Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srecan rodjendan Rafi! Pa nije mnogo za poklon dobiti jos jednu titulu na RG Srecan on srecni mi

    Comment


    • Srecan rodjendan Rafi! Nek nagradi sam sebe konacno sa jednu ubedljivu pobedu i sa peharom u rukama u nedelju. Vamos Rafa, ajde obraduj nas konacno sa jedna sjajna partija danas.
      OVAKO

      Comment


      • Sretan rodjendan Rafi

        Zanimljivo je da kako godine prolaze dobiva sve vecu i vecu tortu

        http://www.dailymail.co.uk/sport/ten...hday-cake.html
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Na RG temi se uveliko prica o superiornoj igri Djokovica, a niko da spomene superiornu igru Nadala. Odjednom je Wawrinka prosecan igrac, a Haase ko da je bio glavni favorit za RG; ali dobro sve u duhu "objektivnog" navijanja. Ja sam sasvim zadovoljna Rafinom igrom, on je bogami bajagi podigao formu za samo dan-dva, od pocetka turnira i da ne pricam, to je bilo katastrofa za njegove standarde. Za petak mu treba najvisi nivo, to svi znamo, ali u ovim okolnostima ovo je najava dobrog meca. Ko da svi zaboravljaju da i Djokovicu treba najvisa forma u kontinuitetu celog meca za pobedu protiv Rafe u tri dobijena seta, ko da se to podrazumeva. Pa niko to nije u stanju uraditi, tako da ce dosta faktora odluciti taj mec. Mi samo mozemo pozeleti Rafu na svom nivou i idemo po 8-mu titulu!

          Comment


          • Originally posted by Niki View Post
            Na RG temi se uveliko prica o superiornoj igri Djokovica, a niko da spomene superiornu igru Nadala. Odjednom je Wawrinka prosecan igrac, a Haase ko da je bio glavni favorit za RG; ali dobro sve u duhu "objektivnog" navijanja. Ja sam sasvim zadovoljna Rafinom igrom, on je bogami bajagi podigao formu za samo dan-dva, od pocetka turnira i da ne pricam, to je bilo katastrofa za njegove standarde. Za petak mu treba najvisi nivo, to svi znamo, ali u ovim okolnostima ovo je najava dobrog meca. Ko da svi zaboravljaju da i Djokovicu treba najvisa forma u kontinuitetu celog meca za pobedu protiv Rafe u tri dobijena seta, ko da se to podrazumeva. Pa niko to nije u stanju uraditi, tako da ce dosta faktora odluciti taj mec. Mi samo mozemo pozeleti Rafu na svom nivou i idemo po 8-mu titulu!

            Nije bitno ko je bolji teniser dal Haas ili Wawa, nego je bitno da Haas mnogo, mnogo manje odgovara Djokovicu nego li Wawa Rafi.
            Pa cak i navijaci Haasa(Clint) i uopste ljudi koji ne navijaju za Djokovica (shminka, Prle!) su rekli kako je Haas odigrao veoma dobro a Djokovic fantasticno.
            Pritom retko ko je odgledao i Rafin i Noletov mec jer su bili u isto vreme. Ja sam stvarno zeleo da odgledam Rafin mec i okretao sam kanal kad god sam mogao al u principu nista nisam uspeo da vidim za tako kratko vreme.
            Kao sto sam rekao, ja sam u Noletovom mecu danas video sve sto je potrebno za pobedu nad Nadalom i zato sam mnogo zadovoljan. Pa pobogu naravno da Nadal ima sanse, najbolji sljakas sveta, 7 puta osvajao ovaj turnir pa da mu je polomljena leva ruka opet bi imao sansu.

            Nemoj bzvze da se ljutis
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • svi Vi koji ste ubeđeni u pobedu Novaka možete je lepo unovčiti, već se plaća 2,50 na bet365 a Rafin tečaj je pao na 1,53
              If it wasn't hard, everyone would do it. It's the hard that makes it great.

