Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • ''Practicing at the court of Secrets in Cozumel!''
    Last edited by MareLFC; 02-03-14, 13:29.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Nadal uziva u Conzumelu, malo je ronio danas

      Comment


      • tenisice su bas vrh
        Last edited by Mrkela; 05-03-14, 23:23.

        Comment


        • Ja se iskreno nadam da ovo danasnje izdanje je zbog pauze, prelaz sa jednu na drugu podlogu, ta nova povreda sa kicmom koja ga ocigledno jos muci. Jer ako nije to u pitanju, zabrinjavajuce. Ajde da sacekamo i da vidimo sledeci mec, mozda poboljsanje sledi.

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by Niki View Post
              Ja se iskreno nadam da ovo danasnje izdanje je zbog pauze, prelaz sa jednu na drugu podlogu, ta nova povreda sa kicmom koja ga ocigledno jos muci. Jer ako nije to u pitanju, zabrinjavajuce. Ajde da sacekamo i da vidimo sledeci mec, mozda poboljsanje sledi.
              Isto sam i ja rekao kad sam gledao mec.
              Nadam se da ce biti bolje

              Comment


              • Rafa je bas u krizi. Nije samo poraz, nego kako je izgubio i kako je lose i sa strahom igrao kljucne poene. Sumnjam na dobar rezultat u Miami, ali ajde da vidimo. Taj pritisak da odbrani sve te silne poene bice veci, a vakvi porazi nikako ne pomazu. Doduse kako je igrao mogao je komotno da izgubi i u dva seta.

                Comment


                • Bolje da ne igra Majami. A sto se tice sezone sljake, ne ocekujem bas sjajne rezultate!

                  Comment


                  • Ovaj poraz nije tragedija. Bitno, da je Rafa zdrav i u top formi na grand slam turnirima jer na kraju krajevu može Rafa da osvoji na kraju karijere 50 titula ATP masters 1000 series turnira i ukupno 100 titula ATP turnira a svejedno, če se način Rogerovi fanovi i raznorazni teniski genialci koji, če naglasiti, da je Roger najbolji svih vremenna, jer je Roger osvojio više Grand slamova nego Rafa. Inače njegova igra trenutačno je više nego procječna. Forehend spor, bez dubine i preciznosti, BH tako tako, servis procječan, igra na mreži in smash totalna katastrofa.

                    Comment


                    • Originally posted by jacques9 View Post
                      Ovaj poraz nije tragedija. Bitno, da je Rafa zdrav i u top formi na grand slam turnirima jer na kraju krajevu može Rafa da osvoji na kraju karijere 50 titula ATP masters 1000 series turnira i ukupno 100 titula ATP turnira a svejedno, če se način Rogerovi fanovi i raznorazni teniski genialci koji, če naglasiti, da je Roger najbolji svih vremenna, jer je Roger osvojio više Grand slamova nego Rafa. Inače njegova igra trenutačno je više nego procječna. Forehend spor, bez dubine i preciznosti, BH tako tako, servis procječan, igra na mreži in smash totalna katastrofa.
                      Servis cak nije ni prosecan nego ispod proseka.
                      A ostalo sve mu je prosecno!

                      Comment


                      • Ako misli da bude spreman do sljake, Majami mora zaboraviti

                        Comment


                        • A vidim sad da je izjavio da se sada baca na pripreme za Majami!
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Ne moze ni on doveka mleti Polako, vratice se on.. Nije on kao Novak, gubi non stop, redom, on kada izgubi, vrati se jos jaci!
                            link

                            Comment


                            • A ne razumem zasto da izbaci Majami iz rasporeda? Njega trebaju mecevi, njega trebaju pobede! Ako ne igra Majami nece naci pravu formu za sljaku, tj. sporije ce uci na sljaku. Ovo naravno govorim ako Rafa nije povredjen i ako su mu ledja u redu. Ako je povredjen treba da preskoci Majamija.

                              Samo da je zdrav, proigrace Rafa, bez brige.
                              OVAKO

                              Comment

                              Working...
                              X