Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VAMOS!


    Comment


    • Comment


      • Comment


        • [/quote]

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            A ok...nisam shvatila na shta si mislila...nije ni chudo kakve sam sve komentare dobila na svoj rachun dobro sam i normalna josh uvek :-\
            upravo i ja sve vreme pricham ovde o toleranciji i sportu a ne politici, ali ne vredi...ljudi su chudni...

            Comment


            • [/quote]

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                Bella

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  [quote author=Valek link=topic=474.msg30924#msg30924 date=1218824323]
                  Kada vec mesate politiku u sport... Ja koliko se secam Spanci su na nasoj strani sto se tice Kosova, nemojte to da zaboravite.
                  [/quote]

                  pa jesu kada i njih svrbi Baskia i Katalonja. kada su njihovi avioni bili iznad nasih glava o tome nisu mislili.
                  Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                  madden balkanska liga

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    [quote author=MarijaBGD link=topic=474.msg30938#msg30938 date=1218825356]
                    Bella, posto nemam nameru da razgovaram sa onima koji ne razgovaraju vec vredjaju, zato sam postovala u ovoj temi, a oni koji ne navijaju za Rafu ne bi po pravilu ni trebalo da dolaze ovde... Jos jednom, svaka cast Rafi!
                    [/quote]
                    Rafa svaka cast? kakva cast kada izgubi covek koji je reprezentovao tvoju zemlju, kakva god da je tvoja je.
                    Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                    madden balkanska liga

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      @ Dule
                      Aman ljudi prichamo o SPORTU, ne POLITICI...dal' mozete vishe to da razgranichite??????????? Shto pominjete uopshte bombardovanja, blokade itd. Ova dvojica su igrala reketima i ako su vec prijatelji, shto je onda teshko biti korektan pa chestitati Novakovom drugu? Mi smo vama chestitali koliko se secam i to bez uvreda, likovanja itd.

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        [quote author=Bella link=topic=474.msg30942#msg30942 date=1218825736]
                        @ Dule
                        Aman ljudi prichamo o SPORTU, ne POLITICI...dal' mozete vishe to da razgranichite??????????? Shto pominjete uopshte bombardovanja, blokade itd. Ova dvojica su igrala reketima i ako su vec prijatelji, shto je onda teshko biti korektan pa chestitati Novakovom drugu? Mi smo vama chestitali koliko se secam i to bez uvreda, likovanja itd.
                        [/quote]
                        pa sto onda pise pored imena srbija? zasto njegova pobeda se vodi kao pobeda srbije? zasto njegova medalja se upisuje na meni srbije? pa kako onda nije politika
                        Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                        madden balkanska liga

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          Sport Dule, S P O R T!!! Ta medalja bi bila i bice bronza za SPORT Srbije a ne spoljashnju i unutrashnju politiku zemlje! Choveche, trgni se! Kakve veze ima Novak i SRB sa politikom na OI? To su sportske, a ne politichke igre...daj bre shta ti je? Nemoj tako povezivati stvari i opusti se malo. Nismo mi strani placenici i domaci izdajnici. Ako cemo prichati o politici za to imamo druge forume pa mozemo tamo o tome. U sportu toga mesta nema!

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            Olimpijada nije sport. Zar bi fasista Samaran bio toliko godina predsednik Olimpijskog pokreta.
                            Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                            madden balkanska liga

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              ^^^Eto Bog mi je svedok da sam pokushala, dizem ruke sada...ne mogu vishe...zabolela me je zestoko glava...

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                [quote author=Valek link=topic=474.msg30924#msg30924 date=1218824323]
                                Kada vec mesate politiku u sport... Ja koliko se secam Spanci su na nasoj strani sto se tice Kosova, nemojte to da zaboravite.
                                Spanci nam sada dodju kao braca Rusi i Grci.

                                A sada idemo po zlato!

                                VAMOS!



                                [/quote]
                                to ti je sah mat pozicija,da priznaju Kosovo automatski bi izgubili Baskiju i Kataloniju,to svaka osoba sa malo mozga i da je malo u toku moze da shvati,a sto se tice Rusa i Grka,nasih takozvanih braca da ne pricam,vidim svejedno da nemas dve blage o istoriji i politici

                                ne razumete,makar malo patriotskog pokazite,pa da li je stvarno u vama vaznija reprezentacija Spanije od Srbije?budimo slozni i cestitamo Djokovicu i Nadalu na sjajnoj igru,prokomentarisemo malo sta je bilo kljucno za pobedu,i proanalizaramo utakmicu i na kraju cestitamo Djokovicu na sjajnoj igri i borbi za nasu zemlju,sto mnogi nasi sportisti ne haju,sem ako nisu u pitanju pare,zar se ovde sve pretvorilo u bezuslovno dahtanje za Nadalom?,uostalom meni je vaznije da Nole donese zlatnu medalju u BG,nego neki tamo Spanac,ovo je olimpijada,vise od sporta....ogromna borba za prestiz

                                pa i ja sam 3 godine imao sezonsku kartu za sever za zvezdu,iako su Srbi mrzeo sam partizan vise od svega,razlozi su vam poznati,a ponovo kad su pobedili Njukasl ikonu sam ljubio presrecan sto su Srbi usli u ligu sampiona,pa makar bio to i partizan,jednako mi je bilo drago,a verujte mi,rivalstvo izmedju zvezde i partizana je na tacki kljucanja,pa ipak kad je neka internacionalna utakmica,svi zakopamo tuce,svadje,konflikte,zagrlimo se i bodrimo ono sto smo a to je jedna jedina SRBIJA

                                Comment

                                Working...
                                X