Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Kako igra Derrick? Pretpostavljam da jede govna spolja i ne zalazi u reket ni za zivu glavu?
    Pogodio je floater jedan ako se ne varam... podijelio par lijepih asistencija.. ošutao 2-3 puta... ali čorak. 2 poena... a ulazio je u reket par puta... ma nije loš.... ali Deng kida... i Boozer je dobar

    Comment


    • ako bi boston izgubio od zlatoroga wizardsi bi izgubili od zvijezde ili od amatera dali su 48 poena 3 minuta do kraja trece cetvrtine
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • U najboljim godinama, Garnet bi jeo te lopte u vazduhu.Zaletao bi se na njih sa pola da ih hvata.Sad ni ne pokušava da uhvati nešto što je na više od metar, metar i po od njega.Sve naopako.Treba da ide u reket.Čoveče, duplo vode.Pokazali su neku tabelu.Čikago je drugi u ligi u skokovima, kontrama i realizaciji druge šanse.Boston je predpredzadnji, predzadnji i zadnji u tim statistikama.Garnetu ja ne bih dozvolio da se penzioniše sa ovakvom igrom.Trebaju da zasluže penziju.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • HAHAHAHHAHAHA Nowitzki promasio tablu sa sut od 3 pt.

          Comment


          • Originally posted by trigger View Post
            Ubacili su 13 poena za 15 minuta. Sa ovakvom igrom ni zlatorog ne bi pobedili.
            Pusti sada Zlatorog, on je posebna priča.
            Jbg., žao mi Boston-a ali došlo je definitivno vreme za rebuilding. Par sezona u kanalu i eto njih nazad. Ipak je to najjača franšiza NBA lige. A ove sezone će da se tabaju Miami, Chicago i ako se po jutru dan poznaje Atlanta i Phila. Možda Indijanci i mrtvi NY ako vaskrsne do PO.

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Odakle izlazite vise.

              Comment


              • gledam sad nesto... Rej Alen je bio poznat kao igrac koji postize 3/4 svijih poena iz tranzicije... Gde je on sada u brzim napadima? Brze garnet istrci od njega... Krece se super kad imaju pun napad ali bas sam gledao to na zadnjim utakmicama... Jako slabo trci kontre...

                Comment


                • ASIK AND DESTROY!
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • ovaj washington igra neku zonu trojica oko reketa a iz phile trojica outside sad young ide i titra loptu i pobjeze mu
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                      U najboljim godinama, Garnet bi jeo te lopte u vazduhu.Zaletao bi se na njih sa pola da ih hvata.Sad ni ne pokušava da uhvati nešto što je na više od metar, metar i po od njega.Sve naopako.Treba da ide u reket.Čoveče, duplo vode.Pokazali su neku tabelu.Čikago je drugi u ligi u skokovima, kontrama i realizaciji druge šanse.Boston je predpredzadnji, predzadnji i zadnji u tim statistikama.Garnetu ja ne bih dozvolio da se penzioniše sa ovakvom igrom.Trebaju da zasluže penziju.
                      To ti pricam... Nisam gledao statistike ali sam utakmice gledao... I utisak je otprilike isti kao sto brojevi kazu...

                      Comment


                      • Ovo na neki nacin jeste spam tema, ali vas molim razmislite pre nego sto postujete i gledajte da sto to napisete ima nekog smisla i doprinosi diskusiji da ne bismo i ovde morali da brisemo sve i svasta. Hvala
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • e ovo cekam od pirsa... Bolje on da uzima suteve nego bas i onil...

                          Comment


                          • mogu da konstantujem da wahington nema odbrane sixersi kick out pas za meeks-a ili holiday-a i trica nemaju pozicioni napad nego samo trce ko drogirani wall je toliko sebican ja ne mogu da vjerujem ima covjeka na drugoj strani terena na trici sam stoji i on ide i dribla protiv dvojice
                            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                            Comment


                            • Allen sa ovakvom igrom može do 50e igrati.... jedini od BIG3 što ove sezone igra nešto...
                              Washington 58 poena za 48 min... oni baš ove sezone dno dna

                              P.S. Malo kompenzacije... i lična za aliena
                              Last edited by Ammare; 14-01-12, 02:02.

                              Comment


                              • pa kakav u napadu... Pa rouz se jos uvek nije ni zaustavio... Nije ni sa ove bio na zemlji... Nego, gde je alen opet u kontri? Nije ni krenuo da je istrcava...
                                Muci ih definitivno kriterijum sudjenja, tako je bilo i protiv dalasa... Izgledalo je kao da meveriksima mnogo lake daju slobodna nego njima...

                                Comment

                                Working...
                                X