Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    [/quote]
    care! ;)

    Comment


    • #77
      Re: KOMENTATORI

      [quote author=moya link=topic=471.msg16069#msg16069 date=1201553715]
      Da, svi to nekada kazemo u zivotu ali on je bio na televiziji. Upravo to je problem, ta potreba da se i kada pobedjuje nas teniser, i njihov favorit, PONIZI protivnik i svi koji su povezani sa njim. Nije dovoljno sto gubi nego ga jos treba i ispljuvati i ismevati. :o Ma Jovan je olicenje pripadnika Djokovic klana, samo me cudi sto ga ne vode sa sobom, da im se nesto nije zamerio pa sad pokusava da se iskupi. ;D ;D ;D ;D
      [/quote]komentatorima SPORT KLUBA !

      [attachment deleted by admin]

      Comment


      • #78
        Re: KOMENTATORI

        he,he kad bi ja komentarisao to bi bio spektakl..... verovatno bi pisali peticiju odma za moje ukidanje hhaahhhaha

        Comment


        • #79
          komentatorima SPORT KLUBA !
          [/quote]

          Hvala na ovakvom misljenju. Koliko je tacno da smo najbolji - to necu komentarisatii. Ali sve ostalo sto je napisano u ovom postu je apsolutno tacno.

          Najiskrenije, moram da vam kazem da se trenutno jezhim pri pomisli na Roterdam.
          Priznajem da je to totalno neprofesionalno sa moje strane , ali tako se osecam.
          Previse su se podigle strasti. Ovo ne vodi nicemu.


          Hvala svima koji su ( i koji ce) svojim pisanjem doprineti smirivanju strasti i gledanju tenisa sa uzivanjem .
          Tu ima navijaca Federera, Nadala, Djokovica kao i ostalih, sto i dalje cini vecinu posetilaca foruma.


          Best


          p.s. Ponavljam, u temama ispred kojih pise GSM - sve je dozvoljeno !!! (iz pravila)

          A sto se tice upada u topike tudjih omiiljenih tenisera pa onda pljuvanje i vredjanje - nemam komentar, zaista.

          Comment


          • #80
            Re: KOMENTATORI

            [quote author=BEST link=topic=471.msg16118#msg16118 date=1201599196]


            Najiskrenije, moram da vam kazem da se trenutno jezhim pri pomisli na Roterdam.
            Priznajem da je to totalno neprofesionalno sa moje strane , ali tako se osecam.
            Previse su se podigle strasti. Ovo ne vodi nicemu.
            [/quote]

            Comment


            • #81
              Re: KOMENTATORI

              [quote author=moya link=topic=471.msg15970#msg15970 date=1201446951]
              pa trebali ste ono cudo od mutanta Mice Dusanovica sa HRT-a da cujete, to je navijacka ne pristrasnost, ona prava hrvatska , da komsiji crkne krava.Ja nisam gledao finale na HRT-u, ali sam gledao mec sa Federerom i mogu reci da je Dusanovic bio vise nego objektivan, stavise navijao je za Novaka. Ne znam sta je govorio u finalu ali ono sto sam cuo je bilo korektno, cak sam bio iznenadjen , ali to je verovatno jer je polovinom njihov.
              A sto se tice strucnosti Viskovic ne moze da se poredi sa Dusanovicem.
              [/quote]

              Comment


              • #82
                Re: KOMENTATORI

                Razumljivo je da se komentatorima nekad "omakne" neka opaska(oni vrlo cesto visecasovno prenose meceve u nocnom terminima,pa je to posledica premora),ali ja i dalje tvrdim da Viskovic(iako mnogi misle da je strucan,a ja mislim da mnogi od vas koji ste visegodisnji teniski fanovi umete da prokomentarisete svaki udarac u tenisu i savrseno znamo kad je 15-0,te ne mora i to da nam govori),ako ne uvek uvredljivo,onda bar tendenciozno govori o Novakovim protivnicima..Pri tom se ogradjujem,da je potpuno normalno navijati za tenisera svoje zemlje(tu se nista ne moze zameriti),ali nema potrebe za omalovazavnjem i vredjanjem drugih igraca,ukljucujuci i njihov box(citaj-verenicu)....Shvatam da je to sve zar borbe i navijanja,ali zato i jesu komentatori-da budu profesionalni i objektivni....

                Comment


                • #83
                  Re: KOMENTATORI

                  Sasvim je razumljivo da komentator navija za domaceg igraca. Na kraju krajeva, publika to i ocekuje. Ono sto je problem, je fakt da ti komentatori cesto prevazilaze okvire dozvoljene za svoju profesiju i tada komentari postaju neukusni. Velika je razlika izmedju konstruktivne (ili i nekonstruktivne) kritike igre nekog igraca, sasvim je drugo kada se predje na licne uvrede.
                  Kao navijac, mogu samo da zamislim kako bi izgledalo da ja komentarisem neki Federerov mec, ali ja i ne primam platu kao komentator.

                  Comment


                  • #84
                    Re: KOMENTATORI

                    Slazem se sa vama. Logicno je da komentator navija za igraca iz svoje zemlje, ali to ne treba da znaci da treba da omalozava njegovog protivinka i porodicu. To bas i nije strucno.....

