trofejima niti očekujem neki veći.
        Ko zna zašto je to dobro.


        Pa mi realno od 2007 voleci njega treperimo (vec 8god.) pred svaki pocetak sezone... mi starimo, stari i Nole
        sve se menja ... naravno ne na gore (losije) ali ipak je drugacije, drugaciji su "leptirici u stomaku".
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Originally posted by SonjaFan View Post
          AIR
          Ova slika je stara 5 meseci
          Spoiler
          To Sonjaaaa, jeste da fotka nije frishka ali ipak nije bacio svoj "stari" bajk.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Cinjenica je da je posle ovog slikanja (posle USO-a) dominirao Znaci bajk mu treba, kakav Boris

            Comment


            • Zar nije imao bajk, tj. vozio pre AO?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Dobro, i ja se malo šalim, al samo malo i prvi put ne razmišljam o trofejima niti očekujem neki veći.
                Ko zna zašto je to dobro.
                Sanjam Novaka kako dize pehar na RG,ocekujem jos bolji petogodisnji uspeh ali temelja nema zasad.Jedino ako je fora da iz priprema pokaze mladjem narastaju sve lepote treninga(da ne odustanu pre nego su poceli trenirati) Uzgred ima li neko iz BGD ko zna funkcionise li ona Novakova akademija,ima li talentovane dece ili samo mamini i tatini sinovi i kceri

                Comment


                • Originally posted by juventus View Post
                  Sanjam Novaka kako dize pehar na RG
                  To, mislim da to svi priželjkujemo (prvenstveno Novak) ali nešto mi govori da se to beće desiti ukoliko ne počne ozbiljnije da trenira i da se pozabavi tenisom

                  Ja sam bila prva koja je skakala na svaku kritiku zato što sam mislila da on zna šta radi, a sada se pitam zna li
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Look who we bumped into before his practice session @djokovic_official! #dubaitennis #novakdjokovic
                    Last edited by Zzz; 22-02-14, 01:28.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      I još da skoči u vatru.. a ne to će nas da baci.
                      mila mi olja
                      nepotrebno je da Novak skače u vatru, kada oganj u njemu plamti, samo ga prepoznati treba. Pored 4 bazična elementa kao osnove kreacije, ja vidim i peti koji davno imenovaše kao eter. Taj peti po meni je rečima neopisiv, stoga ću ga bez naziva ostaviti. Bitnost je sadejstvo svih pet koji svojim prožimanjem tvore Autorealizovanog Čoveka što Novak u svojoj ukupnosti jeste.
                      Brzina zatvarača fotoaparata u proseku je delić sekunde, te shodno tome nastala fotografija predstavlja životni isečak u tom trajanju . Iskreno se divim delu cenjenog publikuma, koji na osnovu tako kratkog isečka zna stvoriti sliku perioda čija se dužina meri desetinama dana. Zato me i čudi tvorba saznanja o nečemu, sa tako malo podataka.
                      Poneki bi želeli novi nastavak Rokija sa krvlju, znojem i suzama zaboravivši da filmovi igraju u bioskopima, dok je život znatno drugojačiji od pokretnih slika iz kino projektora.
                      Neće biti na odmet malo više oprimizma i nade ka dobrom, nasuprot mnogo čemu lošem, koje nas u svakodnevnici okružuje.
                      sigpic

                      Comment


                      • Vala ako je iko bio optimista.. ta sam. Recimo da sam sada obazriva.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • @Pecke, sve lepo prozimas i na monitor (post) svoje reci zakucas, onako kao za narod objavu sa bubnjem razglasis
                          A kako smo recimo 2009-te po pitanju fotki od delica sekunde "znali" da se nesto prelepo sprema...
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Originally posted by AIRBORNE View Post
                            @Pecke, sve lepo prozimas i na monitor (post) svoje reci zakucas, onako kao za narod objavu sa bubnjem razglasis
                            A kako smo recimo 2009-te po pitanju fotki od delica sekunde "znali" da se nesto prelepo sprema...
                            2006-e sam se ponadao da ce od tog klinca biti nesto, 2007-e je to vec bilo opipljivo, da bi 2008-a potvrdila moja nadanja. Vec tada sam smelo tvrdio da u istoriji teniske igre takvi majstori se mogu nabrojati na prste jedne ruke. Tu tezu branim i danas, i branicu je zanavek. 2009-a i posebno 2010-a su godine potrage zarad popunjenja kompletnog igrackog paketa, da bi se veci deo kockica slozio 2011-e.
                            U ranijim karijernim godinama razvijenost i dostupnost drustvenih mreza bi manja, te stoga bi manje i publikovanih fotografija. Nisam ni tada, kao ni u poplavi sadasnjih fotografija mogao naslutiti kako se i na koji nacin priprema. Sva saznanja jedino crpim iz licnih impresija prateci igru na turnirima. Medijske napise koji su po matrici senzacionalistickog karaktera nikada ne uzimam zdravo za gotovo, negoli pokusavam poentu izmedju redova izvuci.
                            Neuporedivost nacina kako i odakle se samoniklo razvio takav sampion i sa kakvim vansportskim teretom se nosi, mi je premisa po kojoj je svaki njegov uspeh neverovatan. Uzivam dok ga gledam i uzivacu dok god ga gledam, jer za mene na planeti boljeg nema.
                            sigpic

                            Comment


                            • Apsolutno...

                              Mi smo ipak "obicna raja" koja zbog manjka informacija i izostanka iz Noletovog "strucnog staba" mozemo samo da nagadjamo i ponekad dajemo sebi oduska i pravo da nesto prozborimo. Tako se i druzimo, razmenjujemo misli
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Napokon Dubai, prva prilika za poravnanje H2H sa Rogerom,razlog veci i od samog brodica.Mozda prelomni trenutak za mentalni sklop Novaka,videcemo kako je uradio domaci zadatak posle AO,preduslov je da je zdrav i oran za fajt.Videcemo kakav je uticaj BB uneo u Novakov stab.Bio bih zadovoljan sa 20 izlazaka na mrezu u toku meca u proseku i 70 % realizacije.To bi me bas oradovalo.Naravno da bi do Rogera trebalo uci u pravi ritam i voleo bih da ga dobije igrom na mrezi,odnosno da u eventualnom susretu ima vise izlazaka na mrezu.Ako toga ne bude znaci da je BB samo ikebana u Novakovom boksu dok Vajda nije tu.

                                Comment

                                Working...
                                X