Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da sama nagrada nije beznacajna, naravno da je znacajno sto ce je Lebron osvojiti treci put (i verovatno mu nije poslednja u karijeri), ali nije ni vredna fiksacije koju na nju imaju fanovi LeBrona(ne samo ovde na forumu nego generalno). Svaka cast, kapa dole, ali bez prstena je nepotpuna.
    Last edited by Nebojsa; 26-04-12, 14:37.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ma naravno, veliki uspeh, svaka mu cast na tome. Jos jedna u nizu njegovih monstruoznih sezona i zasluzio je MVP nagradu. Videcemo, mogao je u proslosti i Wade da dobije, pa nije, ali mislim da ce dobiti James. Nosio je ove godine Heat.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Naravno da sama nagrada nije beznacajna, naravno da je znacajno sto ce je Lebron osvojiti treci put (i verovatno mu nije poslednja u karijeri), ali nije ni vredna fiksacije koju na nju imaju fanovi LeBrona(ne samo ovde na forumu nego generalno). Svaka cast, kapa dole, ali bez prstena je nepotpuna.
        Prsten nekad ne zavisi samo od njega, MVP zavisi. Zato je bitna.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Ukrali su mu ionako vec jednu takodje i Kobiju. Zbog Nasha... Sve je to lepo i fino ali on nije mogao da bude mvp. No ajd sad.
          Nes je svakako zasluzio jednu MVP nagradu i to u prvoj sezoni kada je dosao u Finiks, jer je uspeo da od jedne ocajne ekipe koja je u prethodnoj sezoni podbacila i bila daleko od osmog mesta da dospe do ekipe sa najboljim skorom u celoj ligi sto je za respekt.Retko ko ce uspeti da ponovi takav uspeh i da promeni ekipu za 180 stepeni.

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Nes je svakako zasluzio jednu MVP nagradu i to u prvoj sezoni kada je dosao u Finiks, jer je uspeo da od jedne ocajne ekipe koja je u prethodnoj sezoni podbacila i bila daleko od osmog mesta da dospe do ekipe sa najboljim skorom u celoj ligi sto je za respekt.Retko ko ce uspeti da ponovi takav uspeh i da promeni ekipu za 180 stepeni.
            Klivlend James?

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Nes je svakako zasluzio jednu MVP nagradu i to u prvoj sezoni kada je dosao u Finiks, jer je uspeo da od jedne ocajne ekipe koja je u prethodnoj sezoni podbacila i bila daleko od osmog mesta da dospe do ekipe sa najboljim skorom u celoj ligi sto je za respekt.Retko ko ce uspeti da ponovi takav uspeh i da promeni ekipu za 180 stepeni.

              LeBron ju je okrenuo za 360. Najgoru fransizu u istoriji lige (objektivan sam, sto je veoma tesko jer sam idalje Cavalier ) je pretvorio u konkurenta, doveo je do velikog finala, imao je najbolji skor u ligi a da su mu saigraci bili dno, itd.

              U svakoj, sem u rookie sezoni je mogao da bude MVP.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Nes je svakako zasluzio jednu MVP nagradu i to u prvoj sezoni kada je dosao u Finiks, jer je uspeo da od jedne ocajne ekipe koja je u prethodnoj sezoni podbacila i bila daleko od osmog mesta da dospe do ekipe sa najboljim skorom u celoj ligi sto je za respekt.Retko ko ce uspeti da ponovi takav uspeh i da promeni ekipu za 180 stepeni.
                Al` zato su mu dali odmah sledece sezone i ukrali je Kobe-u. Dobro, kao sto rekoh, tesko je dati MVP nagradu nekom ko igra u gubitnickom timu. Lakers-i su mislim te sezone usli u PO sa 8-og mesta i bili utakmicu daleko da izbace taj isti Phoenix. To je sezona u kojoj je Sasha Vujacic bio druga zvezda tima, Walton combo krilo, a ubitacni centarski tandem ispod kosa Chris Mihm i gorostas Kwame. I, naravnom da ne zaboravim Smush-a Magic-a Parker-a i njegove neverovatne asistencije. Ne mogu da prezalim te godine kad vidim s kojim igracima je Kobe bio okruzen u svom prime-u.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Originally posted by Ernesto View Post
                  Al` zato su mu dali odmah sledece sezone i ukrali je Kobe-u. Dobro, kao sto rekoh, tesko je dati MVP nagradu nekom ko igra u gubitnickom timu. Lakers-i su mislim te sezone usli u PO sa 8-og mesta i bili utakmicu daleko da izbace taj isti Phoenix. To je sezona u kojoj je Sasha Vujacic bio druga zvezda tima, Walton combo krilo, a ubitacni centarski tandem ispod kosa Chris Mihm i gorostas Kwame. I, naravnom da ne zaboravim Smush-a Magic-a Parker-a i njegove neverovatne asistencije. Ne mogu da prezalim te godine kad vidim s kojim igracima je Kobe bio okruzen u svom prime-u.
                  Nijednu nije smeo da dobije, jednu je ukrao LeBronu jednu Kobeu,Kobe u toj sezoni imao 35 ppg i u prvoj rundi igrao 7 utakmica sa istim tim Finiksom Stva Nesa iako sa 4 puta slabijom ekipom.

