Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Wade je povredjen, ne znam ni sto igra, tako da nemoj da kakas MVP.
    Veruj mi ja bih prvi dao sve pare da ne igra.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Veruj mi ja bih prvi dao sve pare da ne igra.
      Ma voli ti sta hoces, ali je cinjenica da LeBron bez Wade-a ne moze titulu da uzme, pa ti vidi.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ma voli ti sta hoces, ali je cinjenica da LeBron bez Wade-a ne moze titulu da uzme, pa ti vidi.
        Taj Wade o kojem ti pricas je skroz drugi covek, ovo sto ja gledam ove godine je neki malo jaci Pol Dzordz. 13-1 imaju bez njega, svaki statisticki podatak moguci, timski naravno se povecava kada nije na terenu. Da li su povrede ili nesto drugo ne znam, znam samo da ne igra ni pola onoga sto svi ocekuju.

        Comment


        • Mogu oni batice da imaju 25-0 bez njega, ali opet im treba da bi titulu uzeli.

          Ako ne bude na nivou, nece je uzeti, simple as that.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Ako ce to da te utesi onda ok ali tvoj covek je ove godine jako los. Ne verujem da ce je uzeti, znas zasto, zato sto ne moze da preuzme ulogu koju treba da ima a to je drugi igrac, mislim da on to ne moze da prihvati a dva prva igraca ne moze niko da ima.

            Comment


            • Nema mene sta tesiti, Wade svoju titulu ima, LeBron igra dobro, ali je i on par puta izgubio tekme ove sezone.;)

              Niko je sam nije osvojio, pa nece ni LeBron. Kao sto je on zasrao prosle sezone, tako moze i Wade ove, sto ne mora znaciti da ce se to i desiti.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Treba mu duplirati statistiku kada je na terenu sa ovom drugom jedinicom. Sve bih ja to tukao, sve je to svinja do svinje.

                To, to, uzeo titulu i sad moze da batali... Da nije bilo Jamesa ne bi videli finala prosle godine. Zasrao jeste ali je protiv Cikaga morao da igra 45 minuta po utakmici jer je Wada unisten od strane Bogansa i Brewera. Nije sve bas crno belo kako ti mislis.
                Last edited by LBJmvpFORlife; 20-04-12, 02:16.

                Comment


                • JUDONIIIIIISSSS!!!

                  Comment


                  • Izlomi Judo
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Ali sta Booz uradi malo pre

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Treba mu duplirati statistiku kada je na terenu sa ovom drugom jedinicom. Sve bih ja to tukao, sve je to svinja do svinje.

                        To, to, uzeo titulu i sad moze da batali... Da nije bilo Jamesa ne bi videli finala prosle godine. Zasrao jeste ali je protiv Cikaga morao da igra 45 minuta po utakmici jer je Wada unisten od strane Bogansa i Brewera. Nije sve bas crno belo kako ti mislis.
                        Da, ali je Wade igrao barem odbranu u duelima sa Bulls-ima, dok LeBrona nije bilo u finalu. Uostalom, videcemo kako ce igrati u PO, pa onda pricati.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ova kontra je pokazatelj sa kakvim majmunima je na terenu kad ostane sa klupom. Sve je to retardirano.

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Da, ali je Wade igrao barem odbranu u duelima sa Bulls-ima, dok LeBrona nije bilo u finalu. Uostalom, videcemo kako ce igrati u PO, pa onda pricati.
                            U 100 evra da bi mogao da branis Bogansa i Brewera?

                            LeBron je u toj seriji u svakoj cetvrtoj cuvao Rouza kako niko nikad nije.

                            Comment


                            • Kao sto sam rekao batice, LeBron je zver, ali nije covek svemoguc, treba mu Wade. Igrali su odlicno protiv Knicks-a. Odlicno su igrali u prvoj tekmi sa Bulls-ima u UC, 36 i 35 poena. Igrali su uglavnom dobro velike tekme, i proslu sa Bulls-ima su igrali dobro u cetvrtoj cetvrtini. Wade igra slabo zadnjih mesec dana jer pauzira zbog kolena i previse po mom misljenju. Nadam se da ce biti fit, jer kada su zajedno na nivou, tesko da ih neko moze dobiti.

                              Ne moze ni Wade sam, ni Bosh, ni James, i upravo zbog toga i jesu zajedno. Svi trebaju igrati dobro da bi titulu uzeli. Steta stvarno ako ne uzmu..
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Kao sto sam rekao batice, LeBron je zver, ali nije covek svemoguc, treba mu Wade. Igrali su odlicno protiv Knicks-a. Odlicno su igrali u prvoj tekmi sa Bulls-ima u UC, 36 i 35 poena. Igrali su uglavnom dobro velike tekme, i proslu sa Bulls-ima su igrali dobro u cetvrtoj cetvrtini. Wade igra slabo zadnjih mesec dana jer pauzira zbog kolena i previse po mom misljenju. Nadam se da ce biti fit, jer kada su zajedno na nivou, tesko da ih neko moze dobiti.

                                Ne moze ni Wade sam, ni Bosh, ni James, i upravo zbog toga i jesu zajedno. Svi trebaju igrati dobro da bi titulu uzeli. Steta stvarno ako ne uzmu..
                                Trenutno je situacija da je LeBron dosta bolji od Vejda, ne zanima me zasto, forma, povreda, motivacija, sta god da je tako je. Kada bi on prihvatio tu ulogu imao bi i vise poena i u svakom pogledu bolju statistiku i bio bi mnogo korisniji za tim.

                                Comment

                                Working...
                                X