Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Madjari ne mogu vise od 6.mesta realno...Steta sto igramo u BG-u,ali to je najvise zbog toga sto pionir prima duplo vise gledalaca od Caira,iako je tamo generalno atmosfera mnogo bolja
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Originally posted by Dacha View Post
      Glupo je sto nema 1/4 finala,to me je oduvek nerviralo na rukometnim prvenstvima.

      A ovo sam upravo nasao

      Belgrade - Serbia
      Nis - FYR Macedonia
      Novi Sad - Hungary
      Vrsac - Croatia


      Ove repke sigurno igraju u ovim gradovima ;)

      Znachi Dule gledaces Makedonce ;)
      To je ovo:

      As hosts, Serbia are entitled to assign one team to each group.

      Tako smo izgleda rasporedili... Bilo bi svašta da su Hrvati u Nišu

      A stvarno je paklena konkurencija. Biće žestoko!

      A ne znam u drugoj rundi gde se igraju mečevi? Da li svi u Areni
      Last edited by Il Capitano; 13-06-11, 12:01.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Krle evo pokušao sam da nadjem za tebe taj info ali ne mogu nikako ali znam od prosli godina da je se druga runda igrala u dva grada a polufinale u najvecoj areni
        Jakosne grupe:
        Prva:Francuska, Hrvatska, Njemačka i Poljska
        Druga: Danska, Norveška, Švedska i Mađarska
        Treća:Srbija, Island, Španija i Češka
        Četvrata:Slovenija, Rusija, Makedonija i Slovačka

        Kao većina ljudi i novinara postavit cu pitanje zasto Njemačka u prvoj jakosnoj? Prije njih su to zaslužili Danska, Španija i Island. Jasno mi je da rasturaju u klubskom rukometu ali se to ne pika za repke.
        Last edited by danijelkr; 13-06-11, 15:23.

        Comment


        • Danijel našao sam ;) U Novom Sadu i Beogradu (Arena) će se igrati druga runda...

          http://www.mondo.rs/s208952/Ostali%2...li_Hrvate.html

          A stvarno čudno za Nemce prvi šešir, nisu oni nešto zadnjih godina... Danska sigurno zaslužuje da bude u 1. šeširu. Oduševljavaju me kako igraju, moderan rukomet... Mikel Hansen je životinja od igrača. A imaju još kvalitetnih igrača, a i selektora koji već dugi niz godina vodi ekipu...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Hvala Krle

            Danci su pored Francuske najbolji ali ipak još moraju raditi da bi vanzemaljce stigli. Ovaj sada trener ih vodi ja kako znam od 2001 godine, on je bio trener ženske reprezentacije i sa njima je osvojio sve pa ga onda prebacili da vodi mušku i tu je uspješan. Te 2001 su igrali sa nama baraz za euro i u prvom mecu smo ih dobili 1 razlike a onda karaona u Danskoj kada su nam Hasanefendić(selektor) i Maglajlija u prvi 15 minuta dobili crvene.

            Na ovom prvenstvu mogli bi ste vi iznenaditi samo da ne bude neki problema u ekipi jer ja od kada pratim rukomet uvjek ste imali problema u ekipi oko bezveze stvari.

            Comment


            • Kapaciteti dvorana se ne poklapaju.Recimo na sajtu EP-a pise Cair 4000 mesta,a ovde 7????Isto i za spens i vrsac su povecani,al ne znam gde je tacnije.
              Videcemo kakav ce nam sastav biti,ali ako se zadrze igraci sa ovog,i doda jos neki povredjen igrac,mogo bi se sastaviti dobar tim.Eh da nam je sad Nikolic na centru,sve bi bilo lakse,ovako nam je centar najslabija tacka.Takodje,trebali bi Rnic,Sesum i kompanija da se oslobode,jer tad mogu puno,ali kad izadju nateren kao da imaju neku psihicku blokadu i ne pokazuju ono sto se od njih trazi..Bojinovica odstraniti,mislim da nam nije potreban vise,svaka njemu cast,on nas je vodio i vukao u Hrvatskoj,ali na ovom prvenstvu me razocarao,mnogo je srljao za dzaba...

