Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa nece valjda odgoditi Regionalnu Ligu , valjda ce naci sponzora iako ce to biti jako tesko Kakva neodgovrnost , a sta drugo da ocekujemo
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Partizan pobjedio danas AEK 26:25, sutra igraju protiv pobjednika Tatran - Porto i tu su im male sanse, ali obezbjedili su EHF kup.

      Comment


      • Ulazimo u Ligu Sampiona , ne brini se
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Ulazimo u Ligu Sampiona , ne brini se
          Nada zadnja umire, ali bas su male sanse Tatran je domacin a i najjaca ekipa u ovoj kval. grupi, jedino ako Strahinja Milić ne poludi. Taj me golman najvise posjeca izgledom na jednog od najbolji golmana na Svijetu Arpada Šterbika, umjecem isto tako.

          Comment


          • Kad bolje razmislim, vise cemo dogurati u EHF Kup.Ovako u LS imacemo 10 poraza s obzirom s kim cemo igrati u grupnoj fazi.

            Comment


            • Evo pobjedi Porto Tatrana, ja glupana pred kraj da izjednace oni ne znaju kome da dodaju loptu i izgubise. Partizan igra(ako ispadne) u EHF sa pobjednikom HC "Olimpus-85-USEFS"/OCI/Limburg Lions. Valjda sam ovo dobro napisao jer sad mi nije jasno 3. iz grupe gdje ide, jer ako nigdje ne ide sto se igra ikako sutra utakmica.

              Comment


              • Jos malo pa Partizan u Ligi Šampiona, +6 do kraja 14 minuta. Razbili su odbranu Porta.

                EDIT: Partizanova grupa je sljedeća Montpellier, AG Kobenhavn, THW Kiel, Ademar Leon i Pick Szeged. 10 sjajni utakmica od koji se može dosta zaraditi, a uspjeh je nerealno ocekivati. Ucesnici iz SEHA-e u LŠ su Bosna, Zagreb, Partizan i Metalurg.
                Last edited by danijelkr; 04-09-11, 18:27.

                Comment


                • Jeasm ti rekao da ce Partizan uci , +7 na kraju , svaka cast , osvajamo Ligu Sampiona
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Jeasm ti rekao da ce Partizan uci , +7 na kraju , svaka cast , osvajamo Ligu Sampiona
                    Sad ti ne smije reci da necete jer mozda onda osvojite . Samo su me iznenadili a najbolji su bili Maksic bivsi igrac banjaluckog Borca i Mandic. Treba priznati da je Porto bi oslabljen kad im je Roža dobio crveni i previse su pocijenili Partizan,

                    Comment


                    • Originally posted by danijelkr View Post
                      Sad ti ne smije reci da necete jer mozda onda osvojite . Samo su me iznenadili a najbolji su bili Maksic bivsi igrac banjaluckog Borca i Mandic. Treba priznati da je Porto bi oslabljen kad im je Roža dobio crveni i previse su pocijenili Partizan,
                      Inace Mladjo Mandic je od mog ujaka kum pa ga i mi zovemo kum , od njegovog brata , Vlado je sin ... Bio sam sa Vladom vise puta ali mnogo vise sam dobar sa Momom , sinom od Mladja , on igra u Francuskoj rukomet , igrao je u BiH , u Francuskoj igra solidno , a pred punim pionirom svi ce se izgubiti Osvajamo LS
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Inace Mladjo Mandic je od mog ujaka kum pa ga i mi zovemo kum , od njegovog brata , Vlado je sin ... Bio sam sa Vladom vise puta ali mnogo vise sam dobar sa Momom , sinom od Mladja , on igra u Francuskoj rukomet , igrao je u BiH , u Francuskoj igra solidno , a pred punim pionirom svi ce se izgubiti Osvajamo LS
                        Partizan je do sada igra na Banjici, mozda sad predju u Pionir, ako ne bude ispanjavala uslove dvorana na Banjici

                        Comment


                        • Ja sam cuo da ce se igrati u Pioniru ako udjemo u Ligu Sampiona
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Uz dobar marketing da Partizan pred prepunim PioniromPartizan doceka sve rivale.Uspeh bi bio da se protiv Segeda izvuce bod.Ostali rivali su mnogo jaci od Partizana i uspeh ce biti ako ne padne debakl.

                            Comment


                            • Evo Partizanov direktor rekao da ovaku SEHA ligu nece igrati sto je po meni ispravna odluka, jer su organizator slagali sve ekipe. Prvo kada je Rukometni savez BiH našao sponzora u vidu Erste banke, hrvatski klubovi se nisu slozili i to je bilo prvo prologiranje SEHA lige, zatim oni nalaze kako su tad tvrdili boljeg sponzora i postavili uslove za timove koji se samo vidjaju na SP i EP, a to su kapacitet 2000 mjesta, tarafleks(Španci u pojedinim tekmama LŠ nisu stavljali ovo govno), LED ekrani(u kojoj ovo ligi ima, osim Njemačke), budžet visi od 1000000 € i klimatizacija i sada kad nisu nasli sponzora govore kako to ne treba 7 dana prije pocetka lige. Svi su to klubovi napravili, znam da je u Ljubuškom ispunjen svaki zahtjev, Bosna to odavno ima i Borac takodjer. Ovo je smiješno, pa Zvezda je dovela 12 novi igraca, Metalurg je toliko potrosio puno para. Pojedini igraci nisu dolazili da igraju domaca prvenstva vec tu regionalnu ligu jer bi utakmice bile na visokom nivou.

                              Kako stvari stoje jos jedan pokušaj rukometne regionalne lige je propao. Nadam se da ce se nesto popraviti i da se pocne igrati.

                              Comment


                              • Ja sam cuo na SOS kanalu da ce Partizan u slucaju da udje u LS dovesti 5 proverenih igraca... Da vidimo sada,samo da ne bude kao sa Djuricem u fudbalu

                                Comment

                                Working...
                                X