Announcement

Collapse
No announcement yet.

Testiranje 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkedOne8 View Post
    Ovog puta nije lično mišljenje u pitanju.Proverio sam.Jedan sajt na francuskom je isto pisao.Ne razumem francuski ali ključni pojmovi su na istim mestima u tekstu.
    http://www.tomorrownewsf1.com/f1-le-...otus-e20-27880
    Pa, ovaj, uf, nije sija nego vrat... Francuzi su gori nego mi sto se tice njihovih sportista, gotovo na nivou Italijana... Nebitno, ocigledno je da Lotus ide na optimizaciju, a tacno sta i kako se radi, to cu sacekati da procitam u autosport.com, formula1.com ili f1technical.net... Sve ostalo, iskreno mi je vise nesto kao "moze, a i ne mora bit'"...

    Comment




    • Novi nos testiran u Mugellu u koji niko nije gledao s obzirom da je Ferrari ukrao pozornicu. U izvestajima nekih medija se navodi mogucnost da ce se ovo resenje nosa korisiti samo na nekim stazama... Ostace da se vidi. Prilicno je visi nos, sto se vidi i ovde...



      Takodje, skinuli su i plug, radi boljeg protoka vazduha... Ipak se vise vazduha ispostavlja kao bolje resenje, Marked... ;)

      Comment


      • Originally posted by Vanja #66 View Post
        Ipak se vise vazduha ispostavlja kao bolje resenje, Marked... ;)
        Ne bi moralo da znači, ali svesni su nekih stvari.Ipak je to bila najvažnija tema na početku godine pored difuzora, i iskoristili su priliku da naprave plan B koji je lako primenjiv i time su se osigurali.Mislim da su ipak želeli da se još jednom uvere u rezultate poređenja dva tipa nosa sa početka godine.Ovo je svakako više prihvatljivije od solucije koju koriste Mercedes, Fors Indija i Ferari.To podjednako mislim i za lepotu dizajna i funkcionalnost.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment

        Working...
        X