Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Znaci ipak se bojis. Nemas razloga.
    Mada imaju razloga, Novak je povukao potez kao Carlsen protiv Ananda prije mjesec dana.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Znaci ipak se bojis. Nemas razloga.
      Koga se bojim?
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • BB izbacio Novaka iz rodjene teme
        Cak Noris ocima ne veruje
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Mada imaju razloga, Novak je povukao potez kao Carlsen protiv Ananda prije mjesec dana.
          Povukao je nekoliko, da li mislis na onu zrtvu pjesaka? Samo da Bojana ne kaze da se ne smije govoriti o sahu.

          Comment


          • Možeš misliti kako će tek Strikan da leti, kao ovaj Sojuz što je lansiran

            Comment


            • jos uvek cekam, bilo bi lepo da znam koga se plasim
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Koga se bojim?
                Pa tandema Novak-Beker.

                Slusaj, ovaj Novak je osvojio 5 slemova u zadnje tri godine. Beker kaze da Novak moze 20% bolje! E ako moze 20% bolje onda moze osvojiti 2 put toliko slemova u naredne 3 godine. I ona dva sa trideste, ako je Rodzer mogao jedan morao bi Novak moci dva.

                Ali kazem ti da se ne moras bojati. To je Bekerov propagandni rat. On je dobar u tome. Ne moze Novak 20% bolje.
                Last edited by NI; 20-12-13, 14:16.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Pa tandema Novak-Beker.

                  Slusaj ovaj Novak je osvojio 5 slemova u zadnje tri godine. Beker kaze da Novak moze 20% bolje! E ako moze 20% bolje onda moze osvojiti 2 put toliko u naredne 3 godine. I ona dva sa trideste, ako je Rodzer mogao jedan morao bi Novak moci dva.

                  Ali kazem ti da se ne moras bojati. To je Bekerov propagandni rat. On je dobar u tome. Ne moze Novak 20% bolje.
                  Ma ko je rekao da se plasim Djokovica, on ni u ludilu ne moze da obori Fedov rekord
                  On je svoju sansu propustio, u godinama kad je morao da osvaja minimum 2 slema, on je osvajao 1. Sledece godine puni 27 godina, sto znaci da ima najverovatnije jos 2 godine vrhunskog tenisa i onda polako sve to pocinje da pada.
                  Ja ti sve vreme pricam o Nadalu i njegovoj sansi da stigne Feda, kakav crni Djokovic
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Povukao je nekoliko, da li mislis na onu zrtvu pjesaka? Samo da Bojana ne kaze da se ne smije govoriti o sahu.
                    Mislim na sve, mada je ruku na srce Anand imao nekoliko previda. Prvu izgubljenu nije smio izgubiti u onoj završnici, imao je remi, nije bio spreman. Da ne pričam o 9 partiji, mislim da je većina vidjela da Carlsen stiže izvući damu i blokira polje H4, a on je onoliko razmišljao i povukao samoubilačke poteze

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Mislim na sve, mada je ruku na srce Anand imao nekoliko previda. Prvu izgubljenu nije smio izgubiti u onoj završnici, imao je remi, nije bio spreman. Da ne pričam o 9 partiji, mislim da je većina vidjela da Carlsen stiže izvući damu i blokira polje H4, a on je onoliko razmišljao i povukao samoubilačke poteze
                      Dobro, greska u 9. partiji, kad je pokrio kralja konjem, je bilo kao da ja igram. Gruba greska. Ali to je psiholoski rat. Ima toga i u sahu. Pocnes grijesiti jer osjecas da te protivnik previse stisce. Promsujes zicere. Pecas se na mrezi, klizas se po terenu, igras dropove kad ne smijes...
                      Last edited by NI; 20-12-13, 14:24.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ma ko je rekao da se plasim Djokovica, on ni u ludilu ne moze da obori Fedov rekord
                        On je svoju sansu propustio, u godinama kad je morao da osvaja minimum 2 slema, on je osvajao 1. Sledece godine puni 27 godina, sto znaci da ima najverovatnije jos 2 godine vrhunskog tenisa i onda polako sve to pocinje da pada.
                        Ja ti sve vreme pricam o Nadalu i njegovoj sansi da stigne Feda, kakav crni Djokovic
                        Pitaćemo te za 2 sezone kad napravimo 2x4, dolazi vrijeme Novak/Boris

                        Comment


                        • Ovde postaje sve ineresantnije,kao sto ce po svemu sudeci biti i sledeca sezona
                          Jos da Nadal pusti malko strikana na odmor mislim zasluzio covek
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Sledece godine puni 27 godina, sto znaci da ima najverovatnije jos 2 godine vrhunskog tenisa i onda polako sve to pocinje da pada.
                            Ja ti sve vreme pricam o Nadalu i njegovoj sansi da stigne Feda, kakav crni Djokovic
                            Pa to i ja kazem Bojana. Naredne dvije godine dva slema, to je 8. Ako je 25% bolji tu nema problema. Onda pocinje da pada. U 29. dva GS-a jer je pao. U 30. i 31. po jedan jer je jos pao. I to je to. Jedini je problem sto ne moze 25% bolje. Ma zapravo mu ne treba 25%. Dovoljno je i 10% ali ni to ne moze.

                            Ali kao sto rekoh u straha su velike oci.
                            Last edited by NI; 20-12-13, 15:05.

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Pitaćemo te za 2 sezone kad napravimo 2x4, dolazi vrijeme Novak/Boris
                              Slobodno pitajte

                              Originally posted by NI View Post
                              Pa to i ja kazem Bojana. Naredne dvije godine dav slema, to je 8. Ako je 20% bolji tu nema problema. Onda pocinje da pada. U 29. dva jer je pao. U 30. i 31. po jeda jer je jos pao. I to je to. Jedini je problem sto ne moze 20% bolje. Ma zapravo mu ne treba 20%. Dovoljno je i 10% ali ni to ne moze.

                              Ali kao sto rekoh u straha su velike oci.
                              sto bi rekao #trojac, #peske
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Sefice, salji ove sahiste na Kalemegdan
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X