Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL








    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        Dios (sto bi Rafa rekao)!

        Angelnfs4

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          ?? ??????????, ??? ???? ???????? ???????
          ??????? ?? ??? ???????????, ? ????????? ?? ??? ?? ??????????

          ?????? ?? ????? ??

          ??, ??, ????????? ??? - ????

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            Federer kao broj 1 ima veliku prednost na svakom turniru jer ne mora igrati i protiv Nadala i protiv Djokovica dok ova dvojica moraju igrati izmedju sebe i onda u Finalu tako umorni ici na Federera.Izuzetak je naravno da neko od njih poklekne na nekog nizoj stepenici...Svaka cast Nadalu na dobroj igri i Federeru na sjajnom otporu kralju zemlje...

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              [quote author=Bosanac30 link=topic=474.msg23161#msg23161 date=1211226507]
              Federer kao broj 1 ima veliku prednost na svakom turniru jer ne mora igrati i protiv Nadala i protiv Djokovica dok ova dvojica moraju igrati izmedju sebe i onda u Finalu tako umorni ici na Federera.Izuzetak je naravno da neko od njih poklekne na nekog nizoj stepenici...Svaka cast Nadalu na dobroj igri i Federeru na sjajnom otporu kralju zemlje...
              [/quote]
              Za ovo bi rekla da je kriv Davidenko Valjda ?e da se pojavi na RG

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                [quote author=Bosanac30 link=topic=474.msg23161#msg23161 date=1211226507]
                Federer kao broj 1 ima veliku prednost na svakom turniru jer ne mora igrati i protiv Nadala i protiv Djokovica dok ova dvojica moraju igrati izmedju sebe i onda u Finalu tako umorni ici na Federera.Izuzetak je naravno da neko od njih poklekne na nekog nizoj stepenici...Svaka cast Nadalu na dobroj igri i Federeru na sjajnom otporu kralju zemlje...
                [/quote]

                Pa mogao bi Fed da igra i sa novakom i sa Rafom ako Novak bude u njegovom delu zreba, pa da igraju u 1/2finalu, a onda ako Rafa prodje u finale ;)

                Hvala svima na cestitkama i hvala na slikama

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  Vidim da nisam jedina koja je revoltirana kako su nase novine prenele vesto o Rafinom osvajanju Hamburga ali ne samo to vec i kao se inace ophode prema njemu..
                  Evo sta pise u Blicu od Ponedeljka 19.maja

                  " Rafael Nadal je osvojio titulu na teniskom turniru Masters serije u Hanburgu. U finalu takmicenja ciji je nagradni fond 2.27 miliona evra,Spanac je savladao najboljeg tenisera sveta Rodzera Federera sa 7:5,6:7 (3:7) 6:3 posle 2 sata i 52 minuta (???-vidi se koliko su pratili mec)
                  Ovo je 26. trofej za tenisera sa Majorke i ukupno 21. u sljaci (u sljaci..nisam pogresila u pisanju
                  Trofej iz Hamburga je jedini na ovoj podlozi koji je nedostajao Nadalu,a za pobedu mu je pripao cek od 360.000 evra"

                  Ova vesti je,cini mi se sluzila da popuni sportsku stranu u Blicu,i nalazi se na povrsini (nije mi bilo tesko da uzmem lenjir i izmerim 4.5x7.5 cm

                  Neko ce reci to je Blic i to nisu sportske novine ali sve bi to bilo lepo i tacno da na sledecoj strani ne stoji VELIKI naslov "Djokovic vraca dug Nadalu u Parizu" kao i izjava Stiha: " Novak je bolji od Rafaela"

                  Sto se mene licno tice mislim da nam je drzava tu gde jeste upravo zato sto je vecina naroda ovakva.samo reci a nigde dela na vidiku.. Jel Rafa pobedio Novaka..jeste..Da li je bio bolji..jeste..U cemu je problem da se to napise???

