Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta. Zelim mu brz oporavak i sto skoriji povratak na teniske terene.
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Oporavi se Rafa, bez tebe sve ovo nije isto

      Comment


      • Cak je pominjao i mogucnost da ne igra do kraja sezone....

        A u q...

        Comment


        • Zao mi ga je stvarno... Ipak je potreban tenisu ma kolko ga ja smatram antipaticnim ...

          Samo neka se oporavi sto pre

          Neide to da Marej bude ispred njega... A buduci da ce izgubiti 1000 poena zato sto neigra US Open moguce je da ce se desiti da Marej bude 3...
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Tek sad se vidi kolika je pirova pobeda bila osvajanje RG-a. Jeste on sprecio Novaka da bude vlasnik sva cetiri GS-a, ali da li je to vredno riziku da upropasti ostatak sezone, a mozda i karijeru, ko ce ga znati. Moguce da je osecao neke tegobe jos od sezone sljake, a da nije pricao o tome. Videcemo sta ce biti, u svakom slucaju zelim mu brz oporavak, tenis nije isti bez njega.

            Comment


            • Jest eto upravo se povrijedio u tom mecu

              Comment


              • Tako je bilo i 2009-e, posle sljake je nastupila povreda gde je morao pauzirati Vimbldon.
                I nisam rekao da se povredio u finalu RG-a, ako na to mislis, nego da je povreda nastupila tokom sezone sljake. Ipak on tu najvise zapinje i osvaja skoro sve turnire, mozda gresim, a mozda sam i u pravu. Samo konstatujem da li je vredno tolikog rizika.

                Comment


                • Ma nebitno kad je nastupila. Pravi on pauze u svakoj sezoni. Pravio je pauzu izmedju AO i amerike ove godine. Pravio je na ljeto pauzu i te 2009. Sve je to posljedica nacina igranja u cijeloj karijeri. Ne mozes reci da je pobjeda na RGu pirova, jer je uslijedila povreda. Pirova bi onda bila cijela njegova karijera. Ali on je upravo takav tip igraca...danas ce dati sve, a ako sutra bude morao okaciti reket o klin, nece zaliti sekunde...to je vec i izjavio

                  Comment


                  • Okej, ali rizikovati jedan GS zbog karijere, ili cele sezone, nisam siguran da li je vredno. Njegova kolena moraju biti u savrsenom stanju da bi trpela njegov nacin igre. A ako ovako nastavi, nece jos dugo. Mada on je vec ostavio prevelik trag u tenisu, tako i da sutra okaci reket o klin, bice jedan od najboljih ikad.

                    Comment


                    • Nije moguce, nego skoro sigurno, jer nece on izgubiti 1000 nego 1400 poena. Jedino da Marej zabelezi sada ocaj u Sinsiju - kako igra vrlo tesko i da posle na US-u ispadne u ranijoj fazi do 4tog kola eventualno 1/4finala, pa ce ostati Rafa treci. Ali je to sada najmanje bitno treci ili cetvrti svejedno je ALI TOTALNO SVEJEDNO
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment




                      • I would like to express my gratitude to all my fans, I can't read all the messages yet, but I have been reading some and receiving tweets or comments, like this one, helps me a lot. I will put all my effort to return as soon as I can to be close to my fans. Thanks to everybody.
                        sigpic

                        Comment


                        • Rafa je veliki borac i nece se on predati tako lako, ja verujem da ce se vratiti, nije njemu jos dosta tenisa. Mozda je i bolje da ne igra do kraja sezone da se potpuno oporavi. Jeste da ce uzasno nedostajati, ali najbitnije je da se vrati onakav kakvog ga svi poznajemo. A nece igrati dok ne bude bio spreman da se bori za titule, to je sigurno.

                          Rafa, samo polako, a mi fanovi ti drzimo fige
                          13/13!

                          Comment


                          • http://www.index.hr/sport/clanak/naj...ac/631785.aspx
                            “I am a little bit more famous now, but I have [some change] in my life. I live in the same place. I have the same friends.” - RAFAEL NADAL

                            Comment


                            • Sve miriše na kraj karijere, što bi sigurno smanjilo popularnost tenisa u idućih nekoliko godina. Rafice vrati se, bez tebe nije isto. (Toni mi ne nedostaje)

                              Comment


                              • Ma kakav kraj karijere. Znajuci onu lisicu Tonija ne bi me cudilo da ga uci da igra sa desnom rukom pa kada se vrati sledece godine da ih sve bitchslapuje
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X