Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izvčeni su parovi final4 koji ce se odrzati od 28. do 29. Maja u Kelnu a sastaju se:

    Rhein Neckar Löwen (GER) vs. FC Barcelona-Borges (ESP)

    Renovalia Ciudad Real (ESP) vs. HSV Hamburg (GER)

    Comment


    • Zanimljivi dueli.Vicesampion protiv sampiona ce u finalu igrati protiv boljeg u duelu sampiona i vicesampiona.
      Navijam za prolazak nemackih klubova, pa da bude pravi praznik rukometa za celu Nemacku.
      Navijam za RNL zato sto im se tim raspada, pa ajde barem da se oproste od tima sa nekom titulom ili finalom.

      Comment


      • Sto se tice klupskog rukometa Njemci su najaci evo i u ostalim kupovima imaju finaliste a u EHF kupu se igra njemačko finale. Moje simpatije su prema Špancim.
        Treba napomenuti da je Lowen došao do final4 iz predturnira koji se igrao prije grupne faze.
        Originally posted by Maric91 View Post
        Navijam za RNL zato sto im se tim raspada, pa ajde barem da se oproste od tima sa nekom titulom ili finalom.
        Nisam upucen u vezi ovog sto si napisao, može li malo više infa jer me bas zanima.

        Comment


        • Cuo sa da Olagur Stefanson prelazi u Kopenhagen i pominje se da ce pola ekipe da napusti RNL.I da su jos dvojica sigurna u odlazak iz RNL.Ako sam dobro razumeo komentatore arene sport napustaju tim zbog trenera.Provericu sutra sta se sve to desavalo u RNL u poslednje vreme oko odlazaka igraca kako bih dobio konfirmaciju ovoga sto sam cuo.Medju njima nije Zarko Sesum koji ce sigurno igrati i sledece sezone.
          Last edited by Ricma; 02-05-11, 18:47.

          Comment


          • Ja mislio finansije u pitanju jer oni imaju vlasnika koji je bas bogat(sin od vlasnika Hofenhajma). Šteta ako je to istina jer su bas fina ekipica postali. Hvala na infu.

            Comment


            • Evo sad sam provjerio do kad imaju ugovore svi igraci Lowena i igraci kojima istice ugovor na kraju sezone su(30.06.2011):
              Golmani: Szmal, Rominger
              Igraci: Tkaczyk, već ga je spomenuo Maric91 i Stefanson
              Ovi ostali su bar godinu dana vezani ugovorima ali ova dva poljaka ako im odu veliki je gubitak

              Comment


              • http://www.handball-planet.com/2011/...ag-copenhagen/
                Nije lako navijacima RNL.
                http://www.handball-planet.com/2011/...ainst-nielsen/

                Comment


                • Loše vijesti za RNL jer ako odu još ova dvojca to znači 4 veoma bitna igraca.

                  Jedna lijepa vijest za Rukometni savez BiH. Bosna i Hercegovina biće domaćin Svjetskog rukometnog prvenstva 2013. godine za igrače do 21 godine.

                  Comment


                  • Evo raspored final4 u Kelnu sa EHF stranice
                    Semifinal 1
                    Rhein-Neckar Löwen (GER) vs. FC Barcelona Borges (ESP)
                    Saturday, 28 May 2011, 15:15 hrs (local time)

                    Semifinal 2
                    Renovalia Ciudad Real (ESP) vs. HSV Hamburg (GER)
                    Saturday, 28 May 2011, 18:00 hrs (local time)

                    MATCH SCHEDULE DAY 2
                    3rd/4th match
                    Loser Semifinal 1 vs. Loser Semifinal 2
                    Sunday, 29 May 2011, 15:15 hrs (local time)

                    VELUX EHF Champions League Final
                    Winner Semifinal 1 vs. Winner Semifinal 2
                    Sunday, 29 May 2011, 18:00 hrs (local time)

                    Comment


                    • Prve utakmice finala u euro kupovima

                      Kup pobjednika kupova: Tremblay en France - VfL Gummersbach 28:30
                      Čelendžer kup: S.L. Benfica - RK Cimos Koper 27:27
                      EHF kup : Frisch Auf Göppingen - TV Grosswallstadt 23:21
                      Last edited by danijelkr; 15-05-11, 22:37.

                      Comment


                      • Bio sma juce u Hali "Jezero" na rukomet Radnicki-Partizan i Radnicki je po meni lagano pobedio 33-29,sve vreme je imao prednsot veliku od 4-9 poena zasluzena pobeda,ne znam kako je Partizan dobar u ligi,verovatno nisu igrali najbolje sto znaju...
                        Ali kako me je iznervirao onaj sa brojem 13 Radivojevic ili kako god,kapiten cini mi se kao Pit Bull jbt samo bije igrace i sudija nista.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Iznenadio bi me rezultat da je se utakmica igrala malo prije u prvenstvu, a sada je Partizan osvojio titulu, umoran od evropski utakmica(dvije više od Radničkog) i kad sam vidio statistiku oba golmana Partizana imali 8 odbrana sto je današnjem rukometu malo.
                          BICE dokle je Radnički došao u kup takmičenju? Nisam siguran da ce preko prvenstva u Europu.

                          Comment


                          • E ne znam stvarno,znalo se da ce Radnicki dobiti,jer Partizan nije igrao na najvisem nivou...
                            Znam da ce biti tesko da udju u Evropu.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Evo nasao sam. Ispali su u 1/4 finalu od Partizana a kup je osvojio Železničar.

                              Comment


                              • Nazalost F4 Lige Sampiona ce moci da se pamti preko streamova, zato sto je Areni Sport bitniji nas cobanski fudbal u ciju regularnost svako sumnja.
                                Bice prenosa na AS 2, a moci ce da gledaju samo oni koji placaju taj kanal.

                                Comment

                                Working...
                                X