                  E sad,mi mozemo pustiti da stvari idu tako i da se o Rafi stvori misljene kakvo se i nazalost vec stvara,a to je da je on misicavi praznoglavi Spanac VS Bozanstvani,inteligentni..i sve ostalo u superlativima Novak ili mozemo da pokusamo nesto da uradimo..
                  Ja sam vec pisala Blicu naravno nisu mi odgovorili (to je drugi put kako im pisem..prosli put je bilo 07 godine) ali ako bi svako od nas nesto napisao,mislim da to nebi mogli da ignorisu..jer bi bili svesni da iza Rafe stoji puno navijaca,pravih i iskrenih,koji se ne mire i ne podrazvaju takvo pisanje o njemu..

                  E-mail na koji mozete pisati je redakcija@blic.co.yu

                  Nema potrebe ali ipak da kazem,volela bih da im pisete bez uvreda i da iskazete svoje protivljenje..Hvala vam puno..
                  Sometimes I will win,sometimes lose,but I can always go to sleep knowing I have done my best

                  If you feeling the sorrow you know that your heart isn't hollow.I'm ready to lead a new mission,are you ready to follow?

                  Comment


                  • Comment


                    • [/quote]
                      E hajde sad mi objasni,da li je trebao Nadal ili Federer da se pojavi kao gost Eurovizije koja se odrzava u Beogradu?! ??? ;D

                      Comment


                      • [/quote][/quote] Mislim da nisi bas ukapirao sta je montekarlo hteo reci svojim postom ili jesi, nego nas malo zekis ;) ;) ;)
                        Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          Vidim sad brinete i da ce Djoka izgubiti fanove! Jao kako ste brizljivi

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            [quote author=Boba~VaMoS Rafa~ link=topic=474.msg23234#msg23234 date=1211306962]
                            Vidim da nisam jedina koja je revoltirana kako su nase novine prenele vesto o Rafinom osvajanju Hamburga ali ne samo to vec i kao se inace ophode prema njemu..
                            [/quote]

                            A ne brini nisi jedina, problem je sto kasnis u zajednicu, ali ipak postovanje jer si bez icije pomoci primetila neljudske i nehumae, tako reci - nicim izazvane, komentare o kralju Rafi

                            I ja sam bas ovih dana nesto citao kako mu prete Djokovicem, ali sve nase novine, bez izuzetka
                            Pa ne mogu da verujem, da ni jedne da napisu nesto pozitivno o Rafici ...

                            I sta sam ja uradio?!
                            Otisao sam na net i poceo da citam samo spanske novine i posecujem iskljucivo forume o Rafici, tako da tu nema greske
                            A vec sam pisao redakcijama svih nasih novina i uputio sam pisma upozorenja TV stanicama koje prenose njegove meceve da se odmah promeni takav odnos prema Rafici. Jos mi niko nije odgovorio, pa me to ljuti, jer ne znam da li ce da promene nacin pisanja

                            Za sutra sam planirao da pisem Rafi - licno. Ali imam problem - ne znam spanski
                            Pa cu napisati pismo ovde, a ako neko bude znao neka ga prevede.

                            Eto tako, bas mi je drago da "nas" ima dosta
                            Sad ce svi da me napadnu sto branim Raficu, ali ja se ne dam. Odlucio sam - istina o Rafici ili smrt. Jednostavno Rafica nema alternative

                            I za kraj, predlazem da napravimo malo glasanje ko ima najlepsi avatar na ovom delu foruma

                            Ali u obzir dolaze samo animirani avatari gde Raficina lepota potpuno dolazi do izrazaja.

                            Sutra:
                            - pismo Rafici i
                            - uticaj Raficinog sorca i razornog forhenda na moj zivot

                            Dios

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              Moli se kolateralna steta da ne prima post licno

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                [quote author=mr.gold link=topic=474.msg23248#msg23248 date=1211322289]


                                Dios
                                [/quote]


                                Kham...da li mislis AdiosDios ? ???

                                Posto mi je malo cudno sto na kraju posta pises Boze, pa reko da se nisi zbunio... ;)

                                Comment

                                Working...
                                X