Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Philips iz '84e
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Upravo zbog ovakvih mečeva Novak i dalje drži prvo mjesto!! Ne igra dobro, juri rezultat, protivnik rasura, a on bez obzira na sve to uspije da izvuče pobjedu, svaka mu čast na borbenosti, ovaj čovjek ima srce šampiona!
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Bravo Nole!Pokazao je jos jednom da je pravi sampion,nije igrao dobro ali je pobedio!Idemo na pobedu u finalu,na titulu!


        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Blago vama kada imate tako moćne televizore, ja moj veeeeeeeeliki 40'' platila.... .... a ne valja niš'.
          Spoiler

          Hoće neko da mu poklonim?
          oces da se menjamo Oljice sa plazmama

          Comment


          • Originally posted by Petra View Post
            Svaka cast Nole,uspeo si da izvuces mec
            Tacno je ono napisano za prvo mesto,mora mnogo popraviti svoju igru bez obzira na danasnju pobedu.
            Srecno u finalu,igraj hrabro
            Ma igra je najbolja kad je glava na nivou. A glava nije na nivou vec duze vreme... Opterecen je sa 150 284 stvari, od cega je samo jedna tenis. I onda se sasvim iskljuci pred neki ovakav mec i sve brige mu se sliju u brigu o tom mecu, sav se pogubi i imamo to sto smo imali...

            Veliki je covek u pitanju, u to nema sumnje. I to ne treba zaboraviti... Svakom na svetu bi da pomogne, da udovolji, da uglanca naocare kroz koje se posmatra Srbija, pa i komsiluk; to je velika odgovornost. Danas, kao sto je slucaj u zadnje vreme, ta odgovornost je teret. Isto tako ume da bude i izvor najvece motivacije. I to je bilo danas, samo u jakom kratkom periodu.

            Ono sto treba, i stvarno treba, ne zbog nas ili ostalih navijaca, vec pre svega zbog sebe, svog zdravlja - i fizickog i psihickog, da promeni je taj stav - da pretvori odgovornost u inspiraciju. Mislim da je to nesto u cemu je Cetojevic napravio razliku. 3 recenice pred mec to mogu potencijalno da promene. U praksi to tako naravno i ne ide, ali za mesec dana i najveci gubitnik i tremaros bi mogao da se preobrati.

            Zato sam i rekao - batali reket do AO, 2 meseca izolacije, neka mu poraste zelja i apetiti i tako ce najlaske tremu da pretvori u inspiraciju. Ne samo najlakse, vec bi to mogao biti najjaci podsticaj.

            Comment


            • Čega 300 000 Vanja?
              Philips, a najveća caka FOS (ili PMR) mu je 400 Hz
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • moj lap top je zakon!!
                vidi kako Gaske igra..

                hoće li biti još slavlja večeras?
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Čega 300 000 Vanja?
                  Philips, a najveća caka FOS (ili PMR) mu je 400 Hz
                  Promena kanala, recimo... Ekvivalent kilometrima kod kola...

                  Comment


                  • Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Ma igra je najbolja kad je glava na nivou. A glava nije na nivou vec duze vreme... Opterecen je sa 150 284 stvari, od cega je samo jedna tenis. I onda se sasvim iskljuci pred neki ovakav mec i sve brige mu se sliju u brigu o tom mecu, sav se pogubi i imamo to sto smo imali...

                    Veliki je covek u pitanju, u to nema sumnje. I to ne treba zaboraviti... Svakom na svetu bi da pomogne, da udovolji, da uglanca naocare kroz koje se posmatra Srbija, pa i komsiluk; to je velika odgovornost. Danas, kao sto je slucaj u zadnje vreme, ta odgovornost je teret. Isto tako ume da bude i izvor najvece motivacije. I to je bilo danas, samo u jakom kratkom periodu.

                    Ono sto treba, i stvarno treba, ne zbog nas ili ostalih navijaca, vec pre svega zbog sebe, svog zdravlja - i fizickog i psihickog, da promeni je taj stav - da pretvori odgovornost u inspiraciju. Mislim da je to nesto u cemu je Cetojevic napravio razliku. 3 recenice pred mec to mogu potencijalno da promene. U praksi to tako naravno i ne ide, ali za mesec dana i najveci gubitnik i tremaros bi mogao da se preobrati.

                    Zato sam i rekao - batali reket do AO, 2 meseca izolacije, neka mu poraste zelja i apetiti i tako ce najlaske tremu da pretvori u inspiraciju. Ne samo najlakse, vec bi to mogao biti najjaci podsticaj.
                    Odlican post,sve si lepo objasnio
                    to bi bilo to i u slici
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Aaaaaaaaa koliko je preš'o.... pa 3 meseca, slabo menjano... od 90 i kusur, možda 20 aktivno, model iz 2012.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • u finalu nole vadi tajno oruzje

                        Spoiler
                        Crvenu majicu

                        Comment


                        • Da nisi malo cackala igru od kilometraze?

                          U, ne, skontao sam - havarisan je, zato ga menjas. Pa da, sve se uklapa, narocito posle ovog meca.

                          Comment


                          • Apsolutno, bez crvene tek neću da ga gledam...

                            Last edited by miloolja; 07-09-13, 22:51.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Kao navijac sam pobedom preeeeezadooovoooljan i to je sve,na zalost!
                              Neke stvari ne mogu sebi da objasnim:
                              Da li Novak za svaki mec priprema taktiku (trebalo bi) sa svojim strucnim stabom ili
                              samo izadje u fazonu "Ma bice sve OK". Ne, ne raumem...
                              Drugo/trece kolo GS,izivljava se nad nejakima,radi sve sto treba da radi u "ozbiljnim mecevima" i kada taj mec dodje e onda izmislja toplu vodu.
                              Ne,bas me zivo zanima kako on to razmislja.Onog jadnog Logronjesa je nalupao i nasetao da covek nije osecao noge al` zato sa Vavrinkom igra tako sto coveka minimalno seta i ocekuje da ce nesto samo od sebe doci.
                              Bas sam popizdio.
                              Last edited by AIRBORNE; 07-09-13, 22:51.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Mora crvena, red je... Taman u kombinaciji sa crnim sorcom, eto, ako nece za sebe - neka pobedi za AC Milan.

                                Comment

                                Working...
                                X