Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Re: Rukomet

      Malo na kraju zasrasmo,ali dobro,moze se dobiti ovo,kakvu levicu ima Vujin.ZVER!!!
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Re: Rukomet

        Taj mali Alzir je uzeo Rumune 15:14,samim tim mi smo vec u drugog krugu.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Re: Rukomet

          Dobro je.....nismo pobedili ali smo se borili dostojanstveno...jbg,Danci jesu bolji nema tu sta,ali ja sam ocekivao da ce ih malo slabije ici,medjutim igrali su kao ludi,Hansenu je sve ulazilo i sa takvim raspolozivim igracima nismo imali sanse....sledeci mec protiv Hrvata,pa ja mislim da mozemo dobiti,sto da ne,ako prikazemo ovakvu igru mislim da imamo realne sanse za tako nesto.
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Re: Rukomet

            Odlicna igra do 50. minuta,ali ne igra se rukomet 50 minuta $JS}|
            Pravo je cudo sa ovakvom igrom dati Dancima 27 golova,nema igre na krila,nema akcija,samo bekovi se dizu na sut,a oni su fenomenalni mora se raci,mada to mora stati,kao sto je i stalo vidjeli smo,ne moze se stalno pogadjati sa 9 metara!Dobar je i Toskic bio na pivota!Stanic branio sto se braniti moze,ali tri igraca igraju,tri beka i to je to,dok Danci imaju ulaze,imaju krila,imaju pivota,imaju Hansena na beku,moderan rukomet!
            sigpic

            Comment


            • Re: Rukomet

              Ma brate nisu oni stajali uopste,pa ovaj Hansen se izdigne i to je to,otezano je svakako to sto imaju veci autoritet kod sudija pa im malo i popustaju,mogo se stvari mora uklopiti da se dobije SILA kao sto je Danska
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Re: Rukomet

                Nisam ja ni ocekivao pobjedu,ali na kraju je 8 razlike ipak previse!Hansen je strasan igrac,ali daj neka stave flastera na njega,kad se god digne na sut da gol,Lindberg sam na krilu 10 puta(kako lici na Majkl Dzej Foksa sto je ono $#^%RT )
                sigpic

                Comment


                • Re: Rukomet

                  Steta sto nismo iskoristili onaj zicer za 2 gola razlike.

                  Comment


                  • Re: Rukomet

                    Tako se igra bre !!!!!


                    Srcano nema sta,koliko samo Bojinovic znaci ovoj reprezentaciji psiholoski,to nije normalno


                    IDEMO DO POBEDE!!!
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Re: Rukomet

                      Hrvati nisu ni pola od onog tima sto je harao. Trebalo bi to iskoristiti.
                      Don't mess with The Man of Steel!

                      Comment


                      • Re: Rukomet

                        Samo treba nastaviti tako,svaka im cast na igri.Vrlo bitna stvar je da igramo sve bolje iz meca u mec.Ovo prvo poluvreme je jos bolje nego ono protiv Danaca,a sad smo videli da imamo krila samo ih ne koristimo dovoljno.

                        MOMCI SRECNO!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Rukomet

                          Dobri smo za sada.Odlicna igra.Samo tako momci... #$&+|r #$&+|r
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Re: Rukomet

                            Dobra igra,Hrvati su do sad na prvenstvu pojacavali kako bi se utakmica blizila kraju,izdrzati sigurno jak pritisak i da se proba do pobjede!
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Rukomet

                              Odlicna igra prikazana u 1. poluvremenu. Bravo! &8@^J

                              Comment


                              • sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X