Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rezultati:

    Ciudad pokaza kako se igra najbolji rukomet na svijetu. Arpad Šterbik što stariji to bolji, do ludila je dovodio protivničke igrače večeras.
    Last edited by danijelkr; 22-04-11, 16:15.

    Comment


    • Hamburg razbio Medvede i oni ce sigurno biti drugi ucesnik Final 4 uz Siuad Real.
      Partizanova utakmica je pocela od devet al nemam arenu sport.

      Edit:Pobedili su ih sa 38:24 pa ce revans mec predstavljati samo formalnost.
      Last edited by Ricma; 23-04-11, 20:39.

      Comment


      • Sa zakašnjenjem evo rezultata svi utakmica u euro kupovima ovog vikenda.

        Comment


        • Današnje utakmice u euro kupovima:



          Montpellier je u prvoj utakmici iznenadio Rhein-Neckar Lowen i pobjedio ga na njegovom terenu. Mišljenja sam iako je Montpellier u velikoj prednosti da Lowen može iznenaditi Francuze. Drugi današnji meć je po meni samo formalnost jer teško je danas stići 12 golova zaostatka, mada igrači Hamburga najavljuju da će biti teško u Rusiji.
          Što se Challenge cup-a tice danas bi trebao Cimos da zadrži prednost i udje u finale.
          U kupu pobjednika kupova mogla bi danas biti najzanimljivija utakmica između Tremblay en France i San Antonia. Španci imaju 4 gola prednosti i nije to ekipa od prije nekoliko godina kad su bili među jačim, a u Francusko ekipi su većina domaći igrača sa sjajnim golmanom Draganom Počućom koji je u svojoj karijeri branio i za reprezentaciju BiH i Srbije i još je tu jedan ''francuz'' Semir Žužo. Druga utakmica između Varadara i Gummersbach je formalnost.

          Comment


          • Vujin potpisao trogodišnji ugovor sa Kilom, prelazi najkasnije sigurno naredne godine a možda i ove ako Kil hoće da plati obeštećenje Vezpremu.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by Krle View Post
              Vujin potpisao trogodišnji ugovor sa Kilom, prelazi najkasnije sigurno naredne godine a možda i ove ako Kil hoće da plati obeštećenje Vezpremu.
              Jeste o tome je se pricalo i u grupnoj fazi. On stvarno nije normalan kakav udarac ima, žao mi golmana kad ih pogodi. Evo gledam još uvjek je prvi na listi stijelaca ali sad djeli prvo mjesto sa Gensheimer Uwe-om iz Lowen-a, znači sljedeće sezone će sigurno biti prvi strijelac.

              Comment


              • Zadnje 2-3 sezone je ako se ne varam vodeći strelac LŠ. Jedan od najjačih šutera na svetu, individualan kvalitet mu je besprekoran.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Rajn Nek Leven objasnio u drugom poluvremenu.
                  Zahvaljujuci njihovom golmanu Smalu primili samo 9 golova, al zato su se raspucali u drugom poluvremenu i postigli 19.Nisam ni mislio da ce toliko da budu efikasni nakon prvog poluvremena kada su imali par lose organizovanih napada koje je Montpeljer znao itekako da kazni iz kontri i polukontri.Bojinovic u prvo poluvremenu dao sest golova, u drugom se nije ni video.Solidnu partiju je pruzio Zarko Sesum.Drugi polufinalista je Hamburg.
                  Sutra ocekujem da se Sijudad Realu pridruzi Kil koji juri -2 protiv Barselone na njihovom domacem terenu.

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Rajn Nek Leven objasnio u drugom poluvremenu.
                    Zahvaljujuci njihovom golmanu Smalu primili samo 9 golova, al zato su se raspucali u drugom poluvremenu i postigli 19.Nisam ni mislio da ce toliko da budu efikasni nakon prvog poluvremena kada su imali par lose organizovanih napada koje je Montpeljer znao itekako da kazni iz kontri i polukontri.Bojinovic u prvo poluvremenu dao sest golova, u drugom se nije ni video.Solidnu partiju je pruzio Zarko Sesum.Drugi polufinalista je Hamburg.
                    Sutra ocekujem da se Sijudad Realu pridruzi Kil koji juri -2 protiv Barselone na njihovom domacem terenu.
                    Nisam gledao utakmicu ali predpopstavio sam da ce dobiti jer imaju bolju ekipu od Francuza, a za Kil ja misli da ce biti odlucujuci gol onaj u prvoj utakmici kad su zabili u zadnjim sekundama a i bolja su ekipa po meni.

                    Cimos prosao u finale Challenge Cup izgubili su sa 25:30, ali imali su +7. Znaci Partizan igra sa njima
                    Last edited by danijelkr; 30-04-11, 20:38.

