Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    Nisam upucena, o kakvom se planu radi, jos manje ima li svrhe postavljati tako generalizovano pitanje.S druge strane sigurno ima mesta gde se planovi, kakvi god ostvaruju i tamo je uvek lepse.
    Kako #armija brzo zaboravlja spinovanje izraza #plan i #pravaodluka. Ne bese ni mesec dana, zar ne?
    Isto tako je interesantno kako se brzo prepoznaju, a nisu upuceni...

    Originally posted by apacrow View Post
    Originally posted by SonjaFan View Post
    ...napravio sebi plan i bilo bi bas besmisleno da ga sad menja.
    Plan je, ako ne gresim, bio i da se odbrani AO? Svi znamo kako se to zavrsilo.

    Uglavnom, poenta svega je da se planovi uvek tweakuju shodno situaciji u kojoj se nalazis,
    jer u vecini vremena ne zavisi bas sve od tebe, ali brzina reakcije i adaptacije je kljucna.

    Originally posted by Maxx-a View Post
    ...jos jednom prava odluka, donesena na vreme da ne igra.
    I jos nesto, zanima kad ce se prekinuti sa spinovanjem u medijima pojma #pravaodluka.
    Zvuci kao politikanstvo. Covek je doneo odluku, a da li je bila prava ili ne pokazace vreme.
    Covek ima ubedljivo najgore otvaranje sezone otkako je ozbiljno zakoracio u svet tenisa,
    i to je cinjenica. Nema tu puno mesta za spinovanja, i rekla-kazala. To je CINJENICA!

    Isto kao sto je cinjenica da ni #plan i ni #pravaodluka ne daju rezultate.

    Ali, boze moj, tvrda je glava, moze jos izdrzati.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment



    • Problem sto nije igrao DC, tesko palo sto nisi video veci spektakl u NS?
      Za spinovanje se zapitaj ko ga pokrece
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post

        Problem sto nije igrao DC, tesko palo sto nisi video veci spektakl u NS?
        Ne, nego sto se sakrivao po njivama sa Supermenom, ali ga mina sacekala u Dubaiju.

        Od problema se ne bezi, vec se moras suociti s njima.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Originally posted by apacrow View Post
          Ne, nego sto se sakrivao po njivama sa Supermenom, ali ga mina sacekala u Dubaiju.
          Od problema se ne bezi, vec se moras suociti s njima.
          Ma koliko obozavao Novaka i ovo moze da se smatra istinom. Verovatno ce neki negirati ali ... dogadjaji na tennisfields-u ne demantuju.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Nije jednostavno imati VIP karte a ne biti ucesnik zamislejnog vrhunskog spektakla ,mogu to da razumem citajuci tvoje postove, ali i besmisleno je da se raspravljamo na Novakovoj temi.
            Ko postavlja te smesne hashtagove, prica o tweakovanju ,spinuje itd.pokusava biti zabavan i iznad svih manje je bitno. Novak je porazen danas i to bi trebalo biti tema, sto koliko vidim i jeste , barem u vecini postova.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Ne može niko da me ubedi da je igrao DC da bi danas bio bolji i da uopšte treba da igra DC. Uostalom ove njegove boljke datiraju od ranije, a niko ne garantuje da bi pobedio ili se pokazao pred domaćom publikom, pogotovu što to nije bio planiran meč, a zna se kako to kod tenisera funkcioniše. To što je Fed tada isplanirao.. to je druga stvar.

              Drugo, ne mogu nikada da budem ravnodušna, ma koliko sam rekla da od AO imam manja očekivanja... kada moj igrač/tim igra. Ako sam ravnodušna, a takva sam kada igra neko tuđ i kada me apsolutno baš briga, neko za koga
              ne navijam, onda mi je totalno svejedno. Nije mi svejedno.
              Last edited by miloolja; 28-02-14, 23:06.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Odustajanje od DC-a je najpametnija stvar koju je uradio u poslednje vreme i iskreno se nadam da vise nikada nece zaigrati za DC tim Srbije. Druga je stvar sto je on resio da se ove godine odmori i od tenisa uopste, ali te dve stvari ne treba brkati. Rezultati na otvaranju sezone jesu losi, ali sve se moze ispraviti ukoliko se promeni odnos koji ima prema igri u poslednje vreme. Kljucno je pitanje kada ce se to dogoditi? Oko USO-a po najoptimisticnijem scenariju, tek naredne godine po nesto realisticnijem. Ima i onaj krajnje pesimisticki ali njega cu ovaj put preskociti
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Nemoj tako, dali smo mu fore do RG, lagaćemo se još koji mjesec

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post

                    Really, the last two sets weren’t even close!
                    I te kako su bili izjednaceni. Pogotovo treci set.

                    Originally posted by miloolja View Post

                    QUOTES:
                    “He deserved to win,” said Djokovic. “He played better in the second part of the match and was more aggressive and played all around the court really well. I dropped the opening game of the third set; it was quite a bad service game for me. I started making a lot of unforced errors in the second part of the second set and just wasn’t managing to move as well. He felt that this is his opportunity, and he used it. That’s why he’s a big champion.

                    “It’s like any other match against Roger,” continued the Serb. “It’s always tense. It always goes down the wire. Even though I was the better player and I felt I was in control for the first hour or so, it appears that it wasn’t enough, because a few points can really decide the winner. That’s what happened. He mentally felt more comfortable, was coming to the net. On the other side, I backed up, and that resulted with the loss.”
                    Svidja mi se Novakova izjava. To je otprilike sto se desilo. A ovo sam napisao u analizi:

                    I onda je dosla kisa. Suprotno onome sto shminka prica, ona je odmogla Novaku. Morao je da servira poslije prekida, bez zagrijavanja. Sto je gore, imao je vremena da razmislja. A ne bih se iznenadio das u mu misli isle ovako: “Igram najbolje sto mogu i ne mogu da ga nokautiram. Cim mi igra malo padne on postane bolji na terenu. Mogu li tako perfekno igrati cijelo vrijeme? Sto da radim?”
                    Nisam daleko...
                    Last edited by NI; 28-02-14, 23:15.

