Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke.

    Njveci sampion u istoriji tenisa.

    Comment


    • Danas je Rafa napravio jos jedan veliki korak ka cinjenici, da ga mozemo proglasiti najboljem tenisacom svih vremena.

      Comment


      • Čestitike svim Rafinim navijačima, zaslužena titula.
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Neverovatno,svaka ti cast legendo

          Idemo po Wimbledon
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Bit ce ludo u Wimbledonu

            Da li ide Rafa u Halle?

            Comment


            • Najverovatnije nece ici.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Comment


                • nek se potrudi da dodje do finala

                  Comment


                  • Nema sanse, puca u QF, a ako nekim cudom prodje, Raonica u SF nece
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Jel ima vec neki dobar highlights nisam gledao mec
                      Cestitke nama

                      Comment


                      • Samo se vi palite na Rogera i travi. Kag ce ga otrese i na travi
                        OVAKO

                        Comment


                        • 2015 LA DECIMA

                          Comment


                          • Rafa ako prođe prvi tjedan u Wimbledonu id sve do finala. Pa najteže če biti baš prva 3.kola. Janowitz, Rosol, Čilič i slični jako su opasni.

                            Comment


                            • Baš me zanima da li je ovi Rafi 2. ili 3.največa-najvažnija pobeda u karieri? TOP 1 mu je najverovatnije prvi Wimbledon (i on je to rekao u nekom interviewu prošle godine). Ona pobeda u RG 2012 (poslije 3 uzastopna poraza u finalima Grand slam turnira) je najverovatnije TOP 2 a ova najverovatnije TOP 3. Barem po meni. U svakom slučaju Rafa je najbolji tenisač u istoriji tenisa i zbog činjenice, da igra eri gdje se nalazi i drugi najbolji tenisač svih vremena - Novak Đokovič. Na kraju kariere če i Novak iči preko 10 Grand Slam titula. Kakva dva fantastična tenisača. Hvala jednom in drugom zbog nezaboravnih epskih partija.

                              Comment


                              • Svi fanovi Nadala da procitaju ovaj zanimljiv tekst o Nadalu ako vec to nisu.
                                http://ftw.usatoday.com/2014/06/rafa...french-open-28

                                Najzanimljivi deo mi je onaj vezan za RG 2008. Naime Nadal sve svoje pobede na RG proslavlja na isti nacin, bacanjem na zemlju sem te 2008 jer mu je bilo zao Federera.
                                "Why did he forego a roll in the clay in ’08? That was the year he defeated Roger Federer 6-1, 6-3, 6-0 in the final. It was the worst defeat of Federer’s career and one of the worst in the history of Grand Slam finals. “Given my relationship with Roger I did not want to celebrate too much,” Nadal said after the match."

                                8 pehara na RG u jednoj slici i 9.juce. Kralj sljake!

                                Comment

                                Working...
                                X