                  Zapravo LeBronu je drpio Dirk ali nevazno, ne moze Nash biti MVP kada nije bio ni u top5 najboljih igraca.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Klivlend James?
                    Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                    LeBron ju je okrenuo za 360. Najgoru fransizu u istoriji lige (objektivan sam, sto je veoma tesko jer sam idalje Cavalier ) je pretvorio u konkurenta, doveo je do velikog finala, imao je najbolji skor u ligi a da su mu saigraci bili dno, itd.

                    U svakoj, sem u rookie sezoni je mogao da bude MVP.
                    Nemojte da ste neozbiljni, Nesu je trebalo samo jedna sezona da od slabog tima stvori konkurentan i jos da bude sa najboljim skorom, a Dzejmsu je to trebalo godinama.Kapa i za njega dole, dobio je kada je ubedljivo zasluzio i tako verujem da ce sada biti.A i te sezone se Klivlend nije plasirao u plejof.Ja pricam samo za jednu sezonu, a ne za dve i vise od toga.Zbog toga je i Nes zasluzio nagradu, to sto je on uradio u toj sezoni kada je dosao u Sanse.Instant uspeh.


                    Ernesto, zanemario se Kobeov ucinak s obzirom da je Nes vodio ekipu do drugog najboljeg skora na Zapadu bez bitne karike u obliku Dzoa Dzonsona koji je otisao u Atlantu, dok je Amare Stodemajer bio povredjen.Da je on bio od pocetak sezone mozda bi imali najbolji skor u ligi.Mada to sto si rekao, gubitnicke ekipe se ne gledaju i zbog toga je bio ''out of contest''.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Nijednu nije smeo da dobije, jednu je ukrao LeBronu jednu Kobeu,Kobe u toj sezoni imao 35 ppg i u prvoj rundi igrao 7 utakmica sa istim tim Finiksom Stva Nesa iako sa 4 puta slabijom ekipom.
                      Ja bih mu jednu dao kao zaslugu za karijeru. Jbg, ipak je to Nash. Pa Stockton je igrao 20 godina u ligi, a nema nijednu MVP nagradu, a ovaj 2... smesno.
                      A, sto se tice Kobe-a te 2005-06... Kad neko da 81 poen u modernoj kosarci, veze 5 ili vise utakmica (ne secam se) sa 50+ poena, belezi 50 poena u proseku u jednom mesecu, da 12 trojki na jednoj utakmici i izjednacni all time rekord, moras da mu das MVP nagradu makar imao on skor 1-81. Moras.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Ernesto, zanemario se Kobeov ucinak s obzirom da je Nes vodio ekipu do drugog najboljeg skora na Zapadu bez bitne karike u obliku Dzoa Dzonsona koji je otisao u Atlantu, dok je Amare Stodemajer bio povredjen.Da je on bio od pocetak sezone mozda bi imali najbolji skor u ligi.Mada to sto si rekao, gubitnicke ekipe se ne gledaju i zbog toga je bio ''out of contest''.
                        John Stockton 20 godina u ligi nijednu MVP titulu...
                        Za Kobe-a sam rekao, kad neko ima onakve brojeve moras da mu das MVP-a imao on 1-81 rekord.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          Nemojte da ste neozbiljni, Nesu je trebalo samo jedna sezona da od slabog tima stvori konkurentan i jos da bude sa najboljim skorom, a Dzejmsu je to trebalo godinama.Kapa i za njega dole, dobio je kada je ubedljivo zasluzio i tako verujem da ce sada biti.A i te sezone se Klivlend nije plasirao u plejof.Ja pricam samo za jednu sezonu, a ne za dve i vise od toga.Zbog toga je i Nes zasluzio nagradu, to sto je on uradio u toj sezoni kada je dosao u Sanse.Instant uspeh.