              Sto se tice rasporedjivanja po sesirima,mislim da su Danci u 2.sesiru jer su imali isti broj bodova sa Rusima u kvalama pa su delili prvo mesto,iako su Nemci imali bod manje,ali su bili prvi u svojoj grupi
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Pa imamo neke šanse za visok plasman jedino jer smo domaćini ;)

                Ovako nema hemija u ekipi, nema timske igre što je žalosno. Nama samo bekovi igraju (čitaj: Vujin i ponekad Ilić)...
                Voleo bih kad bi leteli po terenu ali treba još vremena za to a možda i bolji selektor od Vukovića.

                Ako udjemo u polufinale prezadovoljan sam.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Previse se oslanjamo na individualne kvalitete.Ovo prvenstvo se islo samo na Vujina(Ilic me razocarao),krila su katastrofalno koriscena iako imamo brze i eksplozivne igrace na tim pozicijama(Markovic,Prodanovic,Nikcevic,Kojic).Tak odje i pivota smo koristili slabo ali to je zato sto ni Toskic ni Stojkovic ne mogu da zamene legendu Nikolica...

                  Ali,nosice nas publika,mozemo mi barem 20%vise od svojih mogucnosti uz publiku
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Dragićević bi bio sjajan pivot za nas ali desile su se neke čudne stvari i on ne igra...
                    Mada i Rastko Stojković je prošle godine bio jedan od najboljih strelaca LŠ. Toskić isto solidan sa ogromnim iskustvom...
                    A hteo sam i ja Ratko da se vrat ali jbg... Vuković ga je samo izblamirao ovim pozivom u B tim.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Jesu oni dobri igraci,ne moze im se to osporiti,ali je Nikolic za mene nezamenljiv na toj poziciji!!

                      Sve ce biti jasnije nakon zreba,a po meni idealna grupa je:Srbija,Norveska,Poljska i Slovacka(ili Slovenija)
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Hala Cair ce imati kapacitet od 5000 mesta

                        Comment


                        • Originally posted by Dacha View Post
                          Jesu oni dobri igraci,ne moze im se to osporiti,ali je Nikolic za mene nezamenljiv na toj poziciji!!

                          Sve ce biti jasnije nakon zreba,a po meni idealna grupa je:Srbija,Norveska,Poljska i Slovacka(ili Slovenija)
                          Meni je Nikolić među top 5 pivota nasvijetu sto su igrali a prije njega idu Dragan Škrbić i Senjanin Maglajlija. Za vas po meni je idealna Njemačka(nije to ona Njemačka od prije nekoliko godina kada su igrali finala SP i OI), Mađarska(pa nas su jedva dobili u Visokom), a Slovačka je odličan izbor. Treba te izbjeci ove skandinavce jer imaju jak lobi i mogu vas samo zej..ati.

                          Comment


                          • I ja mislim da su Nemci lakši rivali od Poljaka. A za ove ostale se slažem, idealno bi bilo izvući Norvešku i Slovačku...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Sa Madjarskom ne mozemo igrati,a bez obzira,Nemci su Nemci,sa Poljacima smo igrali i nisu me preterano odusevili sad,matori su a bice jos vise u januaru

                              Norvesku smo vec pobedili na sp 2009,nisu nista specijalno,uz sudijsku pomoc dobijamo lagano
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Ja mislim da sa kim god da igramo, da ce samo protiv Hrvata da bude puna hala Pionir.
                                Ne igraju Poljaci nista posebno.U poslednjoj utakmici se provukli protiv nas.Ili oni ili Nemci, meni je svejedno.

                                Comment

                                Working...
                                X