Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Žiko, ovo nije nikakva najava, već malerisanje i igranje sa životom.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ok..
      Idemo dalje..
      Zadnja 2 poena govore o čitavom meču.. Jednostavno previše očekujemo od Novaka.. Naravno da je on "kriv" za tako nešto.. Ulio nam je "lažnu" nadu da će se momenti iz 2011g. ponavljati..
      Mislio sam pre AO , ali nisam hteo da mračim da je po Novaka bolje da ga ne osvoji.. Osim samog brojanja GS , on mu ništa ne donosi.. Valjalo bi da se usresredi na RG.. I to da mu bude jedini cilj do kraja karijere.. Sve ostalo je bonus.. On je i ovako postigao previše.. Da pokuša da igra bez ikakvog pritiska.. Za sebe.. Za svoju dušu..
      Jedino mi žao što nikada neću saznati šta bi bilo da se nije prekinula saradnja sa Dr. Četojevićem.. To je velika praznina..
      Treba razmisliti i napraviti pametnu strategiju za nastavak karijere..
      Da bude iskren prema sebi i da uvidi šta može da uradi do kraja karijere.. Da se usresredi na ciljeve koji su dostižni..
      Mora se u nastavku karijere više fizički čuvati.. Vidi se da to nije više Novak od pre nekoliko godina.. Što je i priroda stvari.. Kada pogledam neke tenisere, ne mogu da ne primetim da bi i Novak mogao još dugo da igra..
      Verujem da će Novak biti srećan u svom poslu.. A to je najvažnije..
      Srećno ljudino.. Postigao si mnogo više nego iko sa ovih prostora.. Ne dokazuj se više nikome.. Dokaži sebi da možeš još lepih stvari da napraviš!
      Ako budem uspeo u nameri, vidimo se u Parizu..
      Novakovci svako dobro!

      Comment


      • од менталне громаде остао само мит...

        нек узме РГ и синсинати до краја каријере и нек буде срећан

        Comment


        • Novakovci,

          Tezak je poraz, boli, pogotovo jer je Novak sebe pobijedio, ali nemojmo ici u krajnjost. On moze iz ovoga jos jaci da izdje. Slicni porazi u proslosti su bili poticaj. Nadak mo se da ce tako i ovoga puta biti.

          Comment


          • Ma ko kaže da treba da ponavlja 2011.? Samo nek osvaja onda kada je najbitnije... a najbitniji su GS-ovi. Šta me briga više za nizove od 500 i 1.000.
            Pa se onda hvatamo kako je postigao mnogo i kako je zaslužan za sve i šta sad da ga stavimo na pijedstal i tamo glancamo da sija... kao ne treba da ga kritikujemo (mada se pominje teža reč.. pljuvanje)... to ne razumem. Ne razumem! Ko osporava uspehe ili to što je naš najveći šampion ikada? ALi ljudi.. to je prošlo vreme... pro-šlo vre-me. Daj da vidimo šta je sada, gde je sad, u ovom trenutku njegovih najboljih godina i sumraku tenisa.
            Može samo on Rafu da pobedi... daaa..ali džabe kad njega može svako.
            Ovakve stvari su nedopustive za najbolje godine tog istog šampiona. Jel ima znanje, ima talenat, moć i sve ostalo da dominira.. pa ima.. pa nek uradi to. Ne interesauje me šta je bilo, tada je od mene dobio hvalospeve i zahvalnice i sreću i sve što sam mogla dala sam mu... a šta sad da mu dam? Bacio dva seta, ma ko od šale... otvorio prozor i bacio. Zašto? Zašto?
            Hoću odgovor! Zašto? Hoću odgovor za onu bezobranu i nikakvu igru, onu malku bozu, čeka da protivnik pogreši umesto da grize i pojede onu lopticu!
            Nije ovo pripremna utakmica ili serija 500, pa je malo tanak sa formom. Da je izgubio u ravnopravnom i teškom meču pa da analiziramo pojedine segmentre igre koji nisu valjali i da vidimo gde je to pogrešio.. čestitali protivniku i više sreće sledeći put. Ovako.... Pitam ja vas jeste li gledali od početka meč? I.. šta imate da kažete za onu beživotnu i malku igru, stav, udarce, i sve to posle fino dobijenog prvog seta ... kada apsolutno ništa nije funkcionisalo ni servis, ni ritern, ni FH, ni BH, ni dubin,ma ništa... alooooooo. A tek ono jedno i beživotno prosipanje poena u odlučujućim momentima... drži svoj servis, drži i onda samo propadne, kao da ga nema... ćao doviđenja. I ako je normalna kriza u meču nije ovo normalno PF jednog GS, trosatrukog uzastopnog šampiona koji jedini može da pobedi u finalu glavnog konkurenta.