                    Comment


                    • Utakmice kupa pobjednika kupova(1/2 finala)
                      Tremblay en France - Amaya Sport San Antonio 25:21 i prolaz Francuza iako je ukupni rezultat 48:48 zbog više golova u gostima ekipe Tremblay en France.
                      Vardar - VfL Gummersbach 29 - 38.

                      Comment


                      • Originally posted by danijelkr View Post
                        Nisam gledao utakmicu ali predpopstavio sam da ce dobiti jer imaju bolju ekipu od Francuza, a za Kil ja misli da ce biti odlucujuci gol onaj u prvoj utakmici kad su zabili u zadnjim sekundama a i bolja su ekipa po meni.

                        Cimos prosao u finale Challenge Cup izgubili su sa 25:30, ali imali su +7. Znaci Partizan igra sa njima
                        JA se nisam ni nadao da ce da daju vise od pet golova u odnosu na Montpeljer na osnovu toga kada sam ih video kako su lose organizovali napad..Nisam ocekivao da ce tako da padnu u drugom poluvremenu i da ce sve da se svodi na Nikolu Karabatica.Kao sto rekoh Bojinovica nigde i to je jedna od karika koja je nedostajala u drugom poluvremenu.SAmo Karabatic i Akambre odrzavali do 40 minuta i onda RNL posle toga kidao i u napadu i u odbrani.Krila su im bila totalno neupotrebljiva.I dosta lopta su preskli i davali sigurne golove iz polukontre.Luka Karabatic(junak prvog meca) je odigrao skorman mec.Mozda sledece godine i stignu do F4,al otom-potom.

                        Comment


                        • Današnji rezultati:
                          Ciudad Real - Flensburg 21:22
                          Kiel - Barselona 33 :36 , prolazak Barselone zahvaljujući ponajviše Danijelu Šariću ali i lošoj utakmici golmana Kiel-a. Nisu mogli Ilić i Jiha sami protiv Barse.
                          Kup EHF 1/2
                          Grosswallstadt - Lemgo 30:25, prolazak u finale Grosswallstadt-a.
                          Naturhouse La Rioja - Göppingen 32:29, u finale prolazi Göppingen

                          Edit: Benfica - Partizan 33:25 i dalje prolazi ekipa Benfice. Benfica drugi put izbacuje srpski klub, prvi je bio Radnički.
                          Last edited by danijelkr; 01-05-11, 20:34.

                          Comment


                          • Gledao utakmicu i svi su u Barseloni bili raspolozeni.Dobro su rasporedjeni golovi i za nikog igraca iz Barse se ne moze se reci da je odstupao od ostatka ekipe.I u skoro svim revans mecevima je palo vise golova nego u prvim mecevima.Odbrana ko da nije bilo.SAmo me iznenadio ucinak Sijudad Reala u napadu i njihov poraz protiv Flensgurga.Ocekivao sam da ce da ih razbiju.
                            Bice zanimljiv f4 u Kelnu.Buduci sampion i vicesampion Nemacke protiv buduceg sampiona i vicesampiona Spanije.A Partizan me je razocarao, ocekivao sam da ce igrati finale.Benfika opalila jos jedan samar srpskom rukometu.
                            Sledece nedelje se igra nemacki kup pa se ocekuje finale Rajn Nek Leven-Kil posto je Hamburg ispao.

                            Comment


                            • I ja sam očekivao da ce Partizan pobjediti još kad se zna da su u zadnjoj minuti prve utakmice imali +8... ali ako ostane ovakva ekipa na okupu blizu ce biti u regionalnoj ligi sa Zagrebom, Cimosom, Gorenjem, Bosnom, Celjem i sa mađarima, jer kako ja znam ovo je ekipa puna mladi igraca koja još nije sve pokazala.

                              Comment


                              • Kad se igraju finala :

                                2010/11 MEN'S CHALLENGE CUP – FINAL
                                14/15 Maj 2011: S.L. Benfica (POR) vs. RK Cimos Koper (SLO)
                                21/22 Maj 2011: RK Cimos Koper (SLO) vs. S.L. Benfica (POR)

                                2010/11 MEN'S CUP WINNERS' CUP – FINAL
                                14/15 Maj 2011: Tremblay en France (FRA) vs. VfL Gummersbach (GER)
                                21/22 Maj 2011: VfL Gummersbach (GER) vs. Tremblay en France (FRA)

                                2010/11 Men's EHF Cup – Final
                                14/15 Maj 2011: Frisch Auf Göppingen (GER) vs. TV Grosswallstadt (GER)
                                21/22 May 2011: TV Grosswallstadt (GER) vs. Frisch Auf Göppingen (GER)
                                Last edited by danijelkr; 02-05-11, 13:43.

                                Comment

                                Working...
                                X