Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Re: KOMENTATORI

      Dzanki, YOU RULE, MAN!!! ;D ;D ;D

      Comment


      • Re: KOMENTATORI

        Nadal v Blake je bio najbolje komentarisan mec do sada na IW

        Zanimljivi podaci o oba igraca, ne samo statistika. Komentar da ce se Blake ponasati na terenu sigurno lepse "od finaliste AO" me je odusevio
        I Dzankic jos jednom pokazuje svoju dobru sposobnost procene- na pocetku meca je rekao da se nada da ce biti tri seta :o
        Pohvale obojici igraca za dobre poene i naravno objektivan osvrt na greske. A o komentaru na racun publike mogu samo da kazem da sve vreme poredim publiku sa onom na RG ili Wimbledonu i da je rekao vise nego istinitu stvar. Vredja gledanje onih malogradjanstina i nas, a kako je igracima :-[
        E mogla bih do sutra da nabrajam...

        Bravo BEST, samo nastavi tako :-* :-* :-*

        Comment


        • Re: KOMENTATORI

          i oni koji misle suprotno........

          http://www.sportklub.info/forum/index.php?topic=471.90

          Comment


          • Re: KOMENTATORI

            Dzankic rules!!! :-*

            Comment


            • Re: KOMENTATORI

              [quote author=angelnfs4 link=topic=471.msg18551#msg18551 date=1206124233]
              Nadal v Blake je bio najbolje komentarisan mec do sada na IW
              [/quote]




              Comment


              • Re: KOMENTATORI

                Viskovicu majstore

                Comment


                • Re: KOMENTATORI

                  Gledao sam prenos na RTS-u gde je bio Viskovic na koga nemam neke posebne zamerke, s'obzirom kakav je bio mec.
                  Medjutim sada gledam reprizu na SK gde je bio Pedja Jurisevic, ako se ne varam, i ne mogu da verujem da je Rafin pokusaj da mu se ukaze pomoc usled bolova nazvao TAKTICKIM. :o :o > > >

                  Da je bolje poslusao sta su pricali sudija i Rafa mozda bi odmah i shvatio sta se desava i da Rafa ne trazi ''pauzu'' ( sto i ne postoji u mecu) vec da mu se ukaze pomoc. Sudija se Rafi obratio u slicnom stilu, bez postovanja kao da takticki zeli da prekine mec i zato je Rafa onako i reagovao rekavsi mu da on nije takav igrac i da bi to trebalo da zna. > > > >


                  Viskovic se na iznenadjenje suzdrzao od ovakvih komentara i preveo je sta su oni pricali, mislim da je i shvatio sta se desava. Njemu mogu zameriti samo sto je na kraju potpuno ignorisao tu povredu ( u pitanju je nokat koji je polomljen i otpada a ne zulj) rekavsi da se Rafi ne moze nista zameriti osim da je lose servirao, kao da je gledao drugi mec i zaboravio sve one glupe greske.

                  Comment


                  • Comment


                    • Re: KOMENTATORI

                      Slazem se, ne razumem onaj manijacki ispad Pedje Jurisevica na pocetku prenosa, covek bi trebao da nauci da se kontrolise i jos besramno laze da je spanska i svetska stampa juce ceo dan pisala kako je Nadal razbijen, pociscen od Djokovica i jos milion bolesnickih glagola koji ne dolice prenosu teniskog meca. Jurisevic treba da se vratio svom NFL-u jer ovo je civilizovan sport u kome njegovo ludacko dernjanje nije pozeljno.

                      Aleksandar Dzankc je jedini normalan komentator ali njega trpate u 3 ujutru.

                      SK HVALA NA PRENOSIMA, ali imam satelitsku i pronaci cu ih i negde drugo jer mi ovakvi manijakalni ispadi ne trebaju.

                      Comment



                      • Comment


                        • Re: KOMENTATORI

                          Pre svega, hvala na prenosima.
                          Drugo, Aleksandar Dzankic je jedini normalan i nepristrasan komentator. Bilo bi krajnje vreme da i ostali shvate kako moraju da se ponasaju kao profesionalci, a svoje simpatije prema odredjenim igracima neka ostave za negde drugde.
                          Ne verujem da sam dosla u tu situaciju da moram da iskljucim ton dok prenose odredjene osovbe, i to mi je prefesionalizam!
                          A tek oni ispadi Pedje danas, da li ih uopste vredi komentarisati?!

                          Comment


                          • Comment


                            • Re: KOMENTATORI

                              Ljudi da ne pretjerujete malo? ???

                              Comment


                              • Re: KOMENTATORI

                                moj TV je bio mutiran,ali mislim da sam cula komentatora kako vice
                                dakle Dzankic je jedini komentator koga uvek mogu da slusam i znam da se necu iznervirati
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X