Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: KOMENTATORI

    [quote author=BEST link=topic=471.msg16028#msg16028 date=1201529130]
    Ako moze , bilo bi lepo da se ovde prica o komentatorima

    Hvala
    [/quote]

    Da li bi BEST, kao jedan od sluzbenih komentatora SK-a mogao dati svoje vidjenje da li se moze postaviti neka granica iznad koje komentatori ne bi trebali prelaziti iako se radi o matchevima izmedju domacih i "stranih" tenisaca, pa da svi budu koliko toliko zadovoljni? Mislim da je potpuno normalno da se malo navija za tenisaca iz svoje zemlje, da je patriotizam ponekad tesko zadrzati, ali ima li nacina da se emocije obuzdaju, barem toliko da to drugoj strani ne zasmeta?

    Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru!

    Comment


    • #62
      Re: KOMENTATORI

      [quote author=BEST link=topic=471.msg16028#msg16028 date=1201529130]
      Ako moze , bilo bi lepo da se ovde prica o komentatorima

      Hvala
      [/quote]




      Comment


      • #63
        Re: KOMENTATORI

        Da li bi BEST kao sluzbeno lice na SK ikako mogao da prenese najsrdacnije pozdrave gospodinu Viskovicu i takodje da mu prenese izraze divljenja moje malenkosti za neverovatno dobre, visokostrucene i nadasve profesionalne komentare teniskih meceva, a tu pre svega mislim na komentare meceva sampiona i ponosa Srbije - Novaka Djokovica?

        Hvala unapred. Puno bi mi znacilo da gospodin Viskovic sazna da ima i onih koji cene njegov stil komentarisanja


        P.S.
        Moli se "kolateralna steta" da se uzdrzi (prepoznace se)

        Comment


        • #64
          Re: KOMENTATORI

          [quote author=mr.gold link=topic=471.msg16033#msg16033 date=1201532225]
          Da li bi BEST kao sluzbeno lice na SK ikako mogao da prenese najsrdacnije pozdrave gospodinu Viskovicu i takodje da mu prenese izraze divljenja moje malenkosti za neverovatno dobre, visokostrucene i nadasve profesionalne komentare teniskih meceva, a tu pre svega mislim na komentare meceva sampiona i ponosa Srbije - Novaka Djokovica?

          Hvala unapred. Puno bi mi znacilo da gospodin Viskovic sazna da ima i onih koji cene njegov stil komentarisanja


          P.S.
          Moli se "kolateralna steta" da se uzdrzi (prepoznace se)
          [/quote]

          Comment


          • #65
            Re: KOMENTATORI

            Da li bi BEST, kao jedan od sluzbenih komentatora SK-a mogao dati svoje vidjenje da li se moze postaviti neka granica iznad koje komentatori ne bi trebali prelaziti iako se radi o matchevima izmedju domacih i "stranih" tenisaca, pa da svi budu koliko toliko zadovoljni? Mislim da je potpuno normalno da se malo navija za tenisaca iz svoje zemlje, da je patriotizam ponekad tesko zadrzati, ali ima li nacina da se emocije obuzdaju, barem toliko da to drugoj strani ne zasmeta?

            Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru!

            Postoji nacin i trebalo bi da postoji granica. To je stvar svakog komentatora, kako ce raditi prenose . Patritizam je nezgodna stvar. Moze da se shvati na mali milion nacina.
            Znate vec kako. Svako moze,sto se ovog foruma tice, da shvati patriotizam kako zeli . Neki vole Anu a ne vole Noleta , neki vole JJ a ne vole Anu, Janka itd
            Ne voleti nekoga ne podrazumeva mrzeti ga - MISLIM DA JE TO NAJBITNIJA STVAR


            Granica mora da postoji, slazem se . Ne vidim nista lose u tome da se komentator navija za domaceg tenisera ukoliko to navijanje ne prelazi granice dobrog ukusa.
            Sve ostalo preko toga i nije komentarisanje nego navijanje.




            Za Biljanu i Mr.Gold-a - Prenecu kolegi Viskovicu vase pohvale , kao sto sam mu preneo i negativne kritike.


            BEST

            Comment


            • #66
              Re: KOMENTATORI

              Da, ali nazivanje devojke jednog od tenisera debelom , bez razloga vredjati njen izgled svakako prelazi sve moguce granice. Naravno to nije radio Viskovic vec onaj Jovan. Ne znam koja je poenta sto njega zovu, dovoljan je sam Viskovic.