            Četvrti put za redom u četvrtom GS ista stvar. Na RG u petom setu je izgubio sa 9:7 u kome je imao prednost brejka. Pa za to stvarno treba biti majstor. Šta me briga za BB, radio je isto ovo i bez njega. Briga me samo i pitam se zašto je sve isto. Zašto nema snagu volje i želje da pojede lopticu na terenu? A ne nije isto - tih godina je osvojio bar AO, a sada možda upropastio sezonu, koja nije ni počela.

            Last edited by miloolja; 21-01-14, 14:21.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Novakovci,

              Tezak je poraz, boli, pogotovo jer je Novak sebe pobijedio, ali nemojmo ici u krajnjost. On moze iz ovoga jos jaci da izdje. Slicni porazi u proslosti su bili poticaj. Nadak mo se da ce tako i ovoga puta biti.
              Izlazi jači, sve ranije i ranije ispada.

              Comment


              • Mozda zato sto je poceo mnogo znacaja i vremena da daje na stvari koje nisu direktno vezane za teren/trening/mec... Opet, i to bi bio njegov problem i trebalo bi da ga resi. Ovo danas vise nisam gledao, nego sto jesam. Utanjio sa zivcima u poslednje vreme, a videci njega ONAKVOG na terenu, lakse mi bilo da klikcem P+ na daljincu...

                Comment


                • Poraz je nesto sto on mora da prihvati i da se vrati jaci nego ikad.

                  Vise moze da nauci iz jednog poraza nego iz sto dobijenih meceva.

                  Poznavajuci Novaka ja verujem da ce se vratiti jaci nego ikad. Ja licno njegove poraze vrlo licno prihvatam ali to nije moj poraz. Ovo je njegov poraz. Samog sebe je pobedio. I sada mora da se vrati nazad kako zna i ume.
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Ali uopšte nije problem u porazu.. porazio ga ovaj, onaj, porazio posle teške i rovoske borbe... dao je sve od sebe, protivnik je bio bolji i kraj, gotovo, ende...
                    Da li je bilo tako? Kada je bilo tako?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Za ono sto sam odgledao danas, izgledao mi je kao da je jedva cekao da izgubi...

                      Comment


                      • i mene najvise boli sto nikad necemo saznati zasto ne grize nego ceka greske 4 slama zaredom samog sebe covek dobija.

                        Treci set gde treba da objasni Stanu ko je ko on odigra katastrofa. Valjda nece igrati DC posto je rano ispao

                        Comment


                        • gledajte sa vedrije strane, mozda namerno obara formu da bi na ostalim GSovima bio dominantan :P

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Izlazi jači, sve ranije i ranije ispada.
                            Odlican si sahista ali nisi dobar u teoriji redova.

                            Sto bi rekao za Nadalovo prvo kolo u Uimbldonu?

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Sto bi rekao za Nadalovo prvo kolo u Uimbldonu?
                              Ja bih reko da je planirano.

                              Comment


                              • ma ovo je isto kao i 2009 kad je promenio reket pred AO, a zavrsio je 2008 godinu u fulu i bio u formi, pun gas, kao i sad, i eto ludak promeni trenera ..
                                ne moze se tako u jevropu

                                Comment

                                Working...
                                X