                          Ernesto, zanemario se Kobeov ucinak s obzirom da je Nes vodio ekipu do drugog najboljeg skora na Zapadu bez bitne karike u obliku Dzoa Dzonsona koji je otisao u Atlantu, dok je Amare Stodemajer bio povredjen.Da je on bio od pocetak sezone mozda bi imali najbolji skor u ligi.Mada to sto si rekao, gubitnicke ekipe se ne gledaju i zbog toga je bio ''out of contest''.
                          LeBron je sa 18 godina dosao u tim sa najgorim skorom lige i dve godine zaredom za dve pobede promasio PO, onda igrao polufinale istoka pa veliko finale pa opet polufinale istoka pa finale istoka... Najveci uticaj jednog igraca na jednu fransizu ikad. Sto se tice Kobija on je u tom trenutku bio recimo duplo bolji igrac od Nasha.

                          Comment


                          • Originally posted by Ernesto View Post
                            Ja bih mu jednu dao kao zaslugu za karijeru. Jbg, ipak je to Nash. Pa Stockton je igrao 20 godina u ligi, a nema nijednu MVP nagradu, a ovaj 2... smesno.
                            A, sto se tice Kobe-a te 2005-06... Kad neko da 81 poen u modernoj kosarci, veze 5 ili vise utakmica (ne secam se) sa 50+ poena, belezi 50 poena u proseku u jednom mesecu, da 12 trojki na jednoj utakmici i izjednacni all time rekord, moras da mu das MVP nagradu makar imao on skor 1-81. Moras.
                            Nazalost nije tako...Moze pricati ko sta hoce, Wade je za mene morao biti MVP 2009.;)



                            Ovakav mesec jos nisam video u skorije vreme...
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Nazalost nije tako...Moze pricati ko sta hoce, Wade je za mene morao biti MVP 2009.;)



                              Ovakav mesec jos nisam video u skorije vreme...
                              Klivlend je te sezone imao 66-16 i dosao do finala istoka, Majami 43-39 i izgubio od Atlante u prvoj rundi koju je Klivlend pocistio sa 4-0 u sledecoj. James MVP clear case.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                LeBron je sa 18 godina dosao u tim sa najgorim skorom lige i dve godine zaredom za dve pobede promasio PO, onda igrao polufinale istoka pa veliko finale pa opet polufinale istoka pa finale istoka... Najveci uticaj jednog igraca na jednu fransizu ikad. Sto se tice Kobija on je u tom trenutku bio recimo duplo bolji igrac od Nasha.
                                Koje sezone je Nes bio MVP?

                                Ja pricam konkretno samo za tu sezonu(2004/2005), nigde u postu nisam sporio nagrade koje je pokupio kasnije, kada je bio na vrhu sa njima naravno da je zasluzio.samo kazem da je meni to neverovatno da je za jednu sezonu od davljenika stvorio konkurenta za titulu.

                                Kobe je Kobe, igrao je sam protiv svih.Tako je bilo i ostace.Nes je pre sve razigravao tim i mozda su tada bili malo jaci tim od Lejkersa, ali su imali vise opcija u napadu bolje su koristili to i zbog toga su bez obzira sto ih je sve i svasta zadesilo na pocetku sezone su imali mnogo bolji skor.Gleda se kako ceo tim igra, a ne samo jedan individualac.Kosarka je kolektivan sport.

                                Comment

                                Working...
                                X