Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da Hazlem nije toliko propao, pa i da se nadamu necemu

    Comment


    • Originally posted by delgado View Post
      Da Hazlem nije toliko propao, pa i da se nadamu necemu
      Ma gubi Majami 4-1. delgado ajde malo vise optimizma.

      Morace Miller i Shane da pogadjaju sa otvorenih pozicija,a mogao bi i Jones da dobije vise minuta.

      Comment


      • Kako lep prodor, bravo.

        Ova petorka mi se mnogo svidja, samo da je Joel umesto Ronny-a.

        EDIT: Kakva asistencija..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • drugari ja ovo veceras ne mogu da gledam, suvise sam tuzan zbog nekih problema tako da bi ovo za mene bilo veliko emocionalno iscrpljavanje, a vi samo komentarisite ovde sto vise igru pa cu da vas pratim

          Comment


          • Pa tu je i floater

            Comment


            • Pozlatio se Joel, pozlatio. Kakav je to car, covek jednostavno mora biti starter. Odbrana mu je fantasticna.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ipak je Indiana previse impotentna u napadu, tesko ce otkinuti vise od jedne utakmice.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • vola ne mogu ubosti!
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Tanka je Indijana dosta.

                    Comment


                    • indiana not having minimum requirements for playing miami

                      ono kad 'oces black ops 2 da igras al' ne mere,
                      puno secka
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Dahntay! Kakva eksplozivnost!
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Cini mi se da Wade podize forumu. Eksplozivniji je,a vec je 3,4 puta pokazao delic svoje magije.

                          To mi se 'dja

                          Comment


                          • moze link za

                            Comment


                            • Originally posted by ledeni 80 View Post
                              moze link za
                              http://www.rojadirecta.me/goto/event...me/canal-1.php

                              Dobro Heat igra, dosta dobro u odbrani.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • zelja majami da pobede u ovoj tekmi je neverovatna,
                                makar do sad.

                                otprilike kao i sinoc sto je imao OKC.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X