Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocajno , Lin nesto radi u nastavku , ponovo ce ici preko 20 , ima dabl-dabl , ali satra nas Calderon , covek ne masi
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ma sta ti je, tu smo, na minus dva, samo da lin ne gubi vise lopte, i da pogodi j***na bacanja, shumpert dobro igra odbranu, amare ce da resi napad...

      Jao, jao, ovaj amir...
      Last edited by joca989; 15-02-12, 02:24.

      Comment


      • Kako Amir dvaput zalepi Amare-a sunce ti jebem.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • 3 puta, sa sve faulom, al ga dobro zalepio, da promasi bacanja... to se zove faul...

          Jao, jao, ovaj lin ima da zavrsi sa tripl dablom, racunajuci i izgubljene... mislim da ga ubise ove pet utakmice za redom sa 35+min...

          Haha, gde ode onaj sto je reko da shumpert nikako ne moze da kuca, evo, veceras je uspeo...

          Hah, jos i ovaj lin, sad and one... the dream contiues...

          AHAHAHAHAHA.... kao teodosic... MVP!
          A znao sam da ce da sutne, videlo se da je umoran da ide na ulaz, al je paljevina, ne bi je dao nikom drugom, makar izgubili...
          Last edited by joca989; 15-02-12, 02:38.

          Comment


          • Linsanity!!!

            Comment


            • MVP!!!MVP!!!MVP!!!MVP!!!MVP!!!

              Blok Chandlera, majstorija Lina za 2+1
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Lin, Lin, Lin, Lin!!!

                Comment


                • ma gonite se svi pogotovo shumpert , svi se klanjajte linu , ma majstor , ma majstor , ma majsotr, ej skicem u kuci jebem ti drzavu , ma lin , ma majstor ljudi moji , MVP!!!!!!!!! kakva legenda , kakav car , kakav majstor , kakav car , ma to jeremy
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • brravo

                    Comment


                    • Ko da se goni?
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Obozavam te LIN, pogotovo kad mi novce donosis

                        Comment


                        • editovao sam , znao sam da ce neko napisati , mislio sam na NYK igrace jer je Shumpert promasio 15s do kraja , tad sam krenuo pisati post ali onda ...
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Jeremy Lin!!!!!!!!!!!!!!!

                            Svaka mu dala
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              ma gonite se svi pogotovo shumpert , svi se klanjajte linu , ma majstor , ma majstor , ma majsotr, ej skicem u kuci jebem ti drzavu , ma lin , ma majstor ljudi moji , MVP!!!!!!!!! kakva legenda , kakav car , kakav majstor , kakav car , ma to jeremy
                              Da Shumpert nije napravio onaj steal, Knicks-i ne bi ni dobili.

                              Comment


                              • ali je bzvz gadjao od tablu , ili je trebao direkt na kos ili cini mi se na Chandlera tj cini mi se da se on otvorio , mogao mu je uruciti i Tyson bi lagano polozio , mozda jos 2+1 bi bilo , u svakom slucaju srecom imamo bisera u timu
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X