                    Comment


                    • #85
                      Re: KOMENTATORI

                      Nebojsa Viskovic je bez konkurencije, covjek bas poznaje ovaj sport, a i obozava Noleta;)

                      Comment


                      • #86
                        Re: KOMENTATORI

                        [quote author=Matador link=topic=471.msg16287#msg16287 date=1201997926]
                        Nebojsa Viskovic je bez konkurencije, covjek bas poznaje ovaj sport, a i obozava Noleta;)
                        [/quote]

                        Hmm, bice da je bas to ono sto u programu smeta. Nek obozava Tipsarevica, za promenu malo... Tipsa je gotivniji lik.

                        Comment


                        • #87
                          Re: KOMENTATORI

                          [quote author=Angel link=topic=471.msg16699#msg16699 date=1202578339]
                          [quote author=Matador link=topic=471.msg16287#msg16287 date=1201997926]
                          Nebojsa Viskovic je bez konkurencije, covjek bas poznaje ovaj sport, a i obozava Noleta;)
                          [/quote]

                          Hmm, bice da je bas to ono sto u programu smeta. Nek obozava Tipsarevica, za promenu malo... Tipsa je gotivniji lik.
                          [/quote]
                          A sta fali Novaku,onako objektivno,ako je moguce?!

                          Comment


                          • #88
                            Re: KOMENTATORI

                            [quote author=maximus link=topic=471.msg16732#msg16732 date=1202602574]
                            [quote author=Angel link=topic=471.msg16699#msg16699 date=1202578339]
                            [quote author=Matador link=topic=471.msg16287#msg16287 date=1201997926]
                            Nebojsa Viskovic je bez konkurencije, covjek bas poznaje ovaj sport, a i obozava Noleta;)
                            [/quote]

                            Hmm, bice da je bas to ono sto u programu smeta. Nek obozava Tipsarevica, za promenu malo... Tipsa je gotivniji lik.
                            [/quote]
                            A sta fali Novaku,onako objektivno,ako je moguce?!
                            [/quote]


                            Postaje dosadan Novak- vec,... svi samo o njemu pricaju, zanemarujuci kvalitete ostalih tenisera.. Troicki je sve bolji, Tipsarevic bi sa takvom ekipom odavno bio medju prvih 10, npr?
                            Zimonjicevo osvajanje treceg Grand Slam-a niko nije primetio.... Izgleda kao da se tenis u ovoj zemlji poistovecuje sa Djokovicem - niko do tada izgleda za nase igrace nije ni znao...
                            Devojke da i ne spominjem... vidi se koliko su im teme posecene..

                            Comment


                            • #89
                              Re: KOMENTATORI

                              [quote author=Angel link=topic=471.msg16734#msg16734 date=1202603568]
                              [quote author=maximus link=topic=471.msg16732#msg16732 date=1202602574]
                              [quote author=Angel link=topic=471.msg16699#msg16699 date=1202578339]
                              [quote author=Matador link=topic=471.msg16287#msg16287 date=1201997926]
                              Nebojsa Viskovic je bez konkurencije, covjek bas poznaje ovaj sport, a i obozava Noleta;)
                              [/quote]

                              Hmm, bice da je bas to ono sto u programu smeta. Nek obozava Tipsarevica, za promenu malo... Tipsa je gotivniji lik.
                              [/quote]
                              A sta fali Novaku,onako objektivno,ako je moguce?!
                              [/quote]


                              Postaje dosadan Novak- vec,... svi samo o njemu pricaju, zanemarujuci kvalitete ostalih tenisera.. Troicki je sve bolji, Tipsarevic bi sa takvom ekipom odavno bio medju prvih 10, npr?
                              Zimonjicevo osvajanje treceg Grand Slam-a niko nije primetio.... Izgleda kao da se tenis u ovoj zemlji poistovecuje sa Djokovicem - niko do tada izgleda za nase igrace nije ni znao...
                              Devojke da i ne spominjem... vidi se koliko su im teme posecene..
                              [/quote]
                              Po meni,uvijek treba neki vodja,predvodnik,da skrene paznju,da bi drugi bili primijeceni!Da nije konkretno Novak u pitanju,bio bi neko drugi.Postujem tvoje misljenje da ti je dosadan,ali mislim,da nije njega,da bi se na njegovom mjestu neko drugi nasao! ;)

                              Comment


                              • #90
                                Re: KOMENTATORI

                                [quote author=Angel link=topic=471.msg16734#msg16734 date=1202603568]
                                [quote author=maximus link=topic=471.msg16732#msg16732 date=1202602574]
                                [quote author=Angel link=topic=471.msg16699#msg16699 date=1202578339]
                                [quote author=Matador link=topic=471.msg16287#msg16287 date=1201997926]
                                Nebojsa Viskovic je bez konkurencije, covjek bas poznaje ovaj sport, a i obozava Noleta;)
                                [/quote][/quote]
                                A sta fali Novaku,onako objektivno,ako je moguce?!
                                [/quote][/quote]

                                Angel skroz si u pravu...Viskovic je postao skoro pa zaslepljen pojavom Novaka Djokovica,pa je u petak kad je prenosio DC bio skoro mrtav ladan,kao da je igrala neka druga reprezentacija,a ne mi...a danas kad je video Djokoivca,ponovo je bio u svom elementu ...ja licno smatram da je on prestao da bude objektivan komentator
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X