Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Rukomet

    Jos minut do kraja.

    Comment


    • Re: Rukomet

      Ne verujem sta smo u stanju da propustimo $%&RQa


      Ovo mogu samo Srbi,upamtite to
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Re: Rukomet

        Podela bodova, 24-24.

        Comment


        • Re: Rukomet

          Svaka cast momcima,remi sa 2. ekipom sveta je pokazatelj da smo sve bolji i u rukometu i da imamo dobru reprezentaciju.Imali smo sansi i za pobedu,nazalost nismo ih iskoristili.U 2. fazi nas cekaju Poljska,Svedska i Argentina ili Koreja.Iz meca u mec igramo sve bolje,sad dobiti Rumune pa nastaviti kako valja.
          sigpic

          Comment


          • Re: Rukomet

            Samo se nadam da nece psiholoski pasti posle ovakve utakmice,ali mi smo vec prosli dalje,ipak treba protiv Rumuna igrati kako treba,lepo bi bilo pobediti..a onda u drugi krug idemo sa ciljem da ostvarimo jednu pobedu i ako moze neki neresen rez.da bi se borili za plasman od 5-8 mesta ili 7-8,ne znam kako to ide
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Re: Rukomet

              Svaka cast momcima na borbenosti do samog kraja, mogli smo do pobede ali i ovo je fantastican rezultat #$&+|r
              sigpic

              Comment


              • Re: Rukomet

                Prva 2 idu u polufinale,3. se bori za 5. mesto,a 4.za 7. itd.

                Ne vidim sto bi pali psiholoski,svi su predvidjali pobedu Hrvatske,sjajno su odigrali i treba da budu zadovoljni.Sad dobiti Rumune,a u 2. fazi bi trebalo 3.ekipu iz one grupe da dobijemo,a videcemo sta ce biti sa Svedskom i Poljskom.
                sigpic

                Comment


                • Re: Rukomet

                  Bravo momci,nadigrali ste Hrvate,unistili ste ih sa krila,deset golova sa krila je bilo,meni je ovo za vjerovali ili ne rubriku,ako se sjetimo par prosli takmicenja.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Re: Rukomet

                    Ali caniggia nije lako voditi sa 2 razlike na 3 minuta do kraja,a onda smo strepeli za nereseno,cak nas je Bog pogledao kod ove stative.....A ja sam rekao da do ovoga moze doci a ti mi mando pricas da se uozbiljim $#^%RT
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Re: Rukomet

                      Pa da,ali opet su odlicno odigrali,treba da budu zadovoljni i cini mi se da jesu.Konacno su uspeli da odigraju celu utakmicu na nivou.Igramo sve bolje i bolje,sad se ceka koliko ce ko bodova nositi iz ove 2 grupe.Poljaci za sada imaju 2 boda i igraju sa Svedskom sutra,Argentini je dovoljan bod protiv Cilea za prolaz,a Koreji treba pobeda i poraz Argentine.Ako prodje Argentina,imaju 2 boda jer su dobili Svedsku,ako prodje Koreja,Svedjani imaju 2 boda.Kod nas Danci imaju 2,mi i Hrvati po jedan i ceka se njihov medjusobni mec.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Rukomet

                        Dacho,budi i dalje neozbiljan.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Re: Rukomet

                          Videli smo da mozemo sa jacim ekipama da igramo.Svedjani igraju dosta promenljivo,Argentinu ili Koreju bi trebalo da dobijemo,a videcemo sta ce biti sa Poljacima.Mozemo 2,mozda cak i sve 3 pobede zabeleziti u 2. fazi ukoliko nastavimo ovako.Vrlo je bitna stvar da je forma u usponu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Rukomet

                            Ma onaj retardirani Curkovic je sve zasr'o, jeste jak, ali sta kad je malouman. Lepo se kaze um caruje, snaga klade valja.
                            Imamo 2 razlike na 4-5 minuta do kraja, Hrvatima sudije digle ruku za pasivan napad, covek pravo Balicu u facu na 15 metara od gola. #%d* #%d* #%d* #%d* #%d*
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Re: Rukomet

                              Idiot2

                              Uraditi tako nesto u potpunoj nemoci protivnika, moze samo onaj koji igra bez mozga. Zato i igra odbranu, Ne daj Boze da nam igra u napadu.
                              Rnic, Sesum, Vujin, kakva ce to mocna bekovska linija da bude. Svaki ima top u ruci &8@^J

                              Zasto ne igraju Nenadic i Andjelkovic, ako ima bolje upucenih.
                              Don't mess with The Man of Steel!

                              Comment


                              • Re: Rukomet

                                Kad se ovako igra ne moze se nista zamjeriti,borbeno,brzo i sto je najvaznije ne samo preko bekova,bilo je akcija,krila proigravana!Curkovic je ispao debil,onaj krvnicki prekrsaj,a vec je bio pasivan napad za Hrvate,da tu glupost nije napravio i pobjeda bi dosla.Moze ova reprezentacija,dje bi im kraj biokad bi svaki mec ovako igrali...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X