Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rafa je odlučio, da NE igra Sydney ili Auckland. Ne znam ako je to dobra odluka. Trebaju mu mečevi.

    Kako če doči u formu skroz Australian open? Može ga spasiti jedino najlakši moguči žrijeb.

    Baš me zanima kakve jesu kvote kod bookmakera za pobedu Rafe na AO? 100:1 Dobro bi bilo uložiti pare na Rafu.

    U svakoj slučaju RAFA NEVER GIVE UP.

    Comment


    • Sve čestitke Rafa za titulu u dublovima u Dohi. Ako ne drugo ova titula če mu dati puno pozitivne energije i pobednički osječaj koji se izgubio u zadnje vrijeme zbog svih tih silnih ozljeda. VAMOS CAMPEON!!!

      Comment


      • Francisco Roig on Rafa training for the Australian Open : " The way Rafa has been training this week is just impressing , his intensity , the way he hit every single ball have been just incredible , he would always stay focused , the truth is that not many players like to practice with Rafa , because at the end of the practice session they feel incredibly tired .!.! "

        Pa neka sad pričaju, da se Rafa sprema za tenisku mirovinu. VAMOS CAMPEON.

        Comment


        • hahahahahaah dobra reklama

          Comment


          • Noleta ovaj ne moze da prekopira??

            Comment


            • Rafa barem na papiru ima odličan žrijeb na AUSTRALIAN OPENU. Bolje nije moglo.
              E sad sve zavisi od njega, njegove igre, pa da neko od protivnika ne poludi i odigra meč života.

              Comment


              • Odličan Rafa za početek AO. Majstore, samo tako napred. Mi smo uz tebe. VAMOS

                Comment


                • Q. After the third set, what was happening in your mind and body? Did you feel at this moment that you can still turn this around?

                  RAFAEL NADAL: No, no. I felt very tired. I felt, I don’t know. At the end of the first set, I start to feel my body very bad, very tired. I don’t know. I was worrying crazy. Then when I was serving for the third, almost throw up. So was terrible feeling, no? I suffered too much on court for three hours and a half. I was suffering a lot. Too much. You know, was not funny today the way that the match was. Obviously is a very positive thing that finally have the chance to win, but, yeah, I hope to recover myself.

                  Q. Any explanation of what went wrong?

                  RAFAEL NADAL: I don’t know. I don’t know yet. I just go out. But is true that the weather was different today than the last couple of weeks. Very humid. I am sweating a lot always when it’s humid. But, I don’t know, long time without competition, with tough conditions, but at the end happened something more. Is obvious, no? I practiced a lot. Should not be that tired after 40 minutes. That’s obvious, no? Something happened, and I feel lucky to have the chance to finish the match, and then to find a way to win. So very positive for me. As I say the other day, all the moments I spend on court are important. Is not positive be like this, but in general you know important to win these kind of matches. That’s give me the possibility to play again, and I going to try to make better the next day.
                  13/13!

                  Comment


                  • Dakle nisu ledja ili kolena, to me jako raduje. Lepo sam primetio, kao da je bio bolestan, tako je delovao. Primer prosle godine se videlo da je zbog ledja, nije se mogao kretati, patili su i udarce... Sad se mogao kretati ali kao da je bio zasemuten, kao da mu fokus nije bio tu. Ajmo sad lep oporavak i ubijanje Izraelca Selu i vracanje na samopouzdanje. Inace da kazem da mi se igra Rafa jako dobro svidja, agresivan je, dobar sa oba krila, dobro i servira. Ajmo Rafa, oporavi se
                    OVAKO

                    Comment


                    • Da, da..i meni je delovao bas tako kako je opisao. Cak sam i primetila onaj deo kad je izgledalo kao da ce da povraca.. Sad samo da uspe da se oporavi do sledeceg meca..A i meni se dopada kako igra generalno..Danas kad je morao da smanji kretanje i pribegne malo agresivnijoj igri, bio je i vise nego solidan.
                      13/13!

