Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KOMENTATORI

    Skroz ste pormasili temu,ovde bi trebalo da pricamo o komentatorima,a o Djokovicu pricajte na njegovoj temi.
    Inace,drago mi je sto sam i ja po nekim kriterijumima ovde,ispala nenormlana.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Re: KOMENTATORI

      @shexpir
      Eto,ne moram da se izvinjavam Pedji...Veruj,sve sto kazem,prvo proverim,pa tako i ovo sa spanskom stampom,koju sam prethodno prelistla na netu,pa tek onda postovala komentar...Nadam se da smo se razumeli 8)

      Comment


      • Re: KOMENTATORI

        [quote author=Biljana link=topic=471.msg18815#msg18815 date=1206446264]
        .

        [/quote]Biljana

        Comment


        • Re: KOMENTATORI

          [quote author=crystal link=topic=471.msg18878#msg18878 date=1206483932]
          [quote author=Biljana link=topic=471.msg18815#msg18815 date=1206446264]
          .

          [/quote]Biljana


          [/quote]
          A mozes li meni,molim te,objasniti,sta "radis" kad se vec ne divis? I da se razumijemo,u potpunosti se slazem sa Biljaninim postom,osim sto bih umjesto rijeci "diviti" ja licno upotrijebio "postovati",ali sustina bi ostala ista.
          I ne bih da ti pametujem,nije to moj posao..ali zar nije nekulturno postaviti takav emoticon? ???

          Comment


          • Re: KOMENTATORI

            [quote author=maximus link=topic=471.msg18882#msg18882 date=1206484417]
            [quote author=crystal link=topic=471.msg18878#msg18878 date=1206483932]
            [quote author=Biljana link=topic=471.msg18815#msg18815 date=1206446264]
            .

            [/quote]Biljana





            [/quote]
            A mozes li meni,molim te,objasniti,sta "radis" kad se vec ne divis? I da se razumijemo,u potpunosti se slazem sa Biljaninim postom,osim sto bih umjesto rijeci "diviti" ja licno upotrijebio "postovati",ali sustina bi ostala ista.
            I ne bih da ti pametujem,nije to moj posao..ali zar nije nekulturno postaviti takav emoticon? ???
            [/quote]

            Ja sam takodje nenormalna po ovom kriterijumu. A sto da mu se divim? Sorry sto Djokovicevo foliranje kod nekih ne prolazi

            Smesno je od tebe procitati komentar o kulturi i nekulturi. Kakvo licemerje

            Comment


            • Re: KOMENTATORI

              [quote author=angelnfs4 link=topic=471.msg18887#msg18887 date=1206484998]
              [quote author=maximus link=topic=471.msg18882#msg18882 date=1206484417]
              [quote author=crystal link=topic=471.msg18878#msg18878 date=1206483932]
              [quote author=Biljana link=topic=471.msg18815#msg18815 date=1206446264]
              .

              [/quote]Biljana






              [/quote]
              A mozes li meni,molim te,objasniti,sta "radis" kad se vec ne divis? I da se razumijemo,u potpunosti se slazem sa Biljaninim postom,osim sto bih umjesto rijeci "diviti" ja licno upotrijebio "postovati",ali sustina bi ostala ista.
              I ne bih da ti pametujem,nije to moj posao..ali zar nije nekulturno postaviti takav emoticon? ???
              [/quote]

              Ja sam takodje nenormalna po ovom kriterijumu. A sto da mu se divim? Sorry sto Djokovicevo foliranje kod nekih ne prolazi

              Smesno je od tebe procitati komentar o kulturi i nekulturi. Kakvo licemerje
              [/quote]
              ZASTO?!

              Comment


              • Re: KOMENTATORI

                E,forumasi moji,'ajmo malo o komentatorima!!??Ovo je njihova tema,no? ;)

                Comment


                • Re: KOMENTATORI

                  Poz za sve komentatore...

                  Comment


                  • Re: KOMENTATORI

                    Pozdrav za Aleksandra Dzankica.

                    Comment


                    • Re: KOMENTATORI

                      @ maximus

                      Ovo je skroz OFF TOPIC, al pogledaj recenicu ispod svog avija, mozda i ukapiras

                      Comment


                      • Re: KOMENTATORI

                        [quote author=angelnfs4 link=topic=471.msg18887#msg18887 date=1206484998]
                        [
                        Smesno je od tebe procitati komentar o kulturi i nekulturi. Kakvo licemerje
                        [/quote]

                        Comment


                        • Re: KOMENTATORI

                          [quote author=moya link=topic=471.msg18900#msg18900 date=1206486110]
                          Pozdrav za Aleksandra Dzankica.
                          [/quote]

                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: KOMENTATORI

                            [quote author=angelnfs4 link=topic=471.msg18901#msg18901 date=1206486143]
                            @ maximus

                            Ovo je skroz OFF TOPIC, al pogledaj recenicu ispod svog avija, mozda i ukapiras
                            [/quote]

                            Kakve veze moja recenica ima sa onim sto ja pisem svima Vama?!Ja ne znam da sam ja ikoga uvrijedio svojim postovima,a da ne pricam o tome da sam nekoga nazvao licemjerom?Razmisli malo o tome,mozda ti ukapiras o cemu ja pricam! ;)

                            Comment


                            • Re: KOMENTATORI

                              Ala se primate...kao tetke neke!
                              Ovo je tema za komentatore, nije tema "Bilja za predsednika"...svasta sa vama


                              Dzankicu, najbolji si! Samo nastavi tako!






                              Comment


                              • Re: KOMENTATORI

                                poslato: Januar 22, 2008, 07:32:08 pm


                                ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                Bez ikakve zelje da bilo koga napadam ili branim,
                                zamolio bih da se ubuduce teme koje se odnose na druge stvari a u okviru
                                teniskog foruma budu upravo tamo a ne u temi KOMENTATORI.

                                Ljudi koji rade prenose teniskih meceva na SK mogu ukoliko zele,
                                da procitaju postove o svom radu.Tu nema nikakve zamerke,
                                ne ulazimo u to ko se kome dopada a ko ne, i zbog cega.


                                Ponavljam po ko zna koji put da je to vase misljenje
                                i mi ga poshtujemo slagali se ili ne sa istim.


                                Vi postujte onako kako mislite i niko vam nece nista lose reci.
                                Uostalom na to ni nemamo pravo
                                .

                                Sem naravno, kada se prekrse pravila foruma a toga je ovde bilo.
                                Lako je utvrditi ko i kako ali ajde da probamo da zaboravimo na to,
                                ili barem da pokusamo...

                                Ako moze...


                                HVALA PUNO

                                BEST

                                Comment

                                Working...
                                X