Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U proslosti ne samo da ne bi mogao da veze tri velike betonske titule nego bi posle US Opena bio mrtav umoran i istrosen.. svojoj zemlji je protiv Ukrajine bio potreban otprilike koliko i ja ali se opet iscimao i dosao, to moze samo da nas raduje
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Rafa Nadal: "My next tournaments are Beijing & Shanghai"
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Ja bih licno taj Peking batailo i dao 110% u Sangaju, Bazelu, Parizu i Londonu
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Koji ce mu uopste 5 turnira do kraja sezone nije mi jasno,garant je to neko masno platio...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ocigledno je zeljan tenisa, nisam imao pojma da ce i dubl gruvati

            Za Bazel je dobio blanko cek sigurno, ali ce morati pametno da igra i mozda nesto da tankuje.. London ipak nosi najvise bodova i morao bi mu biti prioritet
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Koji ce mu uopste 5 turnira do kraja sezone nije mi jasno,garant je to neko masno platio...
              A sta drugo, kad i sam zna da se previse opterecuje.

              Comment


              • Sigurno da ce da tankuje na bar 2 turnira,nema sanse da puno snagom odigra svaki do kraja

                Comment


                • Originally posted by FC Nadal View Post
                  Sigurno da ce da tankuje na bar 2 turnira,nema sanse da puno snagom odigra svaki do kraja
                  Da ne pricamo o Nadalu ja bih vam i vjerovao
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Onda bi to trebalo da uradi u Pekingu i Bazelu, mada sigurno zna sta cini
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Da ne pricamo o Nadalu ja bih vam i vjerovao

                      Uvijek to moze pripisati dvoranskim uslovima,ono na

                      Comment


                      • Valjda nece igrati Paris.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by mareliverpool View Post
                          Valjda nece igrati Paris.
                          Hoce vjerovatno jer ga nikad nije osvojio,a pitanje je hoce li imati bolju priliku od ove s obzirom na formu...ma neka osvoji Peking i London ja sretan,mada sretan sam i da nista ne osvoji vise ove sezone nas je zaduzio sve
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by ClayWarrior View Post
                            Ja bih licno taj Peking batailo i dao 110% u Sangaju, Bazelu, Parizu i Londonu
                            Strasno me zanima sto ce da igra. Njegov raspored mi je jasan znajuci da je pravljen prije Montreala, ali u zadnjih mjesec i po dana je on obezbijedio prvo mjesto do RG-a 2014. Dakle nema potrebe da juri bodove. Meni bi logicno bilo da preskoci i Peking i Sangaj, igra sa 90% snage Bazel i sa 110% Pariz i London.

                            Medjutim Kina je preveliko trziste. Hoce li tako lako zrtvovati oba turnira? Postoji i varijanta da preskoci Peking i Bazel. A mozda bude igrao svih 5 turnira. On je u fazi demonstriranja sile. To je pokazao u DC-u. Nije bilo nikakve potrebe da ga igra. Zato se ne bih kladio ni na jednu opciju.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Strasno me zanima sto ce da igra. Njegov raspored mi je jasan znajuci da je pravljen prije Montreala, ali u zadnjih mjesec i po dana je on obezbijedio prvo mjesto do RG-a 2014. Dakle nema potrebe da juri bodove. Meni bi logicno bilo da preskoci i Peking i Sangaj, igra sa 90% snage Bazel i sa 110% Pariz i London.

                              Medjutim Kina je preveliko trziste. Hoce li tako lako zrtvovati oba turnira? Postoji i varijanta da preskoci Peking i Bazel. A mozda bude igrao svih 5 turnira. On je u fazi demonstriranja sile. To je pokazao u DC-u. Nije bilo nikakve potrebe da ga igra. Zato se ne bih kladio ni na jednu opciju.
                              Raduje me samo sto nije istrosen, lekciju je ocigledno naucio i ne bi umesto slavlja trcao u Madrid da igra protiv Ukrajine. E sad, za Bazel je sigurno dobio ogromne novce i ja mislim da se tamo mora pojaviti, makar za jedan mec. Ja bih najvise voleo da u Aziju uopste i ne ide ali ocigledno mora, a jako bi me radovala vest da je od Pekinga odustao. Mada, nastavi li kao i do sada mogao bi na tim turnirima da ''ispegla'' eventualni neuspeh na Australian Openu pa da opet bude na nuli, ko zna
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Warrior,

                                Ima jos jedan detaljcic. Veliki igraci, jednako Federer, Nadal i Novak su sujetni na prvo mjesto, broj nedjelja itd. Nadal postaje skoro sigurno prvi na narednom turniru koji bude igrao. Ako mi je matematika dobra u Pekingu i Bazelu mu treba finale a u Sangaju polufinale. Razlika izmedju Pekinga i Bazela su tri nedjelje, dakle tri nedjelje manje na prvom mjestu ako preskoci Kinu. Osim toga Novak moze da osvoji i Pariz, time bi se stvari mogle iskomplikovati pa da Nadal zasjedne na prvo mjesto tek iza Londona. Sve to resava finale Pekinga ili polufinale Sangaja.

                                Comment

                                Working...
                                X