                      Comment


                      • Originally posted by Sarafa View Post
                        Da, da..i meni je delovao bas tako kako je opisao. Cak sam i primetila onaj deo kad je izgledalo kao da ce da povraca.. Sad samo da uspe da se oporavi do sledeceg meca..A i meni se dopada kako igra generalno..Danas kad je morao da smanji kretanje i pribegne malo agresivnijoj igri, bio je i vise nego solidan.
                        Ma sta se ti razumes. Zar ne vidis da je to uzrokovano od operaciju slepog creva To su strasni bolovi u ledja, bar tako kazu eksperti sa ovog foruma.

                        Salu na stranu, ja poznajem Rafu mnogo dobro i odgovorno tvrdim da on nije patio jutros zbog povrede, nego zbog neka prehlada, vrtoglavica ili sta god... Vidjelo se da nema problema sa udarcima, vec sa koncentracijom... Nadamo se na brz oporavak I ako izadje neka izjava molim te tebe, a i sve druge koji ce to videti da postiraju ovde, bas me zanima sta je tacno.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Videcemo u toku turnira sta je u pitanju.Vec protiv Sele ce se mnogo toga znati...
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Ma sta se ti razumes. Zar ne vidis da je to uzrokovano od operaciju slepog creva To su strasni bolovi u ledja, bar tako kazu eksperti sa ovog foruma.

                            Salu na stranu, ja poznajem Rafu mnogo dobro i odgovorno tvrdim da on nije patio jutros zbog povrede, nego zbog neka prehlada, vrtoglavica ili sta god... Vidjelo se da nema problema sa udarcima, vec sa koncentracijom... Nadamo se na brz oporavak I ako izadje neka izjava molim te tebe, a i sve druge koji ce to videti da postiraju ovde, bas me zanima sta je tacno.

                            Haj samo da ti objasnim nesto. Izvadio si nesto iz organizma koji je najsavrseniji sistem na ovom planetu i sada ocekujes da na nivou profi sportiste neces imati probleme bez tog djela tog savrsenog sistema?

                            Ne laprdaj gluposti, vec se prifati neke knjige i procitaj nesto pametno po pitanju ljudske anatomije i ljudskog organizma, ako planiras da omalovazavas druge bez trunke znanja iz nekog podrucija.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • U svakom slučaju Rafa je imam vrtoglavice u 2. i 3 setu, a kasnije (uz pomoč lekova) je išlo na bolje.
                              Rafina statistika u 5.setu odlična - 78 % 1.servisa, 15 winera, 9 neizvuđenih pogrešaka. Oduševila me činjenica, da je Rafa u novom izdanju puno agresivniji na 2.servis protivnika.
                              Ja očekujem pun oporavak do meča sa Selom.
                              Ako Rafa dogura do četrvrfinala se može da se desi. Pa neka bude i pomoči sa strane znači, neka Gasquet dobije Andersona i neka Sela u petak odigra nek prosječni meč. Sela nije neki agresivac, tako da Rafi ne bi trebao da radi neke velike probleme.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Haj samo da ti objasnim nesto. Izvadio si nesto iz organizma koji je najsavrseniji sistem na ovom planetu i sada ocekujes da na nivou profi sportiste neces imati probleme bez tog djela tog savrsenog sistema?

                                Ne laprdaj gluposti, vec se prifati neke knjige i procitaj nesto pametno po pitanju ljudske anatomije i ljudskog organizma, ako planiras da omalovazavas druge bez trunke znanja iz nekog podrucija.
                                Ne moras ti nista da mi objasnjavas. Bio sam do pre dve godine profesionalni sportist i dobro ja znam sta znaci da se povredis, da ti je lose, da se ne osecas dobro na terenu. A to sto ti mislis da zbog slepog creva su mu se desile ove vrtoglavice ne znam sta da ti kazem, ali zaista brinem se za tebe, zao mi je...
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X