Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    I, pre pocetka sezone sam mislio da je Kobe mozda i najveci favorit za MVP trofej, sad sam siguran.
    Reci da nije bilo povrede ovog zgloba sta bi bilo... ne smem ni da zamislim. Covek je konacno bio zalecio sve povrede koje je imao. Posle tri godine je usao zdrav u preseason.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      I, pre pocetka sezone sam mislio da je Kobe mozda i najveci favorit za MVP trofej, sad sam siguran.
      Scoring champ mozda ali za MVP vrlo tesko pored Dzejmsa i Dvajta mnogo su pored toga sto su ofanzivno na istom nivou jaci u defanzivi.

      Comment


      • koji je rekord za broj uzastopnih utakmica sa 40+ poena
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • Originally posted by Vule_89 View Post
          Kobi?Pa kada ce da stane?
          Gde si ti covek? Aj` da ne baksuziram, vrati se u onu temu i vidi sta sam napisao.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Originally posted by stefan12 View Post
            koji je rekord za broj uzastopnih utakmica sa 40+ poena
            15 Wilt, mislim da je Kobe posle njega drugi sa 9
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Ljudi ispravite me ako nešto ne zapažam dobro. Miami stigne prednost Denver-a od nekih +10, izjednači i treba da "lomi" u svoju korist. Tada trener Spo na parket uvodi Pittman-a i rukija Harris-a. U čemu je fora? Boli ga dupe za rezultat i sa koje pozicije će Miami krenuti u PO jer je to totalno nebitno ili je potpuno poludeo?

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Originally posted by Ernesto View Post
                Gde si ti covek? Aj` da ne baksuziram, vrati se u onu temu i vidi sta sam napisao.
                Evo me,cekam samo da se zavrsi utakmica pa cu da srocim nesto u onoj temi...Gledam preko bet365 utakmicu,jos bolje sto ne gledam prenos,probudio bih porodicu...

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Scoring champ mozda ali za MVP vrlo tesko pored Dzejmsa i Dvajta mnogo su pored toga sto su ofanzivno na istom nivou jaci u defanzivi.
                  LBJ ja mislim da ako kobi bude imo oko 30ppg bice mvp sigurno jer je prevelik ego
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Originally posted by Branislav View Post
                    Ljudi ispravite me ako nešto ne zapažam dobro. Miami stigne prednost Denver-a od nekih +10, izjednači i treba da "lomi" u svoju korist. Tada trener Spo na parket uvodi Pittman-a i rukija Harris-a. U čemu je fora? Boli ga dupe za rezultat i sa koje pozicije će Miami krenuti u PO jer je to totalno nebitno ili je potpuno poludeo?
                    To ti je kad si asistent a ne trener.

                    Comment


                    • Originally posted by stefan12 View Post
                      LBJ ja mislim da ako kobi bude imo oko 30ppg bice mvp sigurno jer je prevelik ego
                      Brate stvarno ne znam sta da ti kazem, mislim da nisi bas lepo formulisao recenicu

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        To ti je kad si asistent a ne trener.


                        Lebron Kralj postigao prvu trojku!

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Originally posted by Branislav View Post


                          Lebron Kralj postigao prvu trojku!
                          Bilo bi nereseno da Vejd ne baci ovo sto je bacio, o.O

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Brate stvarno ne znam sta da ti kazem, mislim da nisi bas lepo formulisao recenicu
                            nisam formulisao najbolje ali blizu je toga
                            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Bilo bi nereseno da Vejd ne baci ovo sto je bacio, o.O
                              Istini za volju kapiten malo štucka ali valjda će se srediti do finala.

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • Spoelstra igrao na kladionicu hendikep prvo poluvrijeme na Denver. To je jedino objasnjenje zasto sputava tim cijelu noc

                                Comment

                                Working...
                                X