              Comment


              • #67
                Re: KOMENTATORI

                [quote author=moya link=topic=471.msg16052#msg16052 date=1201541371]
                Da, ali nazivanje devojke jednog od tenisera debelom ,
                [/quote]
                zar nije? bas je slank. pa to nije vredjanje njenog izgleda vec konstatacija. ako njoj ne smeta sto je takva ne vidim razlog sto bi tebi smetalo komentarisanje doticnog gospodina i ajde ne pravi od sebe andjela cuvara kao da nikada u svom zivotu nisi dao isti ako ne i gori komentar o nekom bucku ili bucki.
                Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                madden balkanska liga

                Comment


                • #68
                  Re: KOMENTATORI

                  jos jednom da pohvalim tandem od juce
                  Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                  madden balkanska liga

                  Comment


                  • #69
                    Re: KOMENTATORI

                    [quote author=dr.dule link=topic=471.msg16055#msg16055 date=1201546988]
                    [quote author=moya link=topic=471.msg16052#msg16052 date=1201541371]
                    Da, ali nazivanje devojke jednog od tenisera debelom ,
                    [/quote]
                    pa to nije vredjanje, to je samo opis fizickog izgleda doticne devojke i ako njoj ne smeta sto je takva ne vidim razlog sto bi tebi smetalo.
                    [/quote]

                    Evo, doktore reci cu ti ja

                    Zato sto je malo razboleo glavicu u svojoj opsednutosti teniserom cije ime, by the way, ne sme ni da izgovori. Valjda iz strahopostovanja, sta li

                    Znaci ne dirati coveka, jer cini odlican tandem sa Viskovicem

                    A to sto je debela?!
                    Pa sto jede toliko?

                    Uzgred budi receno, jel moze neko da mi pojasni na kojeg je tenisera opsednuti moya mislio?

                    Comment


                    • #70
                      Re: KOMENTATORI

                      Naivni Golde,u pitanju je Federer ;)..Sigurna sam da nisi znao ;)...A,inace nutricionizam,pedikir,manikir,noktici,dijeta ???....Joca i Visko su se malo izgubili u zaru navijanja ;D...A mozda je i to tenis,a mi nismo znali ???..Sigurna sam da ce Mirka poslusati njihove dobronamerne savete..Ja sam gotovo sigurna da je do sada sama kuci,grickalicom,rezala sebi nokte,pa mora da je , veoma srecna zbog ovog saznanja i bice veoma zahvalna Joci i Visku na istom!! ;D..A i smrsace,samo za Jocin ukus....

                      Comment


                      • #71
                        Re: KOMENTATORI

                        [quote author=elena link=topic=471.msg16058#msg16058 date=1201549030]
                        Naivni Golde,u pitanju je Federer ;)..Sigurna sam da nisi znao ;)...A,inace nutricionizam,pedikir,manikir,noktici,dijeta ???....Joca i Visko su se malo izgubili u zaru navijanja ;D...A mozda je i to tenis,a mi nismo znali ???..Sigurna sam da ce Mirka poslusati njihove dobronamerne savete..Ja sam gotovo sigurna da je do sada sama kuci,grickalicom,rezala sebi nokte,pa mora da je , veoma srecna zbog ovog saznanja i bice veoma zahvalna Joci i Visku na istom!! ;D..A i smrsace,samo za Jocin ukus....
                        [/quote]

                        Aaaaa Mirka je u pitanju
                        Pa da ti kazem. Malo vezbe bi joj dobro doslo

                        Comment


                        • #72
                          Re: KOMENTATORI

                          Da, svi to nekada kazemo u zivotu ali on je bio na televiziji. Upravo to je problem, ta potreba da se i kada pobedjuje nas teniser, i njihov favorit, PONIZI protivnik i svi koji su povezani sa njim. Nije dovoljno sto gubi nego ga jos treba i ispljuvati i ismevati. :o Ma Jovan je olicenje pripadnika Djokovic klana, samo me cudi sto ga ne vode sa sobom, da im se nesto nije zamerio pa sad pokusava da se iskupi. ;D ;D ;D ;D

                          Comment


                          • #73
                            Re: KOMENTATORI

                            [quote author=moya link=topic=471.msg16069#msg16069 date=1201553715]
                            Da, svi to nekada kazemo u zivotu ali on je bio na televiziji. Upravo to je problem, ta potreba da se i kada pobedjuje nas teniser, i njihov favorit, PONIZI protivnik i svi koji su povezani sa njim. Nije dovoljno sto gubi nego ga jos treba i ispljuvati i ismevati. :o Ma Jovan je olicenje pripadnika Djokovic klana, samo me cudi sto ga ne vode sa sobom, da im se nesto nije zamerio pa sad pokusava da se iskupi. ;D ;D ;D ;D
                            [/quote]

                            Zato sto pricas neistine, kazna

                            Comment


                            • #74
                              Re: KOMENTATORI

                              Vidim da neki imaju puno razumevanje za Viskoviceve komentare, okej, ali onda imajte razumevanja i kada vam to ne odgovara, mislim na komentare Wilandera ;)

                              Comment


                              • #75

                                Comment

                                Working...
                                X