Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    Sad kad su se smirile strasti,samo da cestitam Nadalistima na osvojenom olimpijskom zlatu.Kao i mnogo puta ove godine,zasluzeno i bez ikakve zamjerke.

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      Hvala puno Max!

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        Cestitam i na olimpijskom zlatu i na broju 1! Svaka cast!

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          Cestitke i od mene! Apsolutno neverovatna godina!

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            Hvala puno!

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              [quote author=MarijaBGD link=topic=474.msg31154#msg31154 date=1218977343]
              Jurisevic je i rekao da Rafa ima vise srece no pameti i ostao ziv, na taj nacin pokusava da umanji Rafin uspeh, ALI Rafa je osvojio zlatnu medalju, a jedan mali juriscevic treba da cuti, ako vec ne moze da kao covek bez ogradjivanja i propratnih zlobnih reci uputi CESTITKE NADALU!
              [/quote]
              vec sam ostavio post molbe da se komentatori NE PROZIVAJU,uprava SKa odlucuje ko je dorastao tom poslu a ko ne

              Pridruzujem se cestitkama,zaista je srcano igrao,ima tu elemenata u njegovoj igri koji me nerviraju,spanski mentalitet,ali je jako pozrtvovan brz i ima mnogo dobru tehniku,iako tuzan sto je dobio Djokovica,cestitam mu

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                Hvala svima na cestitkama.
                Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  Hvala za chestitke NE PAT

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    Evo i mene,malo kasnim,ali cestitam na zlatu.

                    @jinxy
                    imali smo 2 nedelje da se prilagodimo na novonastalu situaciju,ali posle jucerasnjeg meca ja sam ubedjena da ce se Roger vratiti,samo moramo da budemo strpljivi ;)
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      Rafa je O.K.A ako je vec prosao Noleta zasluzio je zlato... Sta je tu je... ako je trenutno najbolji teniser najbolji je i nema tu puno filozofije.Drago mi je sto ozbiljno napreduju teniseri kao Del Potro,Murray,Gulbis itd,bilo bi lepo da i Nadalu i Novaku i Rodzeru bude jos mnoogo teze u smislu konkurencije u nastavku karijere.A Nole bi trebalo vise da se posveti teretani i nabacivanju misicne mase da bi mogao nekako fizicki da parira Nadalu jer u svim ostalim aspektima mu i tek kako parira.Gladiatorski sport sve vise trazi gladijatorsku gradju To vazi i za Jecu i Anu (dobro sad, ne moraju bas biti kao Murezmo,Vilijams...)
                      Evo odlutah ja u neke druge teme... ;D

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        OVO JE SAN [img width=433 height=768]http://img232.imageshack.us/img232/591/number1olympicgoldyy6.jpg[/img]

                        Comment



                        • Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            Sjajno! Danas zlato, sutra broj 1! Ne znam sta da kazem...Zaista neverovarna godina, napokon su pocele da se naplacuju sve one godina rada i truda u onom najvecem, broju 1, GSovima i OI

                            Hvala svima puno na cestitkama :-*

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              Federer je osvojio zlato i prepustio poziciju broj jedan! Nadal je uzeo zlato i preuzeo poziciju broj jedan! ;)

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL



                                Bas nekako neverovatno izgleda.

                                Comment

                                Working...
                                X