              Comment


              • Originally posted by Komri View Post
                svi Vi koji ste ubeđeni u pobedu Novaka možete je lepo unovčiti, već se plaća 2,50 na bet365 a Rafin tečaj je pao na 1,53
                Jel me lozis da je 2.5? Uplacuje se definitivno. Taj zicer ne propustam kao ni Rafu protiv Ferida na IW i Bajern protiv Barse <3
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Originally posted by prskaj View Post
                  Nije bitno ko je bolji teniser dal Haas ili Wawa, nego je bitno da Haas mnogo, mnogo manje odgovara Djokovicu nego li Wawa Rafi.
                  Pa cak i navijaci Haasa(Clint) i uopste ljudi koji ne navijaju za Djokovica (shminka, Prle!) su rekli kako je Haas odigrao veoma dobro a Djokovic fantasticno.
                  Pritom retko ko je odgledao i Rafin i Noletov mec jer su bili u isto vreme. Ja sam stvarno zeleo da odgledam Rafin mec i okretao sam kanal kad god sam mogao al u principu nista nisam uspeo da vidim za tako kratko vreme.
                  Kao sto sam rekao, ja sam u Noletovom mecu danas video sve sto je potrebno za pobedu nad Nadalom i zato sam mnogo zadovoljan. Pa pobogu naravno da Nadal ima sanse, najbolji sljakas sveta, 7 puta osvajao ovaj turnir pa da mu je polomljena leva ruka opet bi imao sansu.

                  Nemoj bzvze da se ljutis
                  Kakav je ovo upad na fan temi Ovde mozemo pricati sta nam je volja, mi Rafini navijaci i posle nemoj se ljutiti
                  Salim se @Prskaj, naravno, nisam se ja naljutila, da bih se naljutila postovala bih na RG temi Komentar mi je bio u pravcu da su se igrala dva meca, a da se komentira samo jedan, ipak je to RG tema, mislim znam da smo mi Nadalovi navijaci u manjini . . .ali ipak.

                  Comment


                  • Svi Rafovi navijači sa punom optimizmom učekujemo polufinale v petak. Dobra igra Rafe protiv Stana nam 100 % ohrabruje, da može dobiti u petak utaknicu godine. VAMOS RAFA!!!!!!

                    Comment


                    • Bravo Rafa,majstore.Fenomenalan mec,najbolji moguci u ovom trenutku.Kako je samo bio neprobojan u petom setu,jednostavno ZID.Cekamo nedelju i novo finale,nadamo se i nova titula.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Kralj sljake

                        Ne znam sta treba neko da uradi da ga pobedi u 5 setova ovde. Ne moze takav kontinuitet da se odrzi. Ono sa Sodom je bila anomalija.

                        Comment


                        • Nemam mnogo snage bilo sta da kazem...

                          Za sve ti hvala majstore,cast mi je sto te mogu gledati i navijati za tebe...do kraja sad ljubi te brat
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Kakav sampion, kakav 5. set...nevjerovatan je Rafa

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Jel me lozis da je 2.5? Uplacuje se definitivno. Taj zicer ne propustam kao ni Rafu protiv Ferida na IW i Bajern protiv Barse <3
                              valjda nisi kuću založio
                              If it wasn't hard, everyone would do it. It's the hard that makes it great.

                              Comment


                              • Rafa Pa ti si fenomenalan! Kasnije cu napisati nesto konstruktivnije, sada se jos oporavljam, sampion se ne predaje do kraja! Jedno ogromno Bravo! Ja ovo moram pogledati na snimku, pa peti set prakticno nisam ni gledala Ajde sad malo arogantno, trebao je ovo Rafa zavrsiti u 4 seta i za kaznu zbog svoje plasljivosti odigrao jos sat i po Ma bravo!

                                Comment

                                Working...
                                X