Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo vreme posle AO dođe kao ozbiljan godišnji odmor..

    P.S. burazer ne može na RG..
    Pokušaću nekako..

    Comment


    • Doing variety of sports to be in good shape.


      Last edited by Zzz; 20-02-14, 21:03.

      Comment


      • Originally posted by SonjaFan View Post


        Ljudi jer ovo vama izgleda ozbiljno,mozda sam ipak suvise ostario da pratim ove novotarije za GS pripreme sampiona,opusteno,protivnici ce gubiti vec u svlacionicama a snage za podici pehar ce se naci

        Comment


        • Pa ne smeta valjda da ubacim Noletovu sliku u Noletovu temu Da li su njegove pripreme ozbiljne ili ne videce se po rezultatima, ne znam sto da se unapred nerviramo

          Comment


          • Like - za oboje... a istinu cemo znati sto kaze Sonja kada pocnu turniri.
            Neko moje misljenje nije na kraju krajeva nije ni bitno ali vise mi naginje na lezerno nego ozbiljno.
            Eto napisah to, pa ko misli suprotno moze da me spali.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Samo postavljaj Sonja i uživaj, vala ako ih je iko postavljao ovde za ove pa još malo tri godine.. ja sam... al' nešto mi nije više gušt.
              I to samo iz jednog razloga... imam neki (neću da napišem šta stvarno mislim).... bezveze osećaj u stomaku.
              Rad je oslobodio čoveka.. idemooo
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ajde da i ja kažem šta mislim, uvijek sam bila optimistična pred početak svake sezone, ne znam zašto ali ove godine to je izostalo
                Neću da ga kritikujem (ko sam ja da to radim) ali nekako mi je sve ovo previše neozbiljno, možda griješim ali vidim da mnogi ovdje to misle već duže vrijeme (meni je to tek sada došlo u glavu) ali ova konstantna odmaranja, utakmice, slikanja, sad ove njegove "pripreme" ništa to meni ne miriše dobro
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Vreme ce reci, ali i meni deluje neozbiljno. Previse drugih dogadjaja. Nije me jos uverio da hoce da grize

                  Comment


                  • Dobre bazične pripreme, čak šta više odlične

                    Spoiler
                    Last edited by pecaros; 21-02-14, 17:18.
                    sigpic

                    Comment


                    • Samo nemoj posle da ti se to vrati....mislim te bazične pripreme....

                      Spoiler
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Pripreme su sve ozbiljnije



                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Savršenstvo od priprema - voda, vazduh, zemlja
                          sigpic

                          Comment


                          • Vise su mi se dopale one pripreme sa Vajdom kad on sedi u automobilu a Novak znojav vozi bicikl po planincinama,pa nakon toga pojede Marija i Rafu rafalno sa sve dodatkom jaci si u k...c bre
                            Last edited by juventus; 21-02-14, 18:37.

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              Savršenstvo od priprema - voda, vazduh, zemlja
                              I još da skoči u vatru.. a ne to će nas da baci.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Zaboravio sam ko ali neko je postavio fotku na forumu pre nekoliko godina kako Nole shparta biciklom uzbrdo tj. uz Alpe...
                                e to su bila vremena

                                Mozda preterujemo, posebno ja... , mozda sve bude kako treba. Ja malo spustam loptu sa negodovanjem.

                                Ajde Nole, pomlati sve. Ajde Nole, Ajdeee Noleee
                                Malo drndam ovde dok te ne gledam ali na mene kao navijaca i podrsku uvek mozes racunati.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X