Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sarafa View Post
    Neki poseban razlog , sem osvojenog AO?
    To mi je jedan od najdrazih koje je osvojio,krvavo je dosao do njega...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      To mi je jedan od najdrazih koje je osvojio,krvavo je dosao do njega...
      Jeste vala, namucio se dobrano. 2 meca u 5 setova za 2 dana.
      Dobar ti je i taj avatar, ali ovaj sa prsticem ima tu neku posebnu draz
      13/13!

      Comment


      • Bravo Rafa majstore
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Rafa nije samo kralj šljake. RAFA je BOG ŠLJAKE. VAMOS CAMPEON!!!

          Comment


          • Sampionski, na nivou najvecem, nendamsan na ovoj podlozi, jos igra a vec legenda! Jedan od najboljih tenisera svih vremena, pricamo o njemu kao da je nekad igrao, a ko zna jos koliko titule ce osvojiti. Veliki sampion Rafa Nadal! Bravo i cestitke za istoriju koju pises!

            Comment


            • Ovo je mozda rezultatski najslabiji RG za Rafe do sada, ali od aspekt poslednja dva meca koji je odigrao mogu da kazem da je ovo najdobra igra Rafe u Parizu ikada. Kakav nivo igre, kakav BH (najbolji do sada u kariere bez dileme), kakva FH paralela, kakav servis... Sve je to odlicno fukcnioralo, naravno uz njegova nevjerovatna mentalna snaga. Ispisana je istorija, prvi igrac koji je 8 puta osvoijo jedan GS u Open eri, i usao je u drustvo nekolicina tenisera koji osvajaju bar po jedan GS godisno, Rafa to radi vec 9 godina. Nemam zborove da opisem moju radost, radost za koju nisam ni sanjao na pocetku godine. Tada sam se bojao dali ce se on uopste vratiti i biti onaj stari, ali izgleda da Karlos Moja bio u pravu kada u toku AO rekao da ce se Nadal vratiti bolji nego ikada.
              Nekako Rafa mi je drugi teniser posle povrede, daleko zreliji, daleku iskusniji, nevjerovatno je kako je ta povreda pozitivno uticala na njega. Vrlo dobro igra bitne meceve, u one sa slabijim teniserima ne trosi previse energije, to smo mogli vidjeti i u Rimu, i u Madridu, i u Parizu. Ovo ja znatno ofanzivnijeg Nadala nego ranije, veoma cesto ide na vinere, veoma cesto napada BH-om, nesto sto nije bilo slucaj ranije.
              Samo da kolena bude ok, ne sumnjam da ce on biti jedan od glavnih favorita za osvajanje W i US Open. Mislim da ima velike sanse za W jer Roger muka muci za ta njegova ledja, Marej isto je povredjen, a sada i psiholosku prednost je na strane Rafe u duelima sa Novaka. Samo da mu se zdrijeb pogodi, ali ima vremena do tada, sada cu malo da uzivam u ovu titulu. Pozz do svima, uzivajte i vi.
              Last edited by Stefan-kobe; 09-06-13, 21:06.
              OVAKO

              Comment


              • Tesko da mu je ovo najbolja igra ikad ali je sada ovaj nivo bio dovoljan ;)

                Comment


                • Mislio sam na njegov BH i na posljedna dva meca, ne na ceo turnir.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Čestitke fanovima ( kako mrzim ovu reč ) na 8 GS tituli u Parizu.
                    This is moj potpis

                    Comment


                    • 8 RG-ova. Nevjerovatno.

                      Cestitam!

                      Comment


                      • I zaboravio sam spomenuti novi elemenat u igri Rafe, a 1-2 potez, servis u forhenda protivnika, i onda forhend dijagonala. Znaci ne govorim za onaj standardni njegovi slajs servis u BH strani desnorukog igraca, nego za servis u druge strane, i FH dijagonala i hvatanje protivnika na pogresnoj nozi. Kao primer nek bude mec lopta juce protiv Ferera. Nadam se da ce to koristiti i na travi, jer je veoma efikasno.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Na kraju nista nece igrati do W?
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            I zaboravio sam spomenuti novi elemenat u igri Rafe, a 1-2 potez, servis u forhenda protivnika, i onda forhend dijagonala. Znaci ne govorim za onaj standardni njegovi slajs servis u BH strani desnorukog igraca, nego za servis u druge strane, i FH dijagonala i hvatanje protivnika na pogresnoj nozi. Kao primer nek bude mec lopta juce protiv Ferera. Nadam se da ce to koristiti i na travi, jer je veoma efikasno.
                            U pravu si Bez obzira za sve ove titule na zemlji, on sa novom agresivnoscu ima igru i za tvrde podloge, videli smo na IW. Videcemo uskoro.

                            Comment


                            • Originally posted by mareliverpool View Post
                              Na kraju nista nece igrati do W?
                              Nista, procitala sam da je izjavio da malo strepi jer ide direktno na W, ali se nada dobrom prelazu sa jednu na drugu podlogu.
                              Last edited by Niki; 10-06-13, 11:48.

                              Comment


                              • Originally posted by Niki View Post
                                U pravu si Bez obzira za sve ove titule na zemlji, on sa novom agresivnoscu ima igru i za tvrde podloge, videli smo na IW. Videcemo uskoro.
                                Bitno je da u prva dva kola ne naleti na neki server i da se muci. Nek mu se padne neki Spanac, tipican sljakas, da malo lesno prodje i da udje u ritam.
                                Ja sam rekao ali opet cu da napisem, Karlos Moja je stvarno bio u pravu kada je na pocetku godine rekao da ce vidimo jedan novi Rafa Nadal, bolji nego ikada. Ima on igru i za brze terene, mnogo je agresivniji nego ranije, zreliji kako igrac... Samo da mu zdrijeb bude dobar na W, mislim da ima realne sanse da i to osvoji.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X