                    Comment


                    • Originally posted by Maxx-a View Post
                      Nije jednostavno imati VIP karte a ne biti ucesnik zamislejnog vrhunskog spektakla ,mogu to da razumem citajuci tvoje postove, ali i besmisleno je da se raspravljamo na Novakovoj temi.
                      Ko postavlja te smesne hashtagove, prica o tweakovanju ,spinuje itd.pokusava biti zabavan i iznad svih manje je bitno. Novak je porazen danas i to bi trebalo biti tema, sto koliko vidim i jeste , barem u vecini postova.
                      Nema potrebe da tako pises, posto time ne pomazes diskusiji. Ukoliko si zelela da uvredis
                      mene licno, ili da ides u tom pravcu, veruj mi nece ti poci za rukom ni za milion godina.

                      Druga stvar, ajde sad jos jednom procitaj moje postove, pa ces shvatiti sta je pisac zeleo
                      da kaze, bez da se hvatas, i stajes u neki odbrandbeni mehanizam. Malo razmisli o tome o
                      cemu pises, umesto sto opet besomucno spinujes pricu u pravcu koji tebi odgovara.

                      Ja ne znam gde sam pogresio kad sam rekao da covek ocigledno nije napravio #pravuodluku u
                      pogledu ove sezone, i da ima ubedljivo najgore otvaranje sezone otkako je ozbiljno zakoracio
                      u svet tenisa, a busao se iz sve snage kako ima #plan. To je, ponavljam jos jednom CINJENICA!
                      Tu nema mesta za spinovanja. Isto kao sto je cinjenica da se krio po njivama kada se igrao DC.

                      I da, plan se menja, tweakuje, shodno situaciju u kojoj se nalazis. Jedino tvrdoglav ili neuk
                      covek se moze drzati plana koji ocigledno ne daje rezultate. Ja Novaka ne smatam za neukog
                      coveka, bas naprotiv.

                      I opet da ponovim, ako nekom mozda nije jasno: ne kazem da je covek trebao ili ne igrati DC,
                      vec samo da nesto ne mozes nazvati unapred #pravaodluka. Covek je doneo odluku, takvu kakvu
                      je doneo, a da li je bila prava ili ne pokazace vreme.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Originally posted by apacrow View Post
                        I opet da ponovim, ako nekom mozda nije jasno: ne kazem da je covek trebao ili ne igrati DC,
                        vec samo da nesto ne mozes nazvati unapred #pravaodluka. Covek je doneo odluku, takvu kakvu
                        je doneo, a da li je bila prava ili ne pokazace vreme.
                        To se da utvrditi na krajnje jednostavan nacin i naravno da se moze unapred utvrditi. Stavis na jednu stranu sve pozitivne stvari, na drugu negativne, premeris, izvagas i dobijes jasan odgovor. Nakon 2010. igranje za DC tim njemu nista ne donosi, ne koristi mu ni na koji nacin, moze samo da mu steti kao sto je bio slucaj u Bojsiju kada je zapatio povredu. Samim tim odluka da ne igra DC je ispravna odluka Hocu reci, ne treba da cekamo da protekne ne znam koliko vremena da bi to utvrdili, jasno je vec sada.

                        Covek je resio da batali reket na odredjeno vreme. Da li bi igranje DC-a promenilo stvari? Naravno da ne, samo je mogao onako nespreman da dozivi poraze od Wawrinke i Federera na svom terenu sto bi bilo visestruko stetno.
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • Originally posted by Navras View Post
                          To se da utvrditi na krajnje jednostavan nacin i naravno da se moze unapred utvrditi. Stavis na jednu stranu sve pozitivne stvari, na drugu negativne, premeris, izvagas i dobijes jasan odgovor. Nakon 2010. igranje za DC tim njemu nista ne donosi, ne koristi mu ni na koji nacin, moze samo da mu steti kao sto je bio slucaj u Bojsiju kada je zapatio povredu. Samim tim odluka da ne igra DC je ispravna odluka Hocu reci, ne treba da cekamo da protekne ne znam koliko vremena da bi to utvrdili, jasno je vec sada.
                          Slazem se sa tobom da potrebno staviti na jednu stranu pozitivine, a na drugu one negativne, ali se
                          ne slazem da postoji jasan odgovor. Po meni, jasan odgovor bi bio da se prosetao kroz Dubai. Ovako,
                          i ne vidim bas neku jasnu sliku.

                          Originally posted by Navras View Post
                          Covek je resio da batali reket na odredjeno vreme. Da li bi igranje DC-a promenilo stvari? Naravno da ne, samo je mogao onako nespreman da dozivi poraze od Wawrinke i Federera na svom terenu sto bi bilo visestruko stetno.
                          Hoces da kazes da je onda #pravaodluka zapravo alibi. Zanimljivo. Nisam razmisljao u tom pravcu.
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Originally posted by apacrow View Post
                            Hoces da kazes da je onda #pravaodluka zapravo alibi. Zanimljivo. Nisam razmisljao u tom pravcu.
                            Misli mene gone sve do vasione... Porazmisli malo u tom pravcu
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • Šta ovo bi

                              Comment


                              • Originally posted by AleksaVP View Post
                                Šta ovo bi
                                Pitas se u vezi poraza ili bespotrebnog otvaranja teme DC-a?

                                Comment

                